Заробіток в інтернеті без вкладень: як заробити тисячі гривень

Заробіток в інтернеті без вкладень

Як заробити в інтернеті гроші без вкладень

В інтернеті є чимало сфер та напрямків, вивчивши які можна заробляти взагалі без жодних вкладень. Все що від вас потрібно – бажання вчитися та розвиватися. Кожен, хто докладає зусилля, обов’язково досягне результату. У матеріалі ви дізнаєтеся про заробіток в інтернеті без вкладень.

Заробіток в інтернеті без вкладень

Виокремив кілька цікавих способів заробітку онлайн, які не передбачають вкладення. Для досягнення результату потрібна лише старанна праця.

Ретушування фото за гроші

Найпростіший спосіб заробітку, який підійде навіть для школярів. Вам необхідно вивчити обробку фото в різних редакторах. В мережі є чимало безкоштовних відео, на яких дуже просто освоїти той чи інший додаток / програму. Практика допоможе закріпити знання. Обов’язково зберігайте свої роботи в окрему папку, щоб показувати портфоліо замовникам.

Чимало професійних фотографів готові платити віддаленим помічникам за обробку фото. Через постійні зйомки у них не вистачає часу, тому в плюсі будуть всі. Фотограф зможе зробити більше світлин, а ви їх обробите. Також можна самостійно звертатися до товарних бізнесів та пропонувати якісну обробку фото для товарів. Покажіть замовникам, що їхні товари на вітринах інтернет-магазинів можуть виглядати ще привабливіше.

Знайти вакансію або ж виставити своє повідомлення про пошук такої роботи можна на різних дошках оголошень, фріланс-платформах чи у соціальних мережах. Або як я вже писав, звертайтеся до потенційних роботодавців чи клієнтів напрямку та пропонуйте свої послуги. На старті працюйте за мінімальні гроші, щоб “набити” руку та сформувати клієнтську базу.

Така справа здатна принести кілька тисяч гривень на початку, а згодом дохід суттєво зросте.

Віртуальний асистент

Робота не складна та полягає в тому, що ви працюватимете віддалено та виконуватимете нескладні організаційні задачі. Завдання надаватиме керівник. Йдеться про відповіді на повідомлення й листи, керування соцмережами, заповнення таблиць, пошук інформації в інтернеті, ведення обліку тощо.

Робота віртуальним асистентом підійде для організованих людей, які чітко та швидко виконують поставлені завдання. На виконання цієї роботи багато часу не потрібно, тому можна заробляти додаткові кошти, працюючи на основній роботі.

Написання текстів за гроші

Написання текстів надзвичайно прибуткова та перспективна справа. Якщо ви вмієте грамотно писати, то спробуйте створювати новини, матеріали, пости в соцмережі, статті на замовлення. Здійснюйте рерайт текстів, розшифровуйте відео, пишіть тексти для блогів. Компанії, ЗМІ та блогери готові платити за це не малі гроші. Але копірайтерів є дуже багато, тому на старті доведеться добряче попрацювати, щоб згодом було легше знаходити замовників.

За статтю (в залежності від кількості символів) спокійно можна заробляти до 500-800 гривень на старті. Досвідчені автори отримують за аналогічну роботу удвічі або й утричі більше. За місяця є змога заробити пристойну суму та працювати суто віддалено.

Замовлення також шукайте на фріланс-біржах типу Fiverr чи Upwork. Якщо вмієте писати англійською, то заробіток одразу зросте ще у кілька разів. Або ж пропонуйте співпрацю виданням, блогерам, різноманітним ресурсам.

Озвучування відео, текстів, подкастів

Озвучка – ще один гарний заробіток в інтернеті без вкладень. Якщо ви маєте гарний голос або ж просто не боїтеся свого звучання, то спробуйте озвучувати подкасти, відео, зачитувати тексти.

Володієте англійською мовою? Тоді це взагалі скарб. Чимало ютуберів, аудіо та відео продюсерів потребують фахівців, які здатні озвучувати інформацію англійською мовою.

Спеціальної апаратури на старті не потрібно. Достатньо лише мобільного телефона чи ноутбука. Забрати шуми та покращити звук, якщо це потрібно, можна за допомогою різних програм у кілька кліків.

Можете знімати ролики для Тік Ток, адже там найшвидше можна просуватися. Хорошу озвучку швидко помітять й рекламодавці будуть самі до вас звертатися. Також чимало вакансій є на біржах і оплату пропонують гарну.

Графічний дизайн на замовлення

Графічні дизайнери також користуються великим попитом у різноманітних компаній. Кожному під силу самостійно опанувати вказаний напрямок. Інтернет дозволяє вивчити всю необхідну інформацію, якщо не лінуватися.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

На біржах є багато пропозицій створювати ілюстрації для постів у соцмережах, слайди, банери, логотипи для сайтів, брендів, блогерів. Ознайомлювався з роботами людини, яка створює логотипи. За 2-3 години хлопець зумів створити оригінальне, нескладне та класне зображення для бренду. За це йому заплатили 3000 гривень. Але досвід, відгуки і портфоліо грає роль.

На старті можете розпочинати з розробки флаєрів, рекламних буклетів, звичайних дизайнів візиток. Згодом підвищуйте свій рівень. Графічні дизайнери – затребувана та високоплачувана спеціальність. За професіоналами вишиковується немаленька черга з замовників.

Монтаж відео

Блогерів стає дедалі більше. Відповідно, в людей, які монтують чи обробляють відео з’являється чимало роботи. Монтаж необхідний у багатьох сферах.

Починайте з нескладних проєктів. Накладає ефекти, субтитри, обрізайте ролики. Заробіток буде невеликий, але після досконалого вивчення відеоредагування перед вами відкриються нові можливості.

За нескладне редагування відеоряду на фрілансі платять 80-200 доларів. Але і тривалість відео впливає, і побажання замовника. За місяць зовсім не складно заробити 500 і більше доларів.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

 

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Гроші за реєстрацію в банках: 50-150 грн за кілька хвилин
Наступний запис
Як можна заробити гроші в інтернеті: виходити з дому не треба!
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *