Де взяти гроші: способи швидкого заробітку

Де взяти гроші

Де швидко заробити гроші

В умовах війни багато українців втратили роботу. Кількість безробітних суттєво зросла, відповідно, запити “де взяти гроші” стають все актуальнішими. Розглянемо способи швидкого заробітку, які дозволять заробити навіть тисячу гривень за день.

Де взяти гроші

Простого заробітку не буває, про це потрібно пам’ятати. Для будь-якого способу отримання грошей онлайн необхідно докласти зусиль. Навіть невеликі старання здатні принести гарний результат.

Фріланс

Перший у нашому списку це фріланс. Простими словами фрілансер – це людина, яка самостійно шукає собі варіанти робіт, одночасно може працювати з кількома компаніями.

Працювати фрілансерами для українців вигідно, адже цей напрямок надзвичайно активно розвивається. Багато компаній та бірж відмовилися працювати з рф, тому для нас кількість вакансій лише збільшилася.

Найчастіше в Україні на фріланс-біржах можна зустріти вакансії по напрямках дизайну, написання текстів, онлайн-маркетингу та ІТ. Перегляньте кілька таких бірж та варіанти роботи. Хороші спеціалісти можуть на старті мати 300 гривень за годину. У людей з великою кількістю відгуків оплата за ту чи іншу роботу досягає навіть 5-6 тисяч гривень за годину. На старті про такі гроші не мрійте, виконуйте спочатку не надто складні завдання, щоб увійти в ритм.

Копірайтинг

Ще один спосіб, де взяти гроші, – це копірайтинг. Такий варіант підійде для тих, хто дружить із розділовими знаками та вміє грамотно писати тексти. Можна писати матеріали на замовлення або продавати вже готові статті на біржах із копірайтингу.

Роботу можна знайти як на біржах, так і на звичайних сайтах із пошуку роботи. Достатньо написати у пошуку копірайтинг або робота копірайтер та переглянути вакансії.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.

Скільки платять копірайтеру

На початку вам платитимуть орієнтовно 150 гривень за 1 тисячу знаків. Знову ж таки, чим більше у вас хороших відгуків, тим вища оплата за роботу буде. Є вакансії, в яких пропонують за сторінку тексту (це +-250-260 слів) пропонують до 500 гривень. Працюйте над власним рейтингом, тоді заробите набагато більше.

Зазначимо, що про копірайтинг та наступний спосіб заробітку ми вже багато писали. Посилання на цікавезні матеріали наприкінці цієї статті.

Опитування за гроші

Проходження опитувань за гроші буде актуальне завжди. Цей спосіб я б не відносив до постійного заробітку. Його варто розглядати як додатковий дохід.

Кому потрібні опитування? Компаніям, яких цікавить певна статистика чи громадська думка. Вони замовляють опитування на спеціалізованих сайтах та платять за це гроші.

Щоб вивести зароблене потрібно накопичити певну суму. На деяких сайтах поріг виводу 300 гривень. А за одне опитування в середньому платять від 3 до 200 гривень. За місяць вам можуть запропонувати одне опитування, 15 або ж нуль. Це як лотерея, ніхто не знає точної кількості. Пропозиції пройти опитування надходитимуть на електронну пошту після реєстрації.

Якщо цікаво, то посилання на сайт з опитуваннями ТУТ. За одну запрошену людину платять 15 гривень, якщо вона зареєструється по вашому посиланню.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

 

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Найвигідніші ідеї для бізнесу в селі
Наступний запис
Бізнес-ідеї до 5000 доларів: ТОП-5 варіантів
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *