Бізнес-ідеї для малого міста: найкращі прибуткові варіанти

бізнес-ідея для малого міста

Розпочати бізнес мрія багатьох людей. У 2023 році зробити це не складно, адже варіантів є надзвичайно багато. У статті розглядаємо все на тему «бізнес-ідеї для малого міста: кілька варіантів для початку власної справи».

Бізнес-ідеї для малого міста

Сьогодні розглянемо цікаві ідеї для відкриття бізнесу в невеликому місті. Стежте за оновленнями сайту, невдовзі вийде ще один цікавий матеріал на цю тему.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.

бізнес-ідея для малого міста
бізнес-ідея для малого міста

Магазин господарських товарів

Перша ідея, яка точно користуватиметься попитом. Ця бізнес-ідея для малого міста здатна принести хороший дохід. Найголовніше – знайти місце, яке відвідує багато людей. Також було б добре знайти точку з невисокою вартістю оренди. Господарські товари потрібні людям за будь-яких умов. Проаналізуйте асортимент конкурентів та сформуйте свій. Для відкриття магазину буде достатньо приміщення площею від 40 квадратних метрів. Для відкриття невеликої торгової точки знадобиться від 150 тисяч гривень. Магазин середнього розміру обійдеться у 300-500 тисяч. Якщо обрано правильне місце, то окупити вкладення можна вже за 5-12 місяців.

Автозапчастини

Такий бізнес теж буде популярний серед мешканців вашого міста. Автомобільні запчастини на замовлення завжди необхідні. Усі транспортні засоби рано чи пізно ламаються та потребують нових деталей. Ваше завдання – швидко та якісно підібрати та доставити товар до покупця. Оберіть постачальників, які здійснюють доставку в максимально короткий термін. Найбільш вживані товари ви завжди повинні мати у наявності. Йдеться про омивачі, мастило, лампочки, пахнючки, антифриз, склоочисники та інші. Товари для ремонту везіть під замовлення, адже вони дорожчі та можуть не продатися, а так прийде людина, замовить, і вже цього або наступного дня отримає товар. Працюйте по передоплаті, щоб покупець точно прийшов та забрав деталі і вам не довелося повертати їх назад постачальнику.

Для старту бізнесу необхідне приміщення площею 30-60 квадратних метрів. Також потрібно купити вітрини для товарів. Обирайте постачальників з хорошою репутацією. Вкладення у магазин автозапчастин стартують від 50 до 200 тисяч гривень. Окупається ця справа у середньому за 2-5 місяців.

Міні-пекарня

Випічка популярна серед українців. Мало хто може встояти перед приємним ароматом пекарні, який доноситься на вулицю із приміщення. Зазвичай у такому бізнесі невелика конкуренція, а хлібобулочні вироби продаються досить швидко. До асортименту вносить звичайний, дієтичний хліб, булочки, печиво, пиріжки, кекси, пироги, багети, а також каву. Найкраще продаються пиріжки, смакота.

На рентабельність бізнесу впливатиме місце розташування. Якщо ви оберете невдалу точку, то не зможете почати добре заробляти. Орендуйте приміщення в місцях, де проходить дуже багато людей і немає великої конкуренції. Підійде приміщення площею 30-60 квадратних метрів. На обладнання доведеться витратити мінімум 10 тисяч доларів, а на меблі, шафи, вітрини і так далі – ще близько 5 тисяч. Коли почнете продавати випічку, то можна вносити зміни в асортимент, вигадувати щось нове та цікаве. Якщо все зробити правильно, то окупити торгову точку вийде +- за 4-8 місяців.

Відкриття перукарні

Перукарня це також вічна тема. Кожен з нас стрижеться і це не змінити ніяк. Великі вкладення для організації такого бізнесу не потрібні. Обирайте приміщення в торговому центрі або ж багатоквартирному будинку. Головне, щоб була велика прохідність людей і ваша вивіска «кидалась» їм в очі. Для початку підійде міні-перукарня на 2 місця. Для її відкриття потрібно орієнтовно 200 тисяч гривень. Основні витрати – це оренда приміщення, оформлення перукарні, зарплата працівникам, закупівля меблів та обладнання для роботи. При вдалих розкладах перукарню можна окупити за 3-4 місяці.

Вирощування полуниці в мішках

Це сезонний бізнес, який також може принести непоганий дохід. Однак, якщо встановити теплицю з підігрівом, то можна вирощувати полуницю упродовж цілого року. Швидка окупність та мінімальні вкладення – ось головні переваги вирощування полуниці. Така бізнес-ідея для малого міста популярна серед багатьох бізнесменів. Відмінність від звичайного вирощування – це те, що ростиме полуниця в мішках. На один квадратний метр витрати становитимуть 200-400 гривень. За сезон 1 метр квадратний приносить прибуток у розмірі 2-3 тисяч гривень.

Для початку бізнесу потрібно орендувати землю, якщо має власну ділянку, то це взагалі супер. Зможете зекономити гроші. Далі встановлюйте теплицю та готуєте грунт, мішки й саджанці полуниці. Непогано також встановити крапельний полив, щоб не робити все вручну.

У багатьох виникає запитання: як це – вирощувати полуницю в мішках? Берете звичайні мішки довжиною 2,2 метра. Наповнюєте їх грунтом та на відстані 25 сантиметрів із чотирьох сторін робите надрізи шириною 6-7 см. Далі висаджуєте полуницю в грунт. Вкладення 50-300 тисяч гривень. Термін окупності складає 2-5 місяців.

Корисні посилання про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як заробити гроші підлітку в Україні: прості варіанти роботи
Наступний запис
Як заробити гроші на дачі: ідеї для бізнесу
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *