Хайп під ключ: що потрібно знати майбутнім адміністраторам

Хайп під ключ

Бажання заробити грошей швидко й водночас витратити мінімум зусиль має багато людей, і в цьому немає нічого дивного. Однак якщо ще півстоліття тому це можна було зробити лише шахрайськими методами, то з розвитком інтернет-комунікацій можливостей стало більше. Одна з таких – хайп-проєкти (хайп під ключ).

Що таке хайп-проєкти

Хайп – це високодохідні проєкти, основна ціль яких – запропонувати інвесторам ідею, у яку вони готові вкладати кошти. При цьому немає жодного матеріального продукту чи послуги – він виглядає як інвестиційний фонд. Кожен наступний інвестор заробляє кошти як від первинних вкладень у вигляді відсотків, так і від того, що долучає партнерів.

Хайпи створюються або замовляються адміністраторами з метою отримання того самого доходу. Якраз вони найбільше зацікавлені та мають максимум можливостей для отримання вигоди. Одним з оптимальних рішень для потенційних адмінів буде хайп під ключ від Chyip – одного з лідерів у створенні та веденні подібних проєктів. Саме розробка програмного продукту та його налаштування – це найважливіший момент, і від нього залежатиме, чи буде HYIP життєздатним, чи принесе бажаний дохід адміністратору.

Огляд хайпів за дохідністю

Перш ніж замовляти хайп-проєкт або ж створювати його самостійно, потрібно визначитись, яку дохідність прагнете отримати. Існує поділ на такі групи:

  • низькодохідний. Ці проєкти найтриваліші, однак дохідність відносно невелика – 8–15% на місяць. «Живуть» близько року, інколи навіть два. Вважаються найменш ризикованими для інвесторів, адже вони хоч у невеликому обсязі, проте регулярно отримують виплати;
  • середньодохідний. Дає інвестору від 16 до 40%, однак триває від декількох тижнів до місяців;
  • високодохідний. Найприбутковіший проєкт, який здатен на дохідність більше ніж 50%. Однак строк існування – від декількох днів до тижня.

Що стосується адміністрування, то практично, незалежно від типу, воно зводитиметься до контролю виплат, комунікації з інвесторами. Звичайно, потрібно контролювати всі процеси, які відбуваються з проєктом. 

Чому хайп під ключ – це хороша ідея

Успішність хайпу залежить в першу чергу від продуманості скрипту. Однак потрібен досвід у розробці подібного цифрового продукту. Річ у тому, що важливо брати до уваги не лише технічні моменти, адже проєкт повинен бути цікавим для потенційних інвесторів. Враховуючи їх кількість, це буде не дуже легко.

Для того щоб мати уявлення, як власне створюється хайп і чи варто його замовляти, розглянемо етапи створення. Деталі – далі.

Анонімність адміністратора повинна бути на першому місці. Її потрібно досягти ще перед тим, як реєструвати облікові записи. Насамперед варто приховати особу та IP-адресу. Для отримання необхідних інструментів, у тому числі сім-карток, оформлення рахунків знадобиться пакет документів. Для приховування IP-адреси треба використовувати ВПН-сервіси. Це все лише стартова анонімність, надалі її потрібно буде підтримувати та зміцнювати.

Технічно розробка хайпу починається з вибору хостингу та домену. Створюється доменне ім’я – фактично адреса сайту в інтернеті. При виборі реєстратора варто звертати увагу на стійкість до скарг. Якщо цього не врахувати, то є ризик, що при першому ж зверненні сайт втратить свій домен.

Тепер щодо хостингу. Фактично це місце, де зберігається сайт. Він повинен бути безпечним і захищеним насамперед від DDoS-атак, бажано мати виділений сервер. Потурбуйтесь про те, щоб сайт мав SSL-сертифікат.

Наступний етап – розробка дизайну. Це виключно робота спеціалізованих студій, адже необхідно знати чимало моментів. Дуже важливо, щоб дизайн був привабливим, захоплював із першого погляду. Лише в такому разі інвестори захочуть дізнатися більше.

Далі варто зайнятися забезпеченням фінансових розрахунків. Для цього потрібно придбати гаманці різних систем. Чим їх більше, тим краще. Це лише основні моменти, які треба виконати при запуску хайпу. Якщо адміністратор не має досвіду, то краще замовляти розробку під ключ – це допоможе уникнути чималої кількості складнощів.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

 

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Заробіток на завданнях в Україні : найкращі сайти для фрілансу
Наступний запис
Заробіток на Sweatcoin: покрокова інструкція
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *