Скільки можна заробити на телеграм-каналі

Скільки можна заробити на телеграм-каналі

Заробіток на Телеграм-каналах

Соціальні мережі розвиваються стрімкими темпами. Хто б міг подумати ще 10-15 років тому, що зараз можна буде заробляти гроші в Телеграмі. Поговоримо про те, скільки можна заробити на телеграм-каналі за місяць.

Скільки можна заробити на телеграм-каналі

Розглянемо на прикладі середньостатистичного каналу, на якому 10 000 підписників. Учасники спільноти повинні бути не накрученими! Це дуже важливо. Будь-яку накрутку легко виявити. Тому не ризикуйте власною репутацією, адже тоді рекламу ніхто не купуватиме.

Вартість каналів у телеграмі

Якщо не хочете розвивати свій канал з нуля, то можна придбати на біржі вже готовий з підписниками, дописами. Варто лише обрати тематику, яка вас цікавить. Ціна каналу на 10 000 підписників залежить від тематики. Він може коштувати як 10-15, так і 50-70 тисяч гривень.

Скільки коштує реклама в телеграм-каналах

Середня вартість реклами по каналах це 100-150 гривень за тисячу переглядів. Найнижча ціна в ніші новини – орієнтовно 100 грн.

В тематичних групах реклама набагато дорожча. Тематичні це про історію, б’юті сферу, кулінарію і так далі. Там ціна досягає 130-150 (а то і більше) гривень за 1000 переглядів.

Найвища ж вартість реклами в каналах на тему криптовалют, фінансів, бізнесу, заробітку. За 1 тис. переглядів можуть платити навіть 1000 гривень, адже такі ніші дуже дорогі. Але для цього потрібно працювати дуже багато, орієнтуйтеся на середню ціну.

Де шукати рекламу

Існує чимало бірж (навіть в тому ж телеграмі), на яких люди самостійно пишуть, що їм потрібна реклама на таку то тематику. Ви можете відкликнутися та домовитися напряму. Або ж є майданчики, на яких потрібно додати свою групу, встановити ціну та чекати на замовлення. За свої послуги вони беруть невелику комісію. Рекламувати біржі чи майданчики не буду. Якщо цікаво, то в гуглі все є.

Який заробіток на телеграм-каналі

Тепер перейдемо до найголовнішого. Скільки можна заробити на телеграм-каналі? Середній канал з 10 тис. підписників набирає орієнтовно 2-3 тисячі переглядів на кожному дописі, інколи більше. Якщо взяти середню вартість реклами 120 грн за 1000 переглядів, то за один пост зможете отримати 240-360 гривень. Якщо ніша дорожча, то +- 900 грн.

До речі, наприкінці статті додав посилання на матеріали про те, якими ще способами можна заробити на телеграмі та як безкоштовно набрати підписників.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі

На день цілком реально мати по 2 рекламні дописи. Це конвертується в 480-720 гривень. Або ж 1800-2000 грн для дорогої ніші. Є такі спільноти, що публікують і по 5 реклам щодня. Але тоді варто залучити людину, яка за % від прибутку допомагатиме вам знаходити клієнтів. Це не така проста праця, адже потрібно контактувати з великою кількістю замовників.

За місяць навіть при мінімальній вартості реклами заробите 12-15 тисяч (дешева ніша). Якщо купувати канал, до прикладу, за 30 тисяч, то вкладення відіб’ються вже за 2-3 місяці. Основне – знайти достатньо каналів, чатів, бірж, на яких можна шукати клієнтів чи пропонувати рекламу. Багато контактів це ключова запорука успіху.

Приріст підписників суттєво збільшить ваш дохід. Тому працюйте над створенням крутого контенту та залучайте нових людей на канал.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Де можна вкласти гроші щоб заробити
Наступний запис
Як заробити на перекладі текстів та де шукати роботу
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *