Легкий заробіток в інтернеті: граємо в онлайн-ігри

Легкий заробіток в інтернеті

Заробіток на онлайн-іграх

Мабуть, кожен українець мріє про те, щоб не ходити на роботу, а заробляти гроші вдома. Сьогодні розповімо про легкий заробіток в інтернеті на онлайн-іграх. Заробляти, граючи в улюблену гру. Що може бути краще? 

Легкий заробіток в інтернеті

Чимало людей грають в онлайн-ігри, однак навіть не здогадуються, що їхнє улюблене хобі може приносити гроші. Неочікувано, правда ж? Ви просто граєте в ігри та можете заробити на власному дозвіллі немаленькі гроші.

Як заробити на онлайн-іграх

Є чимало турнірів на гроші. Ви вносите певну суму та змагаєтеся з іншими гравцями за перемогу. Команда, яка отримає звитягу, заробить весь банк або ж певну його частину.

Ще один спосіб – інвестиційні ігри. Люди купують певні ресурси на свій акаунт, а потім виробляють товари та прокачують власну сторінку. Згодом їх можна продати за певну ціну.

Зйомка відео на YouTube

Відео проходження ігор на YouTube – це один із найкращих способів, однак потрібно не вигоріти, доки ви чекатимете підключення монетизації. Для цього необхідно набрати 1000 підписників та 4000 годин переглядів. Заробіток у цій сфері надзвичайно великий.

Тестування ігор

На різноманітних платформах є чимало вакансій тестувальника ігор за гроші. Доведеться грати у нові ігри та виявляти у них різні проблеми. За це розробники платитимуть вам гроші.

Продаж ігрових акаунтів

Знаходимо найпопулярніші онлайн-ігри та прокачуємо свою сторінку. Далеко не всі можуть досягти певного рівня чи знайти певні «плюшки» в грі. Саме тому чимало юзерів готові придбати прокачані акаунти за великі гроші.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Наставництво

Ще один легкий заробіток в інтернеті – наставництво. Якщо ви добре розбираєтесь в іграх та з легкістю їх проходите, то можна професійно вчити інших грати в ігри. Є багато охочих, які за послуги досвідченого тренера готові викласти немалу суму.

Корисні посилання про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Що можна продавати в інтернет-магазині
Наступний запис
На чому можна заробити гроші: простий спосіб заробітку без великих вкладень
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

  1. Таня

    Я хочу попробую

    1. Rostyslav Keverskiy

      успіхів)