Опитування за які платять гроші: який сайт обрати

Опитування за які платять гроші

Проходження опитувань за гроші в інтернеті

Існує чимало ресурсів, які пропонують проходити опитування та отримувати за це гроші. Тема матеріалу – опитування за які платять гроші. Який сайт обрати, щоб вам дійсно виплатили зароблені кошти.

Опитування за які платять гроші

Я вже тривалий час зареєстрований на популярному українському сайті, який дійсно платить гроші, коли ви проходите опитування та відповідаєте на нескладні питання у вільний час. Для такого заробітку достатньо телефону або ж комп’ютера.

Скільки можна заробити на опитуваннях

Спочатку досить скептично ставився до опитувань, однак вирішив перевірити ось цей сайт з опитуваннями.

Для реєстрації на ресурсі необхідно обов’язково заповнити Соціально-демографічний профіль та дані з розділу “Мій профіль”. Щоб вказати усі ці дані багато часу не потрібно, однак так ресурс знатиме ваші інтереси та які опитування вам пропонувати.

За проходження одного опитування нараховують від 50 до 200 балів. Скільки це в гривнях розповім далі. Такий спосіб заробітку підійде виключно для отримання додаткового доходу. За місяць зможете заробити кілька десятків або ж сотень гривень. Додаткові гроші завжди потрібні. Навіть на поповнення інтернету чи оплату тарифного плану. Кількість опитувань кожного місяця може відрізнятися, тому до цього варто бути готовими.

Виведення коштів за проходження опитувань

Гроші можна вивести на мобільний рахунок. А вже далі перекинути зі свого оператора на банківську картку, якщо це потрібно. До речі, як перекинути гроші з мобільного рахунку на картку вже писав, посилання на матеріал можете знайти наприкінці цієї статті.

Почнемо з того, що 10 балів на сайті це 1 гривня. Для виведення необхідно накопичити мінімум 500 балів (це 50 гривень). До прикладу, якщо за пройдене опитування вам нарахують 150 балів, то це = 15 гривень. Сума виводу невелика та цілком досяжна. Після подання заявки на виведення коштів необхідно зачекати кілька днів. Не забудьте підтвердити заявку на виведення на електронній пошті, туди прийде лист. Заходи безпеки. Мені інколи виводять як за 2 дні, так і за 12 днів. До цього теж варто бути готовим.

Підписуйтеся намій Телеграм-канал. Там публікую всі найновіші матеріали.

Також є опція передати гроші на благодійність. Зі списку можна вибрати той фонд, якому хочете задонатити. У списку є такі відомі фонди:

“Повернись живим” – допомога українській армії;
“Помагаєм” – допомога сиротам та хворим дітям;
“Життєлюб” – допомога людям похилого віку;
“Сіріус” – притулок для тварин;
“СВОЇ” – респіраторна підтримка та паліативна допомога.

Заробіток на рефералах

На ресурс можна залучати рефералів та отримувати кошти за це. Коли людина зареєструється по вашому посиланню, заповнить “Мій профіль” і Соціально-демографічний профіль та пройде перше опитування, то вам нарахують 150 балів (15 грн).

Сподіваюсь, що ви підтримаєте розвиток сайту та мої старання й зареєструєтеся по моєму партнерському посиланню. Для вас це нічого не вартує, а я отримаю невеликі додаткові кошти для розвитку сайту та створення нових цікавих матеріалів.

Залучіть друзів, родичів, знайомих, розкиньте партнерське посилання по різноманітних групах. Таким чином за місяць можете заробити 1000 гривень і навіть більше. Все в залежності від кількості залучених на сайт нових користувачів.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Здати акаунт в оренду за гроші: чи варто так заробляти
Наступний запис
Заробіток на Shutterstock: скільки можна заробити на фото
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

  1. Дмитро

    Зареєструвався на запропонованому сайті із опитуваннями. Але опитувань немає вже третій день!

    1. Rostyslav Keverskiy

      так ніде не вказано, що опитування будуть кожен день. В місяць може бути як 5-10 опитувань, так і жодного. Все залежить від того, чи компанії замовляють опитування чи ні