Заробіток на криптовалюті новачку: що потрібно знати

Заробіток на криптовалюті новачку, крипта, стекінг, майнінг, біткоїн

Криптовалюта

Криптовалюта набирає шаленої популярності у світі. Поширюється заробіток на крипті і в Україні. Розповімо вам про заробіток на криптовалюті новачку. Про це сайт «Подорож Україною» пише з посиланням на інтерв’ю із засновником однієї з криптобірж Михайлом Чобаняком.

Розвиток криптовалюти

Криптовалюта почала активно розвиватися ще 10 років тому, однак масове «визнання» прийшло лише нещодавно. Розібратися у цьому питанні не складно, однак варто ставитися до такого заробітку із «холодною головою».

Що таке крипта

Це децентралізовані гроші для інтернету, які використовуються в мережі. Агентів та банків для криптовалюти не існує. Відповідно, їм не потрібно довіряти випуск грошей. Офіційні органи замінили на комп’ютерний код. Його зламати неможливо. Чобаняк зазначив, що математику не обдуриш, вона не схильна до корупції та інших людських вад.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

заробіток на криптовалюті, крипта, криптобіржа, біткоїн

Яка криптовалюта найпопулярніша

У 2022 році найпопулярнішою серед усіх криптовалют є біткоїн. Також користуються популярністю Cardano, Ethereum, Tether та Binance Coin.

Для чого потрібна криптобіржа?

Криптобіржа – це міжбанк та банк одночасно. Саме там можна брати участь у торгах та купувати крипту. Така біржа виконує роль своєрідного ринку. Переходимо до наступної теми: як заробити на криптовалюті новачку.

Заробіток на криптовалюті новачку

Перш ніж почати заробляти потрібно уважно вивчити цю тему. Заробити на крипті не просто, однак цілком реально. У жодному разі не можна поспіхом вносити гроші, адже необачність коштуватиме вам дуже дорого і ви все втратите. За день вартість різної криптовалюти може змінюватися кілька разів – як стрімко злітати, так і падати. Заробіток на криптовалюті новачку краще вдасться на старті тим людям, які розуміються на фінансових процесах, аналізують новини з ринку криптовалюти та не поспішають.

Новачки можуть спробувати спочатку демо-рахунки. Це як симулятор, де можна навчитися та розібратися у тому, як працює цей ринок. Далі можна торгувати власними грошима, однак на початку завеликі суми інвестувати не варто, щоб «не прогоріти».

криптовалюта, криптобіржа, біткоїн, як заробити на крипті

Який спосіб заробітку обрати

Перед тим, як купувати криптовалюту, потрібно визначитися, яким способом ви збираєтеся заробляти.
Зокрема, можна трейдити – продавати та купувати валюту. Заробіток відбувається на різниці курсів. Ще один варіант – вклади у монети, щоб заробити на відсотках (вивчайте терміни криптолендінг та стейкінг). Третій варіант – інвестиції в найпопулярніші монети. Їх потрібно утримувати до того часу, поки ціна не збільшиться та не задовольнить вас.

Не забувайте також вивчати різні біржі та читати відгуки про них. Саме на криптобіржі необхідно зареєструватися та поповнити гаманець.

Як не потрапити на гачок шахраїв

Шахраям надзвичайно легко обдурити новачків. Потрібно знати, що для вивчення криптовалюти потрібно орієнтовно 3-6 місяців, на моментальний заробіток очікувати не варто.

Отож, щоб вас не обдурили потрібно нічого не купувати доти, доки не вивчите, які є типи гаманців, що таке блокчейн та криптовалюти.

Нікому не можна надавати (навіть службі підтримки) віддалений доступ до свого комп’ютера. Не розкривайте свої паролі двофакторної аутентифікації та коди безпеки. Слідкуйте за граматичними помилками на вебсайтах чи у спілкуванні. Шахраї часто допускають такі помилки.

Новини про те, як заробити гроші

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як заробити гроші у Тік Ток в 2024 році, прості поради
Наступний запис
Як заробити гроші в інтернеті: 1000 гривень за день
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *