Куди вкласти 1000 доларів в Україні

Куди вкласти 1000 доларів

В що вкласти 1000 доларів

Якщо маєте “зайві” гроші, то використовуйте їх, щоб примножити свій капітал. Поговоримо про інвестиції. У новому матеріалі розглядаю, куди вкласти 1000 доларів в Україні.

Куди вкласти 1000 доларів в Україні

Інвестування в скрутні для нашої країни часи продовжує залишатися актуальним. Є напрямки, які дозволять дещо збільшити дохід або хоча б не втратити гроші, адже девальвація гривні не зупиняється. Найкраще зберігати частину заощаджень у валюті – в доларах чи євро.

Три описані нижче способи для новачків цілком підійдуть. Для високого заробітку необхідно вкладати великі суми.

Депозит у валюті

Відкрийте звичайний депозит у валюті. Перегляньте умови різних банків та виберіть ті, які найвигідніші. Процентна ставка дуже маленька, однак всерівно краще, ніж просто зберігати гроші в шухляді чи банку.

Для прикладу розгляну Монобанк. Доступне відкриття депозиту терміном на один рік. Відсоток досить маленький – 2,1 % річних. Якщо відкривати на шість місяців, то ставка знизиться до 1,6 %. Тобто, при відкритті депозиту на рік ви заробите лише орієнтовно 21 долар (але ще є податок на дохід). Сума взагалі невелика. Знову ж повторюсь, якщо гроші просто б лежали цей час, то ви б не отримали взагалі нічого.

Військові облігації

Військові облігації – це цінні папери, які випускає уряд, щоб фінансувати Збройні сили України. Ви можете зробити власний вклад у перемогу. Всі кошти держава зобов’язується 100 % повернути та виплатити зароблені відсотки від купленої облігації.

Такі облігації набагато вигідніші, ніж звичайний депозит, адже більші відсотки. Ще один плюс – не потрібно сплачувати податок.

Які терміни вкладення військових облігацій:

  • на 4 місяці (3,5 % річних, вкладаєте 988,72 $, а отримуєте 1000).
  • на 7 місяців (4,1 % річних, вкладаєте 976,95 $ й отримуєте 1000);
  • на 10 місяців (4,25 % річних, вкладаєте 967,66, отримуєте 1000);
  • на рік (4,3 % річних, вкладаєте 961,92 $, а чистий заробіток за рік складе 39,08 долара).

Держава гарантує повернення коштів та виплату відсотків, тому жодних проблем не виникне. Знайомі, які робили такі вкладення, підтвердили, що все пройшло успішно.

Одна облігація коштує менше 1000 доларів, тому чудово підходить для нас. Адже говоримо саме про вкладення на цю суму. Також писав про військові облігації в гривнях. Якщо цікаво, то залишу посилання на матеріал наприкінці цієї статті.

Купівля USDT

Куди вкласти 1000 доларів ще? Придбайте криптодолари та покладіть їх на депозит. USDT – це криптовалютний долар, який прив’язаний до вартості $. Необхідно покласти його на стейкінг (криптовалютний депозит). Для цього підійде біржа Binance або WhiteBit чи якась інша. Поповнити свій гаманець можна через P2P. Далі кілька слів про ці біржі.

Створіть акаунт у Binance та натисніть купити криптовалюту. Далі обираємо USDT. Обирайте вигідну пропозицію та купуйте. Долари надійдуть на ваш гаманець.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі

Після цього на головній сторінці натискайте на вкладку Simple Earn, обирайте USDT. Відсоток депозиту складає 5,5 %, якщо сума до 1000 доларів. Якщо понад тисячу “зелених”, то тоді відсоток знижують до 1,8. Можна вкласти 10 $, щоб перевірити спосіб. А лише тоді інвестувати більшу суму. Такий депозит безстроковий, його можна розірвати в будь-який час.

Можна використовувати й українську криптобіржу WhiteBit. Якщо зареєструєтесь по моєму посиланню та вкажете реферальний код (2672b34a-e6d2-46f1-825a-59c4043005a0), то відсотки депозиту в USDT складатимуть космічні 18,64 % річних.

Склав список, скільки можна заробити на WhiteBit, якщо вкласти 1000 доларів на різну тривалість депозиту.

  • депозит на 10 днів під 0,25 % – чистий дохід 2,5 долара;
  • депозит на 20 днів (0,62 %) – заробимо 6,2 $;
  • депозит на 30 днів (1,08 %) – заробіток 10,8 USDT;
  • депозит на 90 днів (3,73 %) – плюс 37,3 долара;
  • вкладення на 180 днів (8,06 %) – чистими 80,6 USDT;
  • вкладення на 360 днів (18,64 %) – заробіток 186,4 $.

Як бачимо, є кілька варіантів для інвестицій коштів. Який обрати вирішувати лише Вам. Стежте за оновленнями сайту в телеграмі, буде ще багато цікавих тем.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як набрати підписників в Телеграм безкоштовно
Наступний запис
Як неповнолітньому влаштуватися на роботу
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *