Заробіток грошей в інтернеті з мінімальними вкладеннями

як заробити гроші в інтернеті,Google AdSense, заробіток на Google AdSense

Заробіток вдома

Все більше людей у сучасному світі хочуть заробляти, не виходячи з дому. Це хороша можливість почати працювати на себе та не залежати ні від кого. Сьогодні ви дізнаєтеся про заробіток грошей в інтернеті без великих вкладень.

Поговоримо про заробіток на власному блозі або ж сайті. 

Як створити власний сайт / блог

Отож, ви маєте бажання заробляти гроші. Цього недостатньо, адже потрібно наполегливо працювати для того, щоб отримати довгоочікувані гроші.

Створюємо блог або сайт. Можна зробити це безкоштовно або ж скористуватися послугами фахівців. В інтернеті є чимало безкоштовних тем для сайтів, доведеться заплатити лише за хост і домен на рік (це орієнтовно 1600 гривень). Сума невелика, правда ж? Але це при умові, що ви скористаєтесь конструктором сайтів та створите його самостійно. Розібратись у цьому легко.

Після створення обов’язково потрібно наповнювати ресурс цікавою інформацією і не забувати про сео-оптимізацію матеріалів та сторінок. Коли щоденна кількість відвідувачів буде більшою за 100, то можна підключитися до партнерської програми Google AdSense.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі. Також маємо групу в Facebook.

Заробіток грошей в інтернеті на Google AdSense

На партнерській програмі від Google AdSense можна заробити великі гроші. На дохід впливатиме кількість відвідувачів сайту/блогу. Якщо у вас буде тисяча унікальних відвідувачів, які знаходитимуть новини та переходитимуть на сайт з пошуку, то за день можна заробити до 30 доларів.

Якщо ви оберете цікаву тематику та публікуватимете матеріали англійською мовою, то сума вашого заробітку буде набагато більшою.

як заробити гроші в інтернеті,Google AdSense, заробіток на Google AdSense

Скільки платить Google AdSense

Розкручені сайти можуть отримувати до 300-500 доларів на день, а в США цифри досягають кількох тисяч доларів. Цього можна досягнути лише наполегливою працею та великою кількістю унікальних новин. У країнах з високими зарплатами ціна одного кліка по рекламі набагато вища, ніж в Україні. Щоб писати матеріали на інших мовах не обов’язково добре володіти англійською. Можна скористатися перекладачем або послугами фахівців.

Більше новин про те, як заробити гроші:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Переклад текстів: з чого почати та як заробити гроші
Наступний запис
Грумінг для тварин як спосіб заробітку
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *