Бізнес-ідеї до 5000 доларів: ТОП-5 варіантів

Бізнес-ідеї до 5000 доларів

Який бізнес можна відкрити до 5000 $

Початок власного бізнесу – хвилююча та непроста справа. Необхідно не лише обрати перспективну ідею, але й розрахувати все так, щоб точно вистачило коштів і витрати не були захмарні. Що ж робити, якщо ваш бюджет суттєво обмежений? Поговоримо про бізнес-ідеї до 5000 доларів.

Бізнес-ідеї до 5000 доларів

Існує чимало варіантів бізнесу, для відкриття якого не потрібно багато грошей. У матеріалі розгляну топ-5 ідей, які допоможуть вам швидше обрати напрямок та почати заробляти.

Відкриття МАФу

Проходячи вулицями ми помічаємо чимало невеликих магазинчиків-кіосків, у яких продають хот-доги, шаурму, каву тощо.
Це суперова та високодохідна ідея для старту бізнесу. Основне – обрати точку, яка буде розташована в людному місці. Для відкриття МАФу необхідно в районі 2-3 тисяч доларів.

Важливо знати, що для встановлення МАФу необхідно отримати дозвіл від місцевої влади. Не завжди це просто зробити. Якщо не хочете купувати магазинчик, то можна взяти точку в оренду на кілька місяців. Так ви зможете суттєво заощадити кошти й зрозуміти, чи “лежить” воно вам до душі. Ну і дізнаєтеся, на яких заробіток можна розраховувати.

Вендингові автомати

Це невеличка кав’ярня самообслуговування. Промоніторив ціни в інтернеті та з’ясував, що встановлення такого автомата з кавою під ключ коштує в районі 3-5 тисяч доларів.

Не плутайте зі звичайними автоматами, в яких можна придбати несмачну та неякісну каву. Нижче додам фото, як виглядає міні-кав’ярня, про яку зараз пишу.

Такі автомати встановлюють в приміщеннях. До прикладу, в корпусах університетів, у торгових центрах (на входах у кожен стоїть по кілька таких апаратів), в бізнес-центрах, у великих магазинах чи супермаркетах. Варіантів для встановлення дуже багато. Грамотно підійдіть до підбору місця. Обирайте таку локацію, в якій конкуренція буде найменша. Дуже класний та перспективний бізнес. Для обслуговування знадобиться 1 година раз в два дні. Якщо люди купуватимуть більше кави, то раз на день. Такий собі напів пасивний бізнес.

Бізнес-ідеї до 5000 доларів
Вендинговий автомат з кавою.

Репетиторство

Мова не про те, що вам потрібно розумітися на якійсь сфері та самостійно проводити уроки з учнями. Йдеться про відкриття ФОП, пошуку викладачів та налаштування потоку клієнтів. Організуйте центр репетиторства чи щось схоже.

Бізнес дуже привабливий, адже інвестиції мінімальні, а заробіток досить високий. Можна організовувати онлайн-уроки або ж орендувати приміщення, обладнати кілька класів та запрошувати учнів на фізичні заняття.

Найважливіше в цій справі знайти кваліфікованих, сучасних та класних викладачів, щоб клієнтам було цікаво і корисно й вони продовжували приходити.

30-40 % від суми необхідно буде платити репетитору за проведене заняття. Вигідніше проводити групові заняття, адже вдасться отримати більше коштів. Але не набирайте в групи занадто багато учнів. Людям повинно бути комфортно. Для відкриття такого бізнесу достатньо 3000-5000 доларів.

Вулична їжа / фудтрак

Схоже до МАФу, але встановлюємо не магазинчик, а купуємо фургончик. Саме в ньому продаватимете та готуватимете їжу. Бізнес на колесах, одним словом. Вигідно, адже в будь-який момент можна змінити точку роботи, якщо потік клієнтів буде недостатнім.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі

Вкластися в 5000 доларів буде дуже складно, адже необхідно придбати автобус чи бус та переобладнати його під торгівлю. Якщо розглядати старіші моделі, то все цілком реально. Є багато варіантів “Мерседесів” поштовиків (так їх називають в народі), які коштують зараз 2-3 тисячі доларів.

Цікава та не банальна ( банальна це гамбургери, бургери, хот-доги, шаурма) вулична їжі завжди користується попитом. Люди люблять куштувати щось нове та смачненьке. Відносно недорогий та прибутковий бізнес.

Відкриття інтернет-магазину

Продовжуємо розглядати бізнес-ідеї до 5000 доларів. Ще один варіант це відкриття власного інтернет-магазину. Якщо вкладаєте кошти, то варто одразу ж створити сайт, на якому розміщуватимете товари.

Таку справу можна розпочати з мінімальними вкладеннями. На старті продавайте по системі дропшипінг (продаєте товари постачальника, встановлюючи свою націнку). Постачальник відправлятиме клієнтам товари від вашого імені, а ви зароблятимете без вкладень. Але рекламу таки варто налаштовувати. Сайт теж можна зробити самостійно на конструкторі WordPress чи іншого. Доведеться оплатити лише хост і домен (орієнтовно 1000 гривень на рік).

Або ж закупіть товар та відправляйте його самостійно. Але так ризиків значно більше. У системі дропшипінг ризики взагалі відсутні, адже фізично товару в наявності ви не маєте. А за сайт не забувайте, адже правильно оптимізований ресурс дозволяє суттєво збільшити кількість продажів.

Корисні посилання про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Де взяти гроші: способи швидкого заробітку
Наступний запис
Ідеї для бізнесу онлайн
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *