Найкращі сайти для заробітку 2024: де заробити багато грошей

Найкращі сайти для заробітку 2024

Заробіток в інтернеті це не так просто, як може здаватися на перший погляд. Для отримання коштів необхідно докласти зусилля. Якщо не здаватися та наполегливо працювати, то зможете досягти хорошого результату досить швидко. Розглянемо найкращі сайти для заробітку 2024.

Найкращі сайти для заробітку 2024

Про ці ресурси пишу вже зараз, адже з кожним роком вони точно будуть ще популярнішими. Якщо ви тільки починаєте освоювати способи заробітку в інтернеті, то не думайте, що вам не вдасться. Якщо є бажання, то нічого неможливого немає.

Чимало людей починають добре заробляти в інтернеті та звільняються з основних робіт. Одразу звільнятися не раджу.

Коли онлайн-заробіток почне приносити хоча б стільки, скільки ви заробляєте на роботі, то лише тоді можна задумуватися про звільнення. А ще краще – створити собі фінансову подушку, щоб мати певний запас грошей для життя хоча б на 6-12 місяців.

Заробіток на Google AdSense

Це партнерська програма від гугла, яка підходить для власників сайтів чи блогів. Створити сайт дуже просто і все можна зробити самостійно.

Отож, після створення сайту необхідно зареєструватися в Google AdSense та подати заявку на монетизацію. Для цього необхідно, щоб на сайті / блозі був авторський контент, хоча б 10-20 новин та мінімум 100 відвідувачів щодня. До речі, якщо комусь цікаво, то я можу створити вам сайт і монетизувати його. Ціна доступна, а результат швидкий та 100 %. Якщо комусь цікаво, то пишіть на пошту trip-ukraine@ukr.net.

Після схвалення монетизації потрібно вибрати місце розміщення оголошень на сайті та вставити код у корінь сайту. Далі схема проста – чим більше переглядів сайту, тим вищий ваш дохід.

Скільки можна заробити на Google AdSense

Ви отримуватимете 68 % від доходу гугла. До прикладу, якщо Google за допомогою реклами на вашому сайті заробив 100 доларів, то вам нарахують 68 вічнозелених. Якщо мати хороший трафік, то таку суму можна заробити лише за кілька днів. Заробіток необмежений та залежить виключно від кількості переглядів сайту.

Upwork

Для роботи на цьому ресурсі необхідно володіти англійською мовою. Якщо вільно не знаєте інгліш, то можна спробувати користуватися перекладачем. Але тоді необхідно мати хоча б середній рівень володіння мовою, щоб редагувати помилки після перекладу.

Upwork це сайт для заробітку на фрілансі. Його послугами користуються люди з усього світу. Рекомендую саме англомовний ресурс, адже тут оплата в рази або й десятки разів вища, ніж, до прикладу, на українських біржах фрілансу.

Тут ви можете отримувати високу оплату за власні знання. Є завдання на різноманітні тематики. Починаючи від написання текстів, створення дизайнів на замовлення, редагування фото, написання програм. І закінчуючи бухгалтерськими підрахунками чи перекладом текстів. Одним словом, є всі завдання, які тільки можна виконати в інтернеті.

Якщо повезе, то можна отримати постійних замовників, які тривалий час співпрацюватимуть з вами. Сума заробітку тоді буде дуже-дуже хороша.

Shutterstock

Це популярний сайт для продажу фотографій. Якщо ви можете робити якісні та цікаві світлини, то займіться цим. Завантажуєте зроблені фото на ресурс та чекаєте, коли хтось придбає ваше творіння.

Дуже часто всесвітньовідомі бренди купують фото для реклами чи інших цілей саме там. Перегляньте, які світлини користуються найбільшим попитом та добре продаються. Після цього робіть схожі фото. За один проданий знімок можна отримати кілька доларів на старті. Якщо розкрутитесь, то зароблятимете за світлину кілька десятків доларів. Є такі користувачі, які продають свій шедевр за сотні доларів.

Не обов’язково мати професійну фотокамеру. Часто хороші та якісні фото виходять на звичайний смартфон.

Одне і те ж фото ви можете продати необмежену кількість разів. Авторські права на вашу творчість зберігаються. Shutterstok наразі один із найпопулярніших сайтів для заробітку в інтернеті.

Guru

Ще один надзвичайно популярний англомовний ресурс для фрілансерів. Там зареєстровано понад 3 млн фрілансерів.
Є завдання у надзвичайно різних сферах – дизайні, продажі, веб-розробці, перекладі, адмініструванні та інших. Цей ресурс існує вже більше 20 років, тому є надзвичайно надійним.

На сайті є рівні членства. За кожне виконане завдання та зароблені кошти з вас стягуватимуть комісію. У залежності від рівня членства сума складатиме від 5 до 9 %. Також є безкоштовна версія Guru. Там ви можете виконати без комісії 10 завдань щомісяця. Раджу починати саме з неї, щоб на старті заробити більшу суму та не платити частину платформі.

Youtube

Якщо ви хочете заробляти необмежену кількість грошей, то цей сайт точно для вас. Станьте автором контенту та знімайте відео на ютуб.

Щоб монетизувати канал необхідно набрати 1000 підписників та 4000 годин переглядів. За кожну тисячу переглядів ви отримуватимете певну суму. До прикладу, на моєму ютуб-каналі про заробіток за 1000 переглядів виходить в середньому 1,5-2,5 $. Досить непогана сума, як для україномовного каналу.

Основне – ваші відео повинні бути якісними та цікавими для глядачів. Тоді платформа самостійно просуватиме вас і рекомендуватиме ваші відео глядачам.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Кількість користувачів YouTube постійно зростає. А число тих авторів, які щомісячно заробляють понад 100 тисяч доларів, за останні три роки зросло на 40 %.

Вирішальне значення для заробітку має вибір ніші. Якщо бізнес-тематика більш оплачувана, то новинну тематику (до прикладу) платитимуть у разів так 10 менше. Крім монетизації ви можете знаходити рекламодавців та вбудовувати за гроші їхню рекламу в свої відео. Суми тут досить немаленькі будуть. Також можете додати посилання на донати, щоб користувачі підтримували вашу творчість.

Сподіваюся, що найкращі сайти для заробітку 2024 стануть для вас у нагоді і ви обов’язково заробите гроші в інтернеті.

Інші матеріали про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Заробіток на нетфлікс: дієві способи, як отримати гроші
Наступний запис
Як заробити гроші у Тік Ток в 2024 році, прості поради
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *