Найнадійніші способи заробітку в інтернеті: топ способи

Найнадійніші способи заробітку в інтернеті

Кожна людина хоче працювати мінімум часу та отримувати за це великі гроші. Насправді ж, так не буває. Будь-яка справа вимагає витрат часу. Працювати на когось найманим працівником не варіант. Ви обмежені в розвитку та зарплаті. Найкраще – працювати на себе. Розглянемо найнадійніші способи заробітку в інтернеті.

Найнадійніші способи заробітку в інтернеті

На початку буде непросто, оскільки потрібен час, щоб увійти в ритм, навчитися працювати на себе та отримувати за це гроші. На старті, звісно, заробіток буде не великий, але прокачуйте свої знання, наполегливо працюйте та отримуватимете більше, ніж на звичайній роботі. Далі опишу кілька цікавих та перспективних способів заробітку онлайн, які варто спробувати.

За дистанційною роботою майбутнє, адже чимало сфер перейшли в онлайн. Багатьом людям все вийшло і вони заробляють десятки або й сотні тисяч. Чому у вас має не вийти?

Створення сайту

Створіть власний сайт чи блог та заробляйте гроші на монетизації контенту, прямій рекламі, розміщенні різноманітних статей з посиланнями. По власному досвіді скажу, що на старті буде досить складно. Якщо правильно наповнити сайт, прописати ключові слова та СЕО, то можна почати заробляти вже навіть за 1-2 місяці. Все залежить від вашої наполегливості та бажання вчитися. Мені найшвидше вдавалося створити та монетизувати сайт за 3 тижні. Але без знань це буде довше.

Як варіант, можна придбати вже монетизований ресурс та одразу починати заробляти. Або ж замовте розробку сайту та сео-фахівця, який допоможе все зробити правильно та швидко. Я створював ресурс самостійно на платформі WordPress, вивчаючи відеоуроки на Ютубі. Необхідна інформація є у вільному доступі.

Заробіток на сайті необмежений. Все залежить від тематики, кількості переглядів і якості статей. Більше переглядів – більше грошей, математика проста.

Фриланс

Якщо перший спосіб не для вас і ви не хочете створювати сайт, писати статті й так далі, то розгляньте заробіток на фрилансі.

В мережі є чимало дошок з оголошеннями, на яких користувачі пропонують роботу чи розміщують оголошення з пропозицією виконати те чи інше завдання. Продавайте свої послуги онлайн.

Попитом користуються такі послуги: створення додатків, консультація в різних напрямках (маркетинг, СЕО, бухгалтерія), дизайн, написання статей, копірайтинг, переклад текстів, налаштування реклами, арбітраж трафіку, віртуальні помічники. Назви деяких робіт звучать складно, але якщо розібратися, то у цьому немає нічого тяжкого. Як вже казав, головне наполегливість, бажання розвиватися і працювати. Гроші на голову просто так не падають.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Дропшипінг

Перепродаж товарів без жодних вкладень (крім реклами). Але рекламу можна і не налаштовувати, якщо маєте хороші канали збуту.

Суть проста, вам потрібно знайти постачальників, які працюють по дропшипінгу. Вони нададуть вам опис та фото товарів, до прикладу, гаманців. Далі ви завантажуєте світлини з описом та ціною (для вас вона буде оптовою) в соцмережі чи на сайти з оголошеннями. Знаходите клієнта, передаєте дані постачальнику. Після цього постачальник відправляє товар клієнту від вашого імені. Якщо гаманець для вас вартує по оптовій ціні 150 гривень, а продасте його за 350, то різниця (200 грн) – ваш заробіток. Є товари, в яких маржа (націнка, ваш заробіток) складає і 500, і 1000 гривень.

Сподіваюсь пояснив доступно. Основна перевага, що вам не потрібно закуповувати товар, наймати працівників чи орендувати склад. Ризики відсутні, адже і вкладень немає. Якщо гарно все організувати, то можна заробляти набагато більше, ніж на простій роботі “на дядю”.

Згодом шукайте товари оптом та відкривайте власний фізичний чи онлайн магазин. Це за умови, якщо справи підуть добре і ви зможете легко продавати в інтернеті. Щодо дропшипінгу, то варто одразу співпрацювати з кількома постачальниками. Тоді асортимент буде більший і менші ризики, що товару не буде в наявності.

Інші матеріали про заробіток:

 

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Заробіток в інтернеті 2024: на чому заробити гроші
Наступний запис
Скільки коштує відкрити квітковий магазин
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *