Як заробити гроші в інтернеті: 1000 гривень за день

як заробити гроші, гроші в інтернеті, 1000 гривень, способи заробітку

Як заробити гроші

Під час війни велика кількість українців зіштовхнулися з проблемою – усім охочим бракує роботи. Вартість долара і євро зростає, ціни на все космічні, а гроші заробити треба. Багатьох хвилює лише одне питання – як заробити гроші. Зарплати зменшуються через кризу, а ринок праці сильно потерпає. Тому ми вирішили розповісти про три способи, як заробити гроші. 

Способи швидкого заробітку є. Багато українців працюють вдома, отримуючи тисячі гривень щодня.

Фріланс

Ринок фрілансу у світі розвивається стрімкими темпами. Фрілансер – це вільнонаймана людина, яка самостійно шукає собі проєкти, може одночасно працювати на декілька фірм. Фрілансер виконує роботу без укладання довгострокового договору з роботодавцем. Через війну великі біржі та платформи відмовляються працювати з рф, тому для українців кількість вакансій зросла на 20-30 %.

Основні напрямки фрілансу в Україні – дизайн, онлайн-маркетинг або ж ІТ. Якщо ви тямите у цих сферах, то можна шукати різні платформи і біржі та розпочинати заробляти. У середньому спочатку там вдається заробити від 300 гривень за годину. Якщо працювати сумлінно та якісно, то винагорода за працю може зрости до 5-6 тисяч гривень за годину або ж і більше.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Копірайтинг

Ідеальний варіант заробітку для тих, хто вміє писати тексти. Можна писати тексти під замовлення або ж обирати перспективні теми, робити кілька статей чи новин та продавати їх на біржах копірайтингу. Без проблем таку роботу можна знайти на великих сайтах із вакансіями. Достатньо у пошуку написати копірайтинг. Писати можна про будь-що: від криптовалюти, до подорожей чи ремонту автівок.

Сума винагороди за написаний текст залежить від тематики, кількості знаків та рейтингу автора на біржах. Є вакансії, у яких пропонують 150 гривень за 1000 знаків, а є і ті, хто платить 500 гривень за сторінку тексту (257 слів).

Опитування за гроші

Якщо вищеописані сфери заробітку вам не підходять, то можна проходити опитування за гроші. Є компанії, які пропонують такий вид заробітку. Як заробити гроші на цьому? Все просто. Деякі компанії проводять дослідження, їм потрібно дізнатися громадську думку чи певну статистику. Вони звертаються до спеціалізованих сайтів, і платять людям за те, що вони проходять на цих сайтах опитування.

Заробіток простий, однак є нюанси. Чимало сервісів нараховують кошти у доларах чи євро. Для виводу грошей на картку потрібно накопичити певну суму. Заробити на одному опитуванні можна від 5 до 50 грн. Зазвичай запрошення пройти опитування приходить на електронну пошту.

Хороший сайт для проходження опитувань, який точно платить гроші, можете переглянути ТУТ. Особисто можу рекомендувати, адже виводив звідти гроші. Реєструйтеся та починайте заробляти на опитуваннях.

Новини про заробіток:

 

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Заробіток на криптовалюті новачку: що потрібно знати
Наступний запис
Переклад текстів: з чого почати та як заробити гроші
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *