Хочу стати ріелтором: з чого розпочати кар’єру

Хочу стати ріелтором: з чого розпочати кар’єру

Хочу стати ріелтором: з чого розпочати кар’єру? Знати всі нюанси найкращих районів столиці, добре орієнтуватися на ринку нерухомості, подавати інноваційні технологічні рішення, спілкуватися з людьми та презентувати їм у всіх фарбах сучасні ЖК, у тому числі і Новопечерські Липки – мрія кожного прогресивного ріелтора. Далеко не завжди достатньо натхнення, щоб відкрити для себе популярну професію. Вільний та плаваючий графік, який можна адаптувати під себе, цікаві знайомства, корисні інсайти, стильні апартаменти та солідний заробіток – це переваги, що надихають стати ріелтором з нерухомості та отримати нові знання. Але скільки потрібно вчитися на експерта у сфері нерухомості? Як краще працювати, який графік вибрати? Від чого залежить прибуток і в якому районі найрелевантніше допомагати з пошуком квартири? Потрібно розібратися з основними питаннями і розпалити в собі вогонь для того, щоб сповна осягнути новий кар’єрний напрямок.

Професія ріелтора: “за” та “проти”

Зробити крок уперед чи звернути на інший професійний шлях? Зрозуміти, чи вигідно бути ріелтором можна зіставивши позитивні та негативні сторони. Серед переваг:

  • Можна самостійно планувати свій робочий день. Якщо у дитини випускний у дитячому садку чи похід до стоматолога для ліквідації зуба мудрості неможливо відкласти на потім, то професія ріелтора – ідеальний варіант. Графік представника такої професії залежить виключно від його індивідуальних уподобань.
  • Гарний заробіток. Незалежно від того, квартира здається в оренду або виставлена ​​на продаж, продається елітна нерухомість у Києві або мова йде про заміський будинок, заробіток ріелтора завжди буде високим і стабільним. Багато залежить від репутації, статусу та рівня фахівця.
  • Робота належить до категорії немонотонних, багатогранних, активних професій. Щоб стати ріелтором в Україні, потрібно перебувати “завжди та скрізь”, спілкуватися з людьми, відкривати нові локації та шукати індивідуальні підходи. Нудьгувати не вийде.

Це чудовий вибір для тих, хто звик розвиватися, не любить офісної роботи, боїться, що його вік не підійде.

Недоліки професії ріелтора

  • Потрібно максимально добре орієнтуватися в законодавчій базі, оскільки будучи ріелтором нерухомості, людині доведеться стикатися з договорами, документами і працювати з нотаріусом.
  • Нестабільність. Для цієї професії характерна сезонність, і це важливо враховувати. У ріелтора-новачка буде мало клієнтів і йому доведеться “крутитися”, щоб максимально заповнити свій графік зустрічами та знайти аудиторію.
  • Не завжди на шляху зустрічатимуться лише сумлінні клієнти. Іноді є ризик зіткнутися з надмірно вимогливим, неприємним в комунікації і зарозумілим покупцем/постояльцем.

Як не крути, постійною величиною є неперевершена можливість допомагати жителям столиці, хоч би що там говорили про жадібність, непробивний цинізм окремих категорій ріелторів.

Натиснути на кнопку “пуск” і увійти до професії

Якщо людина не злякалася складнощів, і все ще горить справою, саме час розпочати. Увійти у сферу самостійно без допомоги наставників буде вкрай складно. Тому звернувшись до агентства нерухомості T.H.E. Capital можна отримати підтримку від досвідчених фахівців, надихнутися їх професійними кейсами і сформувати коло корисних зв’язків. При виборі агентства нерухомості для того, щоб стати ріелтором, важливо знайти відгуки про компанію в інтернеті, поцікавитися, яку репутацію має компанія, проконсультуватися з друзями. Якщо довіра, енергія та чесність – це основні цінності майбутнього ріелтора, і він твердо вирішив розпочати кар’єру в даній галузі, можливо, зараз саме час, щоб заповнити анкету.

Інші матеріали про заробіток:

 

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Скільки коштує відкрити квітковий магазин
Наступний запис
Скільки коштує відкрити електрозаправку: дешевий бізнес майбутнього
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *