Перетримка тварин як бізнес: скільки можна заробити

Перетримка тварин як бізнес

Поступово в Україні набирають популярності нові види заробітку та бізнес-ідеї, які поширені за кордоном. Працюючи з тваринами можна непогано заробляти. Розглянемо таку тему: перетримка тварин як бізнес.

Перетримка тварин як бізнес

Досить часто власники тварин мають термінові відрядження, поїздки чи інші справи. Відповідно, люди відсутні вдома по кілька днів або ж тижнів. Що у такому випадку робити з домашніми улюбленцями?

На допомогу приходять люди, які займаються перетримкою тварин. Це досить непоганий спосіб заробітку. Оголошення про перетримку можна розміщувати в інтернеті, розклеювати оголошення чи навіть створити власний сайт, якщо плануєте працювати у більших масштабах.

Не варто думати, що цим бізнесом можуть займатися притулки чи ветеринарні клініки. Часто там досить погані умови, повно тварин у тісних клітках. Домашні умови для тварин будуть набагато кращі.

Що потрібно для перетримки тварин

Насамперед, вам знадобиться окрема житлова площа. Підійде кімната в будинку чи квартирі. За добу перетримки тварин беруть від 200 гривень. Все в залежності від населеного пункту та регіону, в якому ви мешкаєте. Ціни можуть перевищувати і 500 грн. Але і умови мають бути хороші.

Можна пропонувати клієнтам додаткові послуги – вигул тварин, розчісування, перевезення.
Не забудьте обговорити з власниками розпорядок дня. Потрібно знати, коли годувати тварину та вигулювати, її звички та особливості.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі. Також маємо групу в Facebook.

Скільки можна заробити на перетримці тварин

Фахівці стверджують, що в середньому тварин залишають на 5-6 днів. У такому випадку ваш заробіток складе 1000-1500 гривень.

Якщо мати кілька клієнтів та місце для перетримки тварин, то за місяць заробите цілком непогану суму і робота стане основною. Як бачимо, перетримка тварин як бізнес цілком хороша ідея. Конкуренція наразі невисока, тому без вагань стартуйте, якщо подобається такий варіант заробітку.

Читайте інші мате ріали про заробіток: 

 

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Вигул домашніх тварин: проста ідея для заробітку
Наступний запис
Як влаштуватися на роботу в Польщі
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *