Виготовлення наклейок як бізнес

Виготовлення наклейок як бізнес

Заробіток на виготовленні наклейок: відкриваємо бізнес

Наклейки, різноманітні стікери, плакати чи етикетки продовжуються користуватися попитом. Купують їх здебільшого власники бізнесу, щоб забрендувати власний продукт та зробити його більш упізнаваним. Поговоримо про виготовлення наклейок як бізнес.

Виготовлення наклейок як бізнес

Поліграфічна продукція вигідний бізнес, адже виготовлення стікерів чи будь-чого іншого низьковартісне. На виконання замовлень багато часу не протрібно. Відповідно, це сприятливі аспекти для старту власної справи, адже якихось великих знань в цьому напрямку не потрібно. Стартувати можна досить швидко та не дорого.

Які види наклейок існують

Загалом існує кілька видів наліпок. Одні з них це наклейки на паперовій основі. Для друку таких наклейок використовують метод шовкографії.

Також існують наліпки на прозорій основі. Дуже часто такі наклейки використовують інтернет-магазини з одягом чи іншими товарами. Вони наклеюють брендовані стікери на пакування.

Наклейки друкують на прозорій плівці. Попитом користуються і полімерні плівки. Найзатребуванішими є наліпки, надруковані на полівінілхлориді.

Друкують і наклейки для автотюнінгу. Часто власники авто хочуть виділитися серед водіїв та купують наліпки на прозорій плівці, які не завдають шкоди транспортному засобу. Наклейки набагато дешевші, ніж робота майстра з аерографії. Але, як на мене, саме на автотюнінгу концентрувати увагу не варто.

Великий попит і на вінілові прозорі наклейки. Вони довготривалі (відмінно виглядають мінімум 3 роки). Не вбирають вологи і не вигорають від сонячних променів. Під час виготовлення використовують плівки з великою товщиною. Наліпка приклеюється до будь-якої поверхні та не створює бульбашок. Для виготовлення таких наклейок потрібна дороговартісне обладнання.

Бізнес-план для виготовлення наклейок

Перший крок це зареєструвати бізнес як ФОП. Паралельно слід шукати приміщення для виробництва або ж працювати вдома, якщо умови вам дозволяють. Так зможете заощадити кошти, адже витрат на оренду не буде.

Наступні кроки:

 • придбання комп’ютера та ліцензійних програм для створення дизайнів наліпок
 • чи редагування вже існуючих;
 • закупівля витратних матеріалів;
 • проведення рекламної кампанії;
 • найм дизайнера на роботу (або працюйте самостійно);
 • пробні виготовлення макетів та їхній друк.

Скільки коштує відкрити бізнес з виготовлення наклейок

На стартовому етапі вам знадобиться орієнтовно 100-120 тисяч гривень. Націнка на виготовлені стікери складає 100-200 %. Якщо домовитеся про співпрацю з великими підприємствами (постачання продукції їм), а також знайдете інші шляхи збуту, то окупити вкладення вийде за 7-12 місяців. Це оптимістичний сценарій. Якщо справи підуть не легко, то термін суттєво збільшиться.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі

На витратні матеріали доведеться щомісяця витрачати орієнтовно 20 000 гривень. До таких витрат входить самоклеюча плівка та ріжучі голки, які швидко затуплюються.

Також слід врахувати щомісячні витрати на оренду приміщення, якщо свого не маєте. У різних областях України вартість оренди відрізняється.

На старті розробіть стандартні макети 20-30 наліпок. Вони обійдуться вам у 2000-6000 гривень. Також не забувайте, що наклейки на індивідуальне замовлення коштують набагато дорожче.

Корисні посилання про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Заробіток на перегляді відео
Наступний запис
Куди інвестувати 100 доларів: ідеї для початківців
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

 1. Даша

  Я сагласна робити

  1. Rostyslav Keverskiy

   ми не пропонуємо роботи, а описуємо бізнес-ідеї. Далі діло за вами