Як заробити гроші за короткий термін

Як заробити гроші за короткий термін

Швидкий заробіток в інтернеті

Ситуація в Україні складна. Ні для кого це не секрет. Ціни зростають, а багато людей залишаються без роботи або отримують низьку зарплату. Розглянемо, як заробити гроші за короткий термін.

Як заробити гроші за короткий термін

Розповім про кілька професій / напрямків, які здатні принести гроші швидко. Зазначу наперед, що будь-якому з цих напрямків можна швидко і безкоштовно навчитися. Вся необхідна інформація є в Гуглі та на Ютубі. До прикладу, я без жодних знань зумів створити цей сайт. Знадобилося кілька днів.

Які напрямки заробітку популярні в інтернеті

Є низка фахівців, які постійно мають додатковий дохід, спеціалізуючись на певних нішах. Ось ці напрямки:

  • набір тексту;
  • копірайтерство;
  • рерайт;
  • спеціалісти з ведення даних;
  • збирачі інформації;
  • розшифровувальник інтерв’ю;
  • наповнювач сайтів;
  • розробник презентацій;
  • дизайн / розробка логотипів.

Варіанти для підробітку можна шукати на сайтах фрілансу чи різноманітних дошках оголошень. Або ж самостійно публікувати пости про те, яку роботу ви здатні виконати.

Перелічив перспективні ідеї для заробітку. Такі фахівці ніколи не будуть без роботи, адже робота онлайн розвивається й хороших виконавців забагато не буває.

Як заробити 2000 гривень в інтернеті

Тепер поговоримо про те, скільки ж платять за виконання тієї чи іншої роботи онлайн. Переглянув дошки та сайти оголошень та виокремив кілька вакансій, які побачив.

Наведу власний приклад. Нещодавно писав статтю на замовлення на 4900 знаків (з урахуванням пробілів). На виконання завдання мені знадобилася орієнтовно одна година. Оплата – 500 гривень. На день цілком реально взяти кілька таких замовлень і 2000 гривень ваші.

Також знайшов вакансію, що потрібно написати кілька SEO-оптимізованих текстів на 14-17 тисяч знаків (це загальна кількість символів, десь 3-4 новинки невеликі). Винагорода була вказана 1900 гривень.

Для творців презентацій прайс також непоганий. Все залежить від рівня складності. Ціна стартує від 200-300 гривень за просту презентацію та доходить до 500-1000 за більш складну. Основне – вміти шукати замовників, тоді в день можна заробляти навіть понад 2к гривень.

Ще одне оголошення – наповнити сторінки онлайн-магазину товарами. Загалом десь 200 товарів. Оплата складає 2200-2500 гривень. За день цілком можна впоратися, навіть якщо повільно працювати.

За яку роботу в інтернеті платять великі гроші

Продовжуємо дізнаватися, як заробити гроші за короткий термін.

За заповнення анкет та збір інформації за годину можна заробити в районі 250 гривень. Якщо ж розшифровуватимете інтерв’ю, то на формування ціни впливатиме мова, а також складність. Прості невеличкі інтерв’ю коштують в районі 50-100 гривень. Переклад з англійської разів у 10 дорожчий.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі

Найперспективніший напрямок – це розробка чи створення дизайнів. Бренди готові платити за якісну розробку логотипів від 100 $. Це дуже велика сума, яку можна заробити всього лиш за 2-4 години. Головне проявляти креатив та пропонувати замовнику цікаві ідеї. Ще простіше, коли клієнт сам знає, який логотип хоче й чітко ставить перед вами завдання.

Як бачимо, оплата в інтернеті за нескладну роботу досить гідна. Головне – мати відповідні навички та постійно навчатися, щоб робота була в задоволення. Опановуйте нові напрямки та заробляйте кошти, поки інші лежать на дивані й вагаються, ризикувати чи ні. Найкраща інвестиція – в саморозвиток.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Способи заробітку в інтернеті
Наступний запис
Гроші за лайки в інтернеті: легкий заробіток?
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *