Заробіток онлайн: який варіант обрати

Заробіток онлайн

На чому можна заробити гроші онлайн

Робота в інтернеті – це найкраще, що тільки вигадало людство. Як це круто, коли ви сидите у власному домі, нікуди не їдете, працюєте віддалено та отримуєте за це гроші. Поговоримо про заробіток онлайн.

Заробіток онлайн

У матеріалі ви дізнаєтеся про різні цікаві та нові способи заробітку в інтернеті, які здатні принести немалі гроші. Дочитуйте обов’язково до кінця, адже там будуть корисні посилання.

Переклад текстів за гроші

Один з найпопулярніших способів заробітку онлайн. Необхідно знати іноземну мову, щоб отримувати великі гроші. Працювати можна у вільний час та на старті поєднувати такий заробіток з основною роботою. Коли “наб’єте” руку та отримаєте відгуки і більше замовлень, то і заробите набагато більше.

Разові або постійні завдання можна знайти на українських біржах оголошень, типу олх чи ворк.юа. Одним словом, їх дуже багато в пошуку. Для вищого заробітку рекомендую використовувати зарубіжні сайти, адже за кордоном переклад текстів оплачується набагато краще. Не забувайте про конкуренцію, тому на старті буде не просто. Шукайте англомовні завдання на ресурсу Translators Base.

Цікаві способи заробітку онлайн

Крім перекладу текстів можна транскрибувати аудіо чи відео в текст, писати тексти на замовлення, пости чи статті для блогів.

Також є робота, яка полягає в здійсненні email-розсилок, написання SEO-оптимізованих статей, матеріалів для журналів чи газет. Крута робота написання опису товарів для сайтів, рекламних матеріалів або ж прес-релізів. Варіантів надзвичайно багато.

Монтаж відео за гроші

У мережі надзвичайно велика кількість блогерів. Щороку їх стає лише більше, тому монтаж відео за гроші набирає обертів. Багато блогерів не мають часу або ж знань (чи не хочуть) монтувати відзнятий матеріал. Їм краще найняти людину, яка все це робитиме та економитиме час.

Навчитися монтувати зовсім не складно. На YouTube є надзвичайно багато відео, в яких докладно розповідають про кожен процес. Все що від вас потрібно – це бажання вчитися та розвиватися.

Оплата залежить від складності монтажу, тривалості роботи та багатьох інших факторів. Аналізуйте ціни конкурентів, щоб орієнтуватися у вартості. Обов’язково зробіть кілька “пробних” відео, щоб показувати потенційним клієнтам свої роботи.

Робота Direct-менеджером

Простий спосіб онлайн-роботи, який полягає в тому, щоб працювати віддаленим консультантом в інтернет-магазині. Ця професія / напрямок лише набирає популярності.

Суть роботи така: вам необхідно консультувати покупців онлайн-магазинів, приймати у них замовлення, відповідати на всі запитання. За це власники магазинів платитимуть вам кошти. Можна паралельно працювати на кілька бізнесів, щоб збільшити заробіток. Але відповідати необхідно швидко, тому забагато роботи не набирайте, працюйте сумлінно!

Для роботи Direct-менеджером вам потрібний лише мобільний телефон, комп’ютер та доступ до інтернету. Ну і про вміння користуватися соцмережами не забуваємо. Але зараз це не проблема.

Робота коректора / літредактора

Підходить для філологів або людей, які знають написання всіх слів, правильно ставлять розділові знаки та без проблем редагують текст.

Якщо не маєте освіти в цьому напрямку, то починати не варто. На вивчення словників, довідників знадобиться багато часу. Краще пробувати щось інше.

Якщо ви вважаєте, що робота коректора у наш час не є потрібною, то не погоджуся. Літературний редактор необхідний для більшості онлайн-ЗМІ.

Журналісти пишуть велику кількість матеріалів за день. Більше навантаження – більше помилок. Навіть професійний журналіст здатний робити помилки. Від цього ніхто не застрахований. Особливо, якщо за день створювати 10-20 матеріалів. Коректор повинен виправити помилки, щоб текст був грамотний та ідеальний.

Онлайн-робота з частковою зайнятістю

Якщо ви не маєте багато часу, щоб повноцінно працювати цілий робочий день, то розгляньте віддалену роботу. Або ж виконуйте різноманітні завдання на біржах фрілансу.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Ви станете повноцінним працівником, а завдання виконуватимете у вільний час. Підходить для мам у декреті, студентів, людей, які шукають додатковий дохід. На фрілансі можна виконувати різні завдання: від написання текстів, до створення сайтів, продажу товарів чи пошиття на замовлення. Робота є в усіх сферах, тому варто переглядати завдання, які пов’язані з вашими навичками чи сферою діяльності.

Ви самостійно обиратимете роботу, яка вам цікава. Але не забувайте про терміни виконання завдань. Чим швидше і якісніше, тим краще.

Станьте SMM-фахівцем

SMM-спеціалісти ведуть соціальні мережі клієнтів. До обов’язків входить наповнення спільноти контентом; розробка стратегії просування сторінки; відповіді на коментарі; налаштування реклами в соцмережах; аналіз переглядів та реакції відвідувачів. Ну і багато іншого.

Це аналітична та творча робота, яка вимагає певних знань. Є курси (як платні, так і безкоштовні), на яких можна всього навчитися. Ваше завдання – привернути увагу клієнта до виробника, ресурсу чи продукту. Оплачується дуже добре, тому раджу спробувати.

Заробіток онлайн надзвичайно перспективний. У матеріалі ми розглянули лише кілька цікавих ідей. Підписуйтесь на телеграм та стежте за оновленнями, невдовзі будуть нові цікаві статті про заробіток.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Гроші за перегляд реклами: тестую 3 сайти, які “платять”
Наступний запис
Як відкрити магазин з взуттям: вартість та поради новачкам
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *