Скільки можна заробити в таксі за день

Скільки можна заробити в таксі за день

Про роботу в таксі щодня задумується досить багато людей. Здавалося б все дуже просто – катаєтеся собі по місту, возите пасажирів та отримуєте за це гроші. Розглянемо, скільки можна заробити в таксі за день.

Скільки можна заробити в таксі за день

Таксування не така проста справа, як може здаватися на перший погляд. Цілий день за кермом, багато хамовитих пасажирів, погані дороги, постійний стрес та пошук замовлень. Один день може бути вдалим, а інший – мінусовий. На прикладі одного з блогерів вирішив дещо детальніше розглянути цю тему та поділитися з вами сумою, яку таксист заробив у Києві за один день.

Робота водій таксі

Вирішив написати матеріал на основі ютуб-каналу “Дежавю”. Я вже досить давно переглядаю відео Вадима, тому впевнений, що ця тема буде для вас цікава. Одразу зазначу, що це не реклама, ніхто за піар мені не платив. Контент роблю виключно з власної цікавості.

Отож, Вадим таксував у понеділок. Це виявився надзвичайно вдалим, за його словами, день. Зазвичай, зміна триває орієнтовно 8-12 годин.

Їздить наш сьогоднішній герой на газовому автомобілі КІА А5 2019 року із середньою витратою 13 літрів по місту. Зазвичай заробіток удвічі менший, але саме в цей день був високий попит та хороші коефіцієнти через спеку.

Які служби таксі використовувати

У своєму відео Вадим використовує Uklon та Uber та вважає їх одними з найкращих наразі на українському ринку. Також використовує OnTaxi, але там замовлень надзвичайно мало. Цей ресурс поки не надто популярний в Україні. Загалом вибір служб таксі, з якими можна працювати, взагалі невеликий.

Скільки реально заробити на таксі

В Уклоні чоловік заробив 1385 гривень. А в Убері замовлень було набагато більше і сума виявилася значно вищою – 2385 гривень. Загальний заробіток за день склав 3 770 гривень + чайові за готівку і виходить 3844 гривні “брудного” доходу.

Це без урахування вартості пального, амортизації автомобіля. Але ці показники зараз підрахую, адже в інших відео таксист вказував, за якою схемою вираховує “чистий” заробіток.

Чистий заробіток в таксі

Вадим проїхав 255 км із середньою швидкістю 24 кілометри за годину. На пальне витратив орієнтовно 800 гривень. Якби їздив на бензині, то це б коштувало удвічі дорожче. Різниця досить велика, таксувати на бензинових авто без газу взагалі не вигідно.

Амортизація – це відкладення на подальший ремонт автомобіля. Дехто її не рахує. Загалом, у залежності від класу авто сума амортизації різна. Герой мого матеріалу розраховує амортизацію так: 1 км = 1 гривня. Отож доплюсовуємо до суми 255 гривень. Чистий заробіток складає 3844- 1055 = 2789 гривень. Сподіваюся, що порахував все вірно.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Чи варто працювати у таксі

Вказаний у матеріалі заробіток таксиста надзвичайно хороший. Але варто знати, що такі дні для таксі це рідкість і лотерея. Все залежить від населеного пункту, де таксуватимете, місця, попиту, погоди. Одним словом, багатьох чинників. І автомобіль може зламатися.

Зазвичай, середній заробіток таксиста в Києві коливається в межах 900-1500 гривень. Але дехто не досягає і цих показників. Як вже писав, все дуже індивідуально.

Від себе б не рекомендував працювати на орендованих автомобілях чи авто від парку таксі. Це взагалі невигідно. Робота пекельна і складна. От ми і розглянули, скільки можна заробити у таксі за день. Якщо ви таксист, то пишіть в коментарі, яка сума виходить в середньому за день у вас. Всім буде цікаво дізнатися.

Інші матеріали про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Що таке виконавче провадження?
Наступний запис
Заробіток на нетфлікс: дієві способи, як отримати гроші
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *