Сервіси для перевірки унікальності тексту

Сервіси для перевірки унікальності тексту

Антиплагіат для перевірки тексту онлайн

Якщо ви працюєте з текстами, то унікальність написаного має велике значення. Текст без плагіату – головна запорука успіху під час написання реферату, захисту дипломної чи магістерської роботи. А також виконання роботи на замовлення (написання матеріалів, рерайтів, пошук інформації). У статті розгляну сервіси для перевірки унікальності тексту, написаного українською мовою.

Сервіси для перевірки унікальності тексту

Існує низка зарубіжних та українських сайтів, які дозволяють перевіряти тексти на плагіат. Не використовуйте “популярні” російські сервіси, адже це підтримка проєктів ворога. Використовуйте кращі та зручніші іноземні й вітчизняні сайти для перевірки на плагіат.

Plagiarism Detector

Часто користуюсь цим сервісом під час написання матеріалів на різні тематики. Швидко та якісно перевіряє текст. Показує не лише відсоток унікальності, але й правильність граматики.

Безкоштовно можна перевірити 1000 слів (8200 символів). Це дуже багато, як для безоплатного сервісу. Щоб ви розуміли, це великий обсяг тексту. Якщо маєте ще об’ємніший і не хочете платити кошти за розширення ліміту, то можна проводити перевірку кількома частинами.

Якщо ж гроші для вас не проблема, то існує кілька пакетів.

Насамперед, розгляну тижневі пакети. Є за 5, 11 та 17 доларів. У першому доступно для перевірки 15 000 слів та 50 сторінок. Середній план – 36 тисяч слів й 120 сторінок. Пакет за 17 $ – 60 тис. слів і 200 сторінок. Далі про місячні плани.

  • Пакет Student (базовий). Вартість 20 $ за місяць. Надається для перевірки 72 000 слів та 240 сторінок (це якщо перевіряєте тексти за посиланнями). Якщо вичерпаєте ліміт перевірки слів, то кожні наступні 3600 слів вартуватимуть вам 1 долар.
  • Пакет Institute. За 50 $ входить 210 000 слів для перевірки, 700 сторінок. Перевищення ліміту – 1 $ за кожні 4200 слів.
  • Пакет Enterprise (90 $). Доступно 540 тис. слів, 1800 сторінок. Після використання пакету за кожні 6000 слів – 1 $.

На мою думку, ціни цілком доступні. Звісно, якщо ви постійно працюєте з текстами й вам потрібний сервіс, який все чітко та доступно перевірятиме. Ну і ліміти на перевірку досить великі, це однозначно плюс. Якщо цікавлять річні пакети, то переглядайте вже самостійно.

Перевірка на плагіат Copywritely

Якщо хочете працювати безкоштовно, то необхідно зареєструватися на англомовному сайті. Вам нададуть перевірку 5 безкоштовних текстів довжиною до 2500 слів. Далі – платно. Також доступні безлімітні перевірки до 500 символів.

Але під час тестування сайту я вирішив вставити довший текст на 1500 символів, то перевірило безкоштовно. Спробуйте.
Під час сканування ресурс перевіряє ключові слова, граматику, унікальність, наявність “води” в тексті, переспам та граматику.

Антиплагіат EduBirdie

Сервіс перевіряє граматику текстів, плагіат та читабельність. Допомагає покращити показники тексту та вдосконалити його. Є платна просунута версія. У безкоштовній версії можна перевірити за раз матеріал довжиною 10 000 символів. Це досить непогано.

У платній версії пропонують зробити контент унікальнішим, використавши інструмент перефразування на основі штучного інтелекту. Вбудований генератор цитат дозволяє перетворити плагіат на цитати. Автоматично визначає та додає в список перелік використаних джерел. Однозначно, сайт заслуговує на увагу.

Український сайт для перевірки на плагіат – Рlag.com.ua

Український сайт для перевірки тексту. Щоб розпочати перевірку потрібно зареєструватися.

Якщо вказуєте, що ви студент, то безкоштовно доступна перевірка одного документу (максимальна довжина 9000 слів, це дуже багато). Якщо як викладач, то доступно 20 перевірок.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі

Детальніше про пакети:

  • перевірка 3 документів – 10 євро;
  • сканування 6 документів – 16,66 євро;
  • 9 документів – 26,66 євро.

Як вже вказував, для викладачів доступно 20 перевірок. Якщо потрібні ще додаткові 20, то доведеться заплатити 9,95 євро.
За додаткову оплату доступні такі опції, як ретельна перевірка чи перевірка в наукометричній базі даних. Такої штуки в інших ресурсах не бачив, досить цікаво.

Перевірка тексту на Smodin.io

Ще один сервіс, який швидко перевіряє тексти. Схожий до інших. На тиждень доступно лише 5 перевірок. Одна перевірка – максимум 1500 символів. Досить скромно, але і це добре, якщо використовувати паралельно кілька сайтів для перевірки на антиплагіат.

Як бачимо, сервіси для перевірки унікальності тексту досить доступні. Перевіряйте їх та обирайте для себе найкращий.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Легкий заробіток в інтернеті: граємо в онлайн-ігри
Наступний запис
Як швидко заробити 2000 грн за день
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *