Куди інвестувати 100 доларів: ідеї для початківців

Куди інвестувати 100 доларів

Як вкласти 100 доларів в інвестиції

Усі інвестори-початківці зіштовхуються зі схожими проблемами. У вас є “зайві” гроші й ви хочете, щоб вони не лежали, а приносили прибуток. Але сума обмежена. Розглянемо, куди інвестувати 100 доларів.

Куди інвестувати 100 доларів

До будь-яких інвестицій необхідно ставитися серйозно. Здавалося б, що 100 доларів зовсім невелика сума. Але навіть дохід у вигляді 10-15 $ зверху досить непоганий. Варто з чогось почати та отримати досвід, а згодом рухатися на вищий рівень.

Мікроінвестиції в Україні

Мікроінвестиції в нашій державі доступні усім громадянам. Не потрібно ні брокерів, ні ліцензій, ні посередників. Починаючи з невеликих вкладень ви зможете швидко “набити руку” та підготуватися до набагато більших інвестицій. Елітні авто теж купуються не швидко. Їх власники колись теж їздили на старенькому “Опелі” чи іншому транспортному засобі.

Ніхто не відмовлятиметься від додаткових грошей. Навіть, якщо заробітку вистачить на оплату страховки чи інтернет-зв’язку. Пасивний дохід це завжди приємно, якою б сума не була.

У що інвестувати 100 $

Далі ви дізнаєтеся про основні та найпопулярніші напрямки, в які можна інвестувати невелику суму та отримати дохід. Обирайте, який спосіб до вподоби та починайте свій шлях в інвестуванні.

Банківські депозити

Перший варіант це банківські депозити та заробіток на зміні курсу валют (купи дешевше, продай дорожче). Це швидше не інвестиція, а спосіб зберегти власний капітал від інфляції, що теж розумно. Але не завжди отримані відсотки з валютних депозитів можуть покрити інфляцію. Однозначно краще, ніж просто тримати гроші в шухляді чи банку. Гроші повинні приносити гроші, а не лежати в сейфі чи іншому сховку.

Вкладення в дорогоцінні метали

Золото та срібло завжди буде вигідно купувати. Вартість вказаних металів стрімко зростає. Такі вкладення слід робити хоча б на 1-3 роки. Принесуть суттєво більший дохід, ніж звичайний депозит.

До прикладу, в 2019 році грам золота 585 проби можна було здати в ломбард орієнтовно за 650-700 гривень. Станом на кінець 2023 році вартість золота зросла до 1400-1600 гривень за грам.

Якщо придбати лом золота, то можна непогано вкласти гроші. Цікавий варіант також виплавити якусь прикрасу з цього золота чи срібла та згодом продати ще за більшу ціну. Дорогоцінні метали будуть актуальні завжди, адже їхня ціна кожного року лише зростатиме.

Можна купувати і злитки золота чи срібла. 100 доларів для придбання золотого злитка не вистачить, однак на кілька унцій срібла буде достатньо. Зараз на сайті НБУ злиток срібла 999 проби (31,10 грама) коштує 800-1240 гривень. Унція золота суттєво дорожча – 82 000 гривень. До таких інвестицій ще далеко.

Вкладення в цінні папери

Ще один варіант вкладення грошей. Найнадійнішими вважають облігації внутрішньої державної позики, але зі 100 $ не сильного розбагатієш. Краще звернути увагу на акції корпорацій.

Чимало популярних брендів світу продають власні акції. До 100 доларів за акцію можна вкластися в різних компаніях, серед яких Coca Cola, Uber, eBay, Ford та інші. Пошук гугл в допомогу.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі

У 2023 році вартість однієї акції Кока-коли коливається в межах 52-58 доларів. Трішки докласти до ста доларів та можна придбати дві акції. Найпопулярніший бренд світу продовжує дорожчати. У наступні 5 років прибутковість акції прогнозують на рівні 40 %.

Інвестиції в криптовалюту

Найбільш прибутковий і ризикований спосіб інвестицій. Вже за кілька місяців зі 100 $ можна заробити в 1,5-2 рази більше. Згадайте лише різкий стрибок біткоіна. На цій монеті інвестори заробили у десятки, якщо не сотні чи тисячі разів більше, ніж вклали.

Навіть зараз вигідно купувати біткоіни чи інші популярні монети типу Ethereum. На 100 доларів придбайте частину монети. Криптовалют надзвичайно багато. Читайте про кожні та обирайте ті, на які є прогноз по зростанню чи вважаються перспективними.

Ризики в тому, що монета може як різко подорожчати у кілька разів, так і знизитись в ціні на певний термін. Але після будь-якого падіння йде різке зростання, тому варто запастися терпінням та не поспішати позбуватися монети, якщо почне дешевіти.

Трішки розібралися з тим, куди інвестувати 100 $. Нижче можете переглянути інші цікаві матеріали про заробіток та вкладення коштів.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Виготовлення наклейок як бізнес
Наступний запис
Що можна продавати в інтернет-магазині
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *