Заробіток на Shutterstock: скільки можна заробити на фото

Заробіток на Shutterstock

Скільки можна заробити на Shutterstock

Заробіток на продажі фото та відео, зроблених власноруч, досить перспективна справа. Вирішив детально розглянути популярний фотосток. Поговоримо про заробіток на Shutterstock.

Заробіток на Shutterstock

У статті опишу, скільки можна заробити на цьому майданчику, яка комісія сайту, мінімальна ціна за фото чи відео. Також дізнаєтеся, які рівні акаунтів бувають, та як зростає вартість фото, якщо у вас багато продажів.

Скільки платить Shutterstock авторам контенту

Ресурс ліцензує ваш контент та платить від 15 до 40 % від вартості продажу. На % доходу впливає рівень вашого акаунту. Загалом є шість рівнів. Більший рівень – вищий дохід. рівень зростає тоді, коли клієнти купують багато ваших творінь.
Заробіток та рівень акаунту можна переглянути в розділі “Панель моніторингу облікового запису”. Варто знати, що на початку кожного нового року рівні всіх авторів скидають до першого.

Безкоштовна пробна версія

На сайті існує безкоштовна пробна версія. Скориставшись нею клієнти можуть безоплатно завантажити кілька зображень. Який буде заробіток, якщо ваше фото скачають безкоштовно?

Доходу від такого завантаження Shutterstock не отримає, однак вам заплатять 0,1 $ за зображення та 1 $, якщо це відео. Справедливо. Далі розглянемо рівні облікового запису та % доходу, а потім оприлюдню, скільки ж можна заробити за одне продане фото або ж відео.

Рівні продажу зображень

 • перший рівень: необхідно продати 100 зображень, за які отримаєте 15 % від доходу Shutterstock;
 • 2-й рівень: від 101 до 250 проданих зображень за рік (заробіток зростає до 20 %);
 • 3-й рівень: 251-500 проданих фото (25 %);
 • 4-й рівень: 501-2500 світлин (30 %);
 • 5-й рівень: 2501-25000 фото (35 %);
 • 6-й рівень: понад 25 тис. фото (40 %).

Перші рівні досягти не важко, а от для досягнення другої половини таблиці доведеться багато, сумлінно та якісно працювати. Далі розглянемо рівні для продажу відео.

Рівні продажу відео

 • 1-й рівень: до 10 проданих відео за рік (ваш прибуток 15 %);
 • 2-й рівень: 11-50 роликів (20 %);
 • 3-й рівень: 51-250 відео (25 %);
 • 4-й рівень: 251-5000 (30 %);
 • 5-й рівень: 5001-25000 відео (35 %);
 • 6-й рівень: понад 25 тис. роликів (40 %).

Ситуація аналогічна. Перший, другий та третій рівень досягається відносно просто. А от далі ситуація складна та малодосяжна. Необхідно працювати не один рік, щоб сподіватися на перехід в другу половину таблиці.

Підтвердження акаунту

Щоб почати продавати фото потрібно завантажити на ресурс 10-12 фотографій та дочекатися схвалення адміністрації. Перевірка триває до п’яти днів з моменту завантаження. Мої роботи переглянули та схвалили за три дні. Всі зображення пройшли перевірку, фото робив якісні. Варто знати, що з 10 завантажених фото адміністрація має схвалити хоча б 7, тоді акаунт активується й вам дозволяють публікувати фото. Кожну світлину надалі теж перевірятимуть.

Заробіток на Shutterstock в доларах

На ресурсі є дві ліцензії, які можуть обрати покупці. Від них буде залежати ваш прибуток. Серед ліцензій є On Demand та Monthly Subscriber. Перша передбачає виплату за одне завантаження фото від 0,81 цента до 2,85 $, а друга – 0,1-0,38 $. На точне формування ціни впливає те, який розмір зображення та формат обере покупець.

Щодо відео, то орієнтовні ціни назвати складно, адже на їх формування впливає формат відео, якість, тривалість, тематика. Найкраще завантажувати ролики з якістю 4К або хоча б HD. Найвища якість суттєво дорожча за прості відео.

Підписуйтеся на мій Телеграм-канал. Там публікую всі найновіші матеріали.

Також є рейтингова система. Чим більше буде завантажень ваших фото та відео, тим вище вони оцінюватимуться. Виведення коштів доступне після того, як ви накопичите 25 доларів. Отримати кошти можна на PayPal чи Payoneer, а вже звідти з мінімальною комісією перевести на власну банківську картку.

Люди, які працюють з цим майданчиком, стверджують, що на дохід 500 $ можна вийти вже за 6-12 місяців. Але світлини необхідно регулярно публікувати. Хоча б 50 фото на місяць, щоб алгоритми сайту не забували про вас. Знімки повинні бути красиві. Будь-що завантажити не вийде, адже адміністрація ретельно перевіряє кожне фото.

Поради

Не варто одразу фантазувати собі “золоті гори”, адже, щоб заробити на фотостоках, доведеться чимало фотографувати та працювати. Обирайте малозаповнені ніші, в яких невелика конкуренція. Якщо фотографувати їжу чи овочі, до прикладу, то вийти на хоч якийсь заробіток буде майже нереально, адже таких фото тисячі.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

 

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Опитування за які платять гроші: який сайт обрати
Наступний запис
Заробіток на ожині: покрокова інструкція та поради
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *