Заробіток на перегляді відео

Заробіток на перегляді відео

Сайти, які платять гроші за перегляд відео

В інтернеті є надзвичайно багато пропозицій почати заробляти просто переглядаючи різноманітні відео. Чи реальний заробіток на перегляді відео розберемося в матеріалі.

Заробіток на перегляді відео

Такий спосіб отримання додаткового доходу активно піарять не лише боти в фейсбуці чи інших соцмережах, але й власники досить таки розпіарених сайтів про заробіток.

Думаю, частенько бачили дописи типу “я знайшов сайт, який реально платить” і підроблені скріншоти нібито з зарахуванням коштів на картку. Вирішив перевірити декілька телеграм-ботів та сайтів, нібито популярних.

Чи реально заробити на перегляді відео

Насправді, заробіток дуже сумнівний. Чимало розпіарених УКРАЇНСЬКИМИ сайтами ресурсів для перегляду відео виявилися російськими. Приплили-приїхали. Знаю, що власники цих сайтів читають мене, тому користуючись нагодою запитаю – вам не соромно? Не використовуйте ресурси рф і не допомагайте агресору.

Отож, заробити на перегляді відео не вийде жодним чином. Ну можливо 10-20 гривень за місяць отримаєте, але це не варте того. Краще витратити час на навчання та опанувати якусь цікаву онлайн-професію типу SMM, адміна і так далі.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Телеграм-боти теж виявилися лохотроном. Скидали для перегляду відео й нібито нараховували винагороду на баланс. Коли справа виходить до виводу коштів розумієш, що це був обман. Ніхто платити не збирається, а збагачується сам.

Гроші за перегляд відео

Подумаймо логічно. Кому вигідно платити вам гроші за те, щоб ви подивилися чуже відео? Одиниці сайтів дійсно платять, адже працюють “чесно”, але отримувати копійки за витрачений час ніхто не хоче.

Обманом більшість ресурсів просто додає собі безкоштовні перегляди. Або ж розкручують чужі відео за гроші на замовлення. За ваш рахунок, адже нічого не заплатять, а собі в кишеню покладуть. Шахраї розкручують канали, використовуючи ваш час. А потім усілякими способами уникають виплати зароблених грошей.

Висновки.

Заробіток на перегляді відео нереальний або дуже мізерний. Не рекомендую навіть випробовувати цей спосіб, адже крім розчарувань ви нічого не отримаєте. Краще вже створити канал на YouTube та створювати власні відео. Свої старання монетизуйте та отримуватимете дохід за те, що люди дивитимуться ваші ролики. Легких грошей не буває, тому будьте уважні й не зв’язуйтеся з сумнівними ресурсами.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як заробити на перекладі текстів та де шукати роботу
Наступний запис
Виготовлення наклейок як бізнес
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *