Вигул домашніх тварин: проста ідея для заробітку

Вигул домашніх тварин

Чимало людей займаються пошуком роботи. Комусь потрібна основна, а хтось шукає роботу на неповну зайнятість, щоб мати змогу навчатися та паралельно отримувати додатковий дохід. Сьогодні поговоримо саме про останній варіант. Розглянемо вигул домашніх тварин.

Вигул домашніх тварин

В Україні поступово набирає популярності така робота, як прогулянки з тваринами за гроші. Часто власники тварин не мають часу, щоб погуляти зі своїми улюбленцями. У такому випадку вони шукають оголошення та наймають людей, які гулятимуть за них.

Часто необхідні люди не для прогулянок, а для того, щоб посидіти вдома з пухнастим вихованцем. До обов’язків входить прибрати за твариною, погодувати її та погратися.

Робота для підлітків

Вигулювати та сидіти з тваринами можна підліткам, які досягнули хоча б 16-річного віку. Для осіб меншого віку така робота навряд підійде, адже залишати неповнолітніх з тваринами досить ризиковано. За виключенням, якщо це невеликі собаки чи кішки.

Скільки платять за вигул тварин

Знайшов кілька оголошень, в яких пропонують за одну прогулянку від 200 гривень. На ціну впливає розмір собаки, а також тривалість вигулу (зазвичай це 30-80 хвилин). У ваші обов’язки входить прибирання за твариною на вулиці. Як додаткові послуги можете пропонувати за окрему ціну помити собаку або лапи після прогулянки. Або ж вичесати шерсть і так далі.

Якщо відмінно впораєтеся зі своїми обов’язками, то отримаєте постійних клієнтів та стабільний додатковий дохід.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі. Також маємо групу в Facebook.

Плюси і недоліки роботи з вигулу тварин

Найголовніший плюс, що працювати можна у будь-який зручний час та не обов’язково мати досвід. На прогулянку можна взяти друга чи подругу, щоб було веселіше. Така робота чудово поєднується з навчанням чи основною роботою. Підходить не лише для студентів чи школярів, але й для дорослих людей.

До недоліків можу віднести те, що не завжди таку роботу просто знайти. Розміщуйте оголошення на різноманітних сайтах чи в групах. Можна розклеїти оголошення у під’їздах багатоквартирних будинків. Так буде легше знайти клієнтів.

Ще один мінус – часто собаки бувають агресивні. Перед прогулянкою вам варто ознайомитися з твариною, а лише тоді виконувати свою роботу. Якщо собака занадто велика і ви не можете з нею впоратися, то краще відмовитися від прогулянки.

Вигул тварин за кордоном

Якщо ви мешкаєте за кордоном, то в Європі чи США за вигул домашніх тварин платять набагато більше, ніж в Україні. І заробити ви зможете досить пристойну суму. Плюс вакансій там також значно більше.

Читайте інші матеріали про заробіток: 

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Грумінг для тварин як спосіб заробітку
Наступний запис
Перетримка тварин як бізнес: скільки можна заробити
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *