Найпоширеніші помилки початківців на Ютубі

Найпоширеніші помилки початківців на Ютубі

Як створити успішний канал на YouTube

Заробіток на Ютубі це тема, яка хвилює багатьох. Блогерам-початківцям цікаво, як все правильно зробити на старті, щоб канал досягнув успіху. У матеріалі розглянемо найпоширеніші помилки початківців на Ютубі.

Найпоширеніші помилки початківців на Ютубі

Зазвичай, найосновніші помилки у більшості людей типові. Це можна віднести до плюсів, адже ви вже зараз знатимете, як робити не потрібно. Хтось вчиться на помилках, а в нашому варіанті зможете цих помилок уникнути. Переходимо до справи.

Накрутка підписників та переглядів

На старті у кожного блогера дуже повільно набираються перегляди та підписники. Зазвичай, за місяць старань ваші відео можуть потрапити в топ (або й швидше). Але це при умові, що відео якісні.

Більшість початківців не мають терпіння та вже на старті думають, що їхній канал ніякий. Через це вдаються до накруток переглядів та фоловерів. Так робити не потрібно, адже Ютуб все бачить. Маніпуляції з накруткою лише вб’ють ваш канал та зведуть всі зусилля нанівець. Ідею з накруткою навіть не розглядайте.

Якість відео

Не потрібно нехтувати якістю відео або ж ставитися до цього процесу занадто прискіпливо. Не варто відкладати монтаж контенту та тривалий час робити одне відео. Початковий етап – це демонстрація ютубу, що ви готові сумлінно працювати та регулярно публікувати відео. Наголошую, РЕГУЛЯРНО. Випадати на кілька днів чи тижнів не потрібно, адже це шлях в нікуди.

Дотримуйтеся гарної фрази, що саме зараз найкращий момент для старту. Не відкладайте нічого на потім. Як у житті, так і на Ютубі, це провал. Аби як теж знімати не можна. Якість повинна бути просто хорошою, не поганою і не ідеальною, якщо немає можливості. Дивитися ваші відео має бути не противно. Подбайте про звук та приємну картинку.

Копіювання успішних блогерів-мільйонників

Ця стратегія одразу буде провальною. Чимало успішних блогерів затягують початок відео, розповідають різні історії та багато непотрібного, зникають на тривалий період. Або ж розповідають свою історію успіху, яку багато-хто хоче повторити. Їхнім фанатам це цікаво, однак, якщо ви зробите так само, то ніхто дивитися не буде, адже на старті ви нікому невідомі. Довіру та прихильність глядачів потрібно заслужити.

Відсутність контент-плану

Не варто починати знімати будь-що, сподіваючись, що згодом придумаєте нові ідеї для роликів. Ще до початку зйомок складіть контент-план хоча б на 20-30 роликів вперед. І лише тоді починайте знімати. Так суттєво спростите собі життя та не будете нервово метушитись, намагаючись вигадати, чим здивувати глядача.

Підписки та вподобайки від знайомих

Не поширюйте свої відео серед знайомих, родичів чи друзів. Не просіть їх поставити вподобайку чи підписатися.

Впевнений, що ніхто з них не перегляне відео до кінця. А просто зайде, підпишеться та поставить лайк і вийде. Це збиває алгоритми Ютубу. Він бачить, що людям нецікаве ваше відео, адже людина провела кілька секунд і вийшла.

Просіть знайомих не підписатися та поставити лайк, а просто переглянути відео до кінця й залишити свій відгук. Хай скажуть, що сподобалося, що не сподобалося. Або ж напишуть це в коментарях під роликом. Але перегляд до кінця обов’язковий.

Купівля дорогої техніки

У жодному випадку не купуйте дорогу техніку до того, як не визначитеся, який формат відео будете знімати. Купити спочатку техніку, а потім пробувати знімати це не дуже ок. Якщо є можливість, то позичте камеру в знайомих, візьміть на тести різні зразки техніки, навіть за гроші. Сума оренди невелика, але ви будете знати, чи підходить той чи інший девайс для вас.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Аналогічно було зі мною. Я придбав екш-камеру, познімав якийсь час та зрозумів, що вона мені не підходить, адже я захотів знімати вдома або ж на вулиці в макрозйомці з насиченою картинкою. А екш-камера для цього не підходить. От і приплили-приїхали. Гроші витрачені, а результату немає.

Реакції на хейтерів 

Реакція на кожне повідомлення хейтерів здатна знищити будь-яку мотивацію. Через негатив у коментарях багато блогерів-початківців, які могли стати успішними, кинули це заняття. Будьте готові, що вас будуть критикувати, навіть якщо відео буде ідеальне. У світі повно заздрісників, які рознесуть будь-що через власне несприйняття. Не реагуйте на таких осіб або ж відповідайте з гумором, без образ. А краще взагалі ігноруйте чи видаляйте коменти. Конструктивну критику беріть до уваги та виправляйте помилки.

Відсутність експериментів на YouTube

Продовжуємо розглядати найпоширеніші помилки початківців на Ютубі. Чимало блогерів бояться експериментувати з форматами на ютубі, вважаючи, що це знищить канал та всі старання. Це невірна стратегія. Якщо якийсь напрямок у ваших відео починає набирати більше переглядів, то це знак для того, щоб знімати нові ролики, схожі на попередні успішні. Але не зациклюйтесь на них, адже рано чи пізно кожен формат втрачає актуальність. І тоді необхідно вигадувати щось нове, експериментувати, щоб набрати ще більше переглядів.

Відсутність аналізу

Не нехтуйте аналізом власних досягнень. Необхідно постійно стежити за тим, які формати чи відео набирають більше переглядів. Так ви будете знати, що знімати не потрібно, а що варто.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як можна заробити гроші в інтернеті: виходити з дому не треба!
Наступний запис
Способи заробітку в інтернеті без вкладень
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *