Заробіток на нетфлікс: дієві способи, як отримати гроші

Заробіток на нетфлікс

Нетфлікс (Netflix) – популярна мережа для перегляну різноманітних фільмів, серіалів, мультфільмів тощо. Розглянемо заробіток на нетфлікс.

Заробіток на нетфлікс

Кожен з нас переглядає фільми чи інші екранні творіння та витрачає на це чимало часу. Розберемося, чи дійсно є способи, які дозволяють заробити на нетфлікс в Україні.

Програма Netflix Tagger

Цю програму створив нетфлікс. Мета додатка – структурувати та сортувати фільми і серіали по категоріях. Це повинні робити працівники, яких наймає компанія через вказану програму.

Учасниками Netflix Tagger можуть стати і українці. Може бути як повноцінна або ж додаткова робота. Ви допомагатимете класифікувати фільми та серіали, які з’являються на нетфліксі. Доведеться переглядати їх, робота мрії одним словом. Але аналізувати фільми, розміщувати їх по різноманітних критеріях, додавати теги не так легко, як може здаватися на перший погляд. Головна умова – володіти англійською мовою.

Скільки платять наразі не знаю, але планують дослідити цей напрямок та дізнатися більше про вказану програму. Спробую зареєструватися там і протестувати. Якщо цікавий результат, то стежте за оновленнями сайту та підписуйтеся на наш телеграм, щоб нічого не пропустити.

Партнерська програма Netflix

Також Netflix має власну партнерську програму. Якщо ви маєте сайт, блог чи сторінки в соцмережах, то можете розміщувати там посилання на серіали та фільми. За кожну підписку або реєстрацію через ваше реферальне посилання нетфлікс платитиме вам грошову винагороду.

Заробіток на YouTube

Створіть власний ютуб-канал та робіть відеоогляди на серіали та фільми, які виходять на нетфлікс. Є багато українців, які заробляють на цьому тисячі доларів. Наберіть 1000 підписників та 4000 годин переглядів та підключіть монетизацію від YouTube. Отримуйте кошти за те, що люди переглядають ваші ролики. Короткі огляди серіалів та фільмів зараз надзвичайно популярні.

Якщо на ваш підпишеться багато користувачів, то також зможете продавати пряму рекламу (вона набагато дорожча) або ж отримувати донати від шанувальників.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Розробка плагінів або додатків для Netflix

Наступний заробіток на нетфлікс це створення плагінів чи додатків. Такий спосіб заробітку підходить для тих, хто має навички програмування. Допоможіть покращити сервіс та отримайте хороші гроші від Netflix. Якщо маєте якусь гарну ідею, то зверніться до власників ресурсу та запропонуйте свої послуги. Великі компанії відкриті до цікавих пропозицій, які зможуть покращити сервіс та принести більше грошей.

Станьте перекладачем Netflix

Підходить для тих, хто чудово володіє англійською мовою. На сайті нетфлікс є вакансії та служба підтримки. Зв’яжіться з ними та запропонуйте перекладати фільми та серіали на українську мову. Обов’язково ви повинні мати приклади своїх робіт, щоб підтвердити свої знання та фаховість. За переклади досить непогано платять, тому вивчайте англійську мову та відкривайте перед собою нові можливості.

Інші матеріали про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Скільки можна заробити в таксі за день
Наступний запис
Найкращі сайти для заробітку 2024: де заробити багато грошей
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *