Як правильно створити Американський канал на Ютубі

Як правильно створити Американський канал на Ютубі

Американський ютуб: як правильно створити канал

Відеоплатформа YouTube продовжує стрімко набирати популярності. Все більше людей стають блогерами та заробляють нереальні суми. І це вірне рішення, адже сучасні можливості дають нагоду працювати на себе, кайфувати від улюбленої справи, знімати відео та заробляти на цьому гроші. Поговоримо про те, як правильно створити Американський канал на Ютубі.

Як правильно створити Американський канал на Ютубі

Формулювання не зовсім правильне, однак в пошуку ви шукаєте саме так. Я б дещо перефразував та сказав би – як зробити канал, націлений на англомовну аудиторію. Адже як такого американського ютубу не існує. Але суті це не змінює, тому переходимо до справи.

Поширені міфи про “американський” ютуб

Міфів розвелося надзвичайно багато. Виокремимо найпоширеніші з них.

  • потрібно придбати американську сім-карту, щоб зареєструвати канал;
  • відео завантажувати лише через VPN
  • гроші з монетизації виплачують лише на американські банки.

А тепер розкриття століття. Жоден з цих міфів не є правдою. Створити успішний ютуб-канал, націлений на англомовну аудиторію, можна сидячи вдома у Львові, Жмеринці, Києві чи іншому населеному пункті України або ж світу.

І озвучки англійською теж не потрібно. Більшість авторів створює відео взагалі без озвучки.

Найважливіше у цій справі – оформлювати відео виключно англійською мовою. Перекладач відмінно допомагає. А ще краще вводити пошукові запити з вашої тематики на Ютубі та дивитися, як знімають відео ваші конкуренти. У них можна і брати ідеї для назв, оформлення і так далі. Жодних проблем.

Не забувайте, що 100 % переглядів зі США у вас не буде в жодному випадку. Контент англійською мовою шукаєте надзвичайно велика кількість людей зі всього світу. Рекомендую додавати субтитри та перекладати назви відео на інші мови. Так переглядатиме ще більше людей. Але обирайте держави, в яких висока ціна за перегляд.

Наприкінці матеріалу покажу статистику зі свого каналу.

Реєстрація американського каналу на Ютубі

Перший крок – вам необхідно зареєструвати новий акаунт у Гуглі. Далі підтверджуємо його за допомогою мобільного номера (підходить будь-який оператор, будь-якої країни). Не забуваємо увімкнути двохетапну аутентифікацію, щоб згодом ніхто не свиснув ваш канал.

Після цього заходимо на YouTube та натискаємо створити канал у правому верхньому кутку. На одну пошту можна зареєструвати два канали, але краще цього не робити. Моя рекомендація – на один канал одна пошта. У випадку блокування, страйків чи іншого форс-мажору ви втратите обидва канали. Або ж захочете продати один канал, а доведеться розпрощатися з двома, бо відв’язати їх неможливо.

На просування відео на англомовну аудиторію країна проживання не впливає. Але ставте США і не переживайте. Також у налаштуваннях каналу оберіть помітку ці відео не для дітей. Виняток – якщо ви знімаєте дитячу нішу. Контент для дітей приносить дуже мало коштів, тому робити такі відео чи ні обирати вам.

Назва, теги та опис відео на Ютуб

Це надзвичайно важливі пункти, які впливатимуть на покази ваших відео англомовній аудиторії. ОБОВ’ЯЗКОВО необхідно прописувати теги, опис та назву відео англійською мовою. Так Ютуб розумітиме кому рекомендувати ваші ролики.

Як набрати перегляди та підписників зі США

Найпоширеніша помилка, яку допускають, мабуть 8 з 10 власників новостворених каналів, це поширення відео друзям. У жодному випадку не показуйте свої відео знайомим, родичам, не розкидайте по наших групах. Українська аудиторія на старті каналу взагалі не потрібна, адже такі дії можуть збити алгоритми і Ютуб рекомендуватиме ролики українцям.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Якщо ж ваші знайомі живуть у США, то це зовсім інше діло і така практика допускається. Пам’ятайте, що перший трафік найважливіший для подальшого розвитку каналу. Коли ваші відео почнуть набирати десятки тисяч переглядів, то можете надсилати їх будь-кому. На просування та рекомендації це не вплине.

Висновки

Розібралися, як правильно створити Американський канал на Ютубі. Сподіваюся, ці прості поради допоможуть вам у розвитку свого каналу. Бажаю успіху в кожних починаннях! Не здавайтеся і все обов’язково вийде. Далі корисні посилання, а також додаю скріншот свого каналу. З 6 жовтня по 2 листопада 2023 року набрав 50 тисяч переглядів. 19,1 % аудиторії зі США. Плюс 5,6 % користувачів з Великої Британії. Вважаю це досить хорошим результатом. Канал створював по рекомендаціях, які описав у цій статті.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

 

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як відкрити магазин з взуттям: вартість та поради новачкам
Наступний запис
Гроші за реєстрацію в банках: 50-150 грн за кілька хвилин
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *