Скільки можна заробити на військових облігаціях

Скільки можна заробити на військових облігаціях; військові облігації

Про військові облігації не чув, мабуть, лише лінивий. Держава активно їх рекламує та пропонує українцям долучитися й підтримати вітчизняну економіку. Поговоримо про те, скільки можна заробити на військових облігаціях.

Скільки можна заробити на військових облігаціях

Почнемо з теорії. Військові облігації випускає держава. Це цінні папери, продаючи які, Україна отримує гроші й скеровує їх на підтримку економіки. Насамперед, це підтримка Збройних сил України та медичної сфери.

Військові облігації прирівнюються до депозитного вкладення. Держава гарантує повернення вкладених коштів та виплату відсотків.

Коли почали продавати військові облігації в Україні

Після початку повномасштабного вторгнення рф. А саме 1 березня 2022 року. Облігації дозволяють підтримати економіку в складний час. Військові облігації ж можна вважати щось середнє між депозитом та донатом.

Коли відбувається виплата з військових облігацій

Ви самостійно обираєте термін вкладення. Чим менший період, тим менше ви заробите коштів. Є такі терміни: 3 місяці, пів року, рік, 1,5 роки. Дохідність коливається в межах 11-17 %.

Власники облігацій спонсорують деокупацію українських територій, знищення окупантів та наближення поразки рф.

Де можна купити облігації

Насамперед, в Дії. Облігації зараховуються на інвестиційний рахунок протягом трьох робочих днів з моменту покупки. Оформлювати окремий рахунок не потрібно.

Заходимо у вкладку послуги та шукаємо пункт “військові облігації”. Далі прочитайте коротеньку інструкцію та натискайте “почати”. Кожен вид облігації має назву одного з окупованих населених пунктів України. На момент написання статті (18 вересня) існують такі облігації:

  • Євпаторія (виплата через два роки після покупки);
  • Сімферополь (через 1,5 роки);
  • Ялта (через 9 місяців);
  • Нова Каховка (строк вкладення – 8 місяців);
  • Севастополь (6 місяців).

Дія самотужки облігації не продає. Все відбувається через партнерів – Bond UA, Sense Bank, ICU, KIHTO. Створювати рахунків там не потрібно.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі. Також маємо групу в Facebook.

Заробіток на військових облігаціях

Тепер до найцікавішого питання, яке цікавить нас, – скільки можна заробити на військових облігаціях.

Міністерство фінансів пропонує військові облігації, середня вартість яких коливається в межах 1000 гривень. Якщо придбати 10 облігацій, до прикладу Sense Bank, то вони вартуватимуть 10 085 гривень. Вкладаємо їх на 9-10 місяців під 17 % доходу. За цей час ви отримаєте 11 400 гривень. Чистий прибуток складе 1 325 гривень.

Склав табличку доходу з військових облігацій, якщо вкладати їх на різні терміни. Будемо відштовхуватися від вкладеної суми в розмірі 10 тисяч гривень.

  • на 6 місяців заробіток складе 823 гривні (якщо купити 10 облігацій орієнтовно за 10 тисяч гривень);
  • 8 місяців – 873 грн доходу;
  • 9-10 місяців – 1 325 грн чистими;
  • 1,5 роки – 2 456 гривень;
  • 2 роки – 3 211 гривень доходу.

Щоб був хоча б мінімально відчутний заробіток, необхідно вкласти 100 тисяч гривень. Це еквівалентно 100 облігаціям. І в такому випадку ви отримаєте досить непоганий пасивний дохід .

Ще один плюс військових облігацій – з отриманого доходу не потрібно платити податки. А найголовніша перевага – ваші гроші допомагають знищувати загарбників та наближати перемогу України.

Корисні матеріали про заробіток:

 

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як влаштуватися на роботу в Польщі
Наступний запис
Як заробити гроші підлітку в Україні: прості варіанти роботи
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *