Де можна вкласти гроші щоб заробити

Де можна вкласти гроші щоб заробити

Куди вкласти гроші

Інвестиції – це вкладення у певні проєкти, які здатні принести пасивний дохід. Нещодавно в Україні відбулася зустріч експертів, які розповіли про те, де можна вкласти гроші щоб заробити.

Де можна вкласти гроші щоб заробити

Зокрема, успішні експерти з багаторічним досвідом (їх імена називати не буду, адже це не піар) розповіли про те, куди варто вкладати гроші в 2024 році. На що варто звернути увагу в наступні роки та які взагалі є цікаві, безпечні та дохідні напрямки для інвестицій.

Довгострокові облігації та золото

Експерт А. М. радить звернути увагу на довгострокові облігації та придбання золота. Золото варто купувати тоді, коли держава починає “друкувати гроші”. Нещодавно писав про те, куди вкласти 1000 доларів в Україні. Тема облігацій (різні види) там чудово описана. Посилання на попередній матеріал додам наприкінці цієї статті.

Щодо золота, то це одна з найкращих інвестицій. Ціна золота кожного року лише збільшується. Але така інвестиція більше на довгострокову перспективу. До прикладу, в 2018 році вартість 1 грама золота 585 проби в обмінниках складала орієнтовно 650-700 гривень. А в 2023 вже 1300-1500 гривень. За 5 років вартість золота зросла вдвічі. І це лом золота.

Можна купувати лом, переплавляти у вироби та продавати ще дорожче. Або ж виставляти на аукціони за ціною, яка вас влаштовує. Надзвичайно вигідна інвестиція та прибуткова.

Інвестиції в сільськогосподарську землю

Інший фахівець А.У. вважає, що в 2024 році варто вкладати гроші в сільськогосподарську землю.

У світі землю вважають одним з найнадійніших об’єктів вкладання коштів. Українські інвестори лише поступово звикають до цього активу, однак землі приділяють все більше уваги. Як ж виглядає інвестиція в землю? Розгляну на спрощеному прикладі.

Крок перший – ви купуєте землю та одразу ж здаєте її в оренду. У 2024 році на ринок допустять юридичних осіб. Земля суттєво зросте у вартості і її можна буде продати набагато дорожче. Або ж продовжувати здавати в оренду за вищою ціною. Наразі ж ринок землі відкритий лише для фізичних осіб.

У 2022 році гектар сільськогосподарської землі коштував +- 40 тисяч гривень. Після допуску юридичних осіб її вартість зросте орієнтовно на 40 %, а через 7-8 років ціна може збільшитись аж на цілих 200 %.

Популярною в найближчі роки буде платформа КупиПай для пошуку земельних ділянок. Ви можете купити землю та одразу здати її в оренду холдингу. От і маємо пасивний дохід.

Ще один варіант – дохідна нерухомість. Купуєте будиночок та здаєте його в оренду “під ключ”. Управлінням займатиметься керуюча компанія. А ви як інвестор отримуватимете дохід.

Облігації внутрішніх державних позик (ОВДП)

Гендиректор відомої української компанії радить початковим інвесторам вкладати гроші в ОВДП. Це не обов’язково повинні бути державні облігації в гривні, доларах чи євро.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі

Інвестуйте в різноманітні популярні проєкти, серед яких ІТ-напрямки. Зараз спад інвестицій в ІТ на ринку, тому фахівець радить починати вкладати на спаді.

Чи варто інвестувати в Україні

Ми розглянули, де можна вкласти гроші щоб заробити. Висновки прості. Однозначно, що інвестуванням потрібно займатися вже зараз. Це великі можливості, новий досвід, знання, дохід. Інвестиції дають поштовх рухатися вперед, розвиватися, знаходити нові шляхи заробітку та заробляти великі гроші.

На старті можете пробувати вкладати у невеликі проєкти. До прикладу, придбайте військові облігації, які принесуть перший дохід вже за 3-6 місяців. Варіантів багато. Обирайте цікавий та вигідний напрямок і починайте його досліджувати й інвестувати.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як неповнолітньому влаштуватися на роботу
Наступний запис
Скільки можна заробити на телеграм-каналі
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *