Де взяти гроші на бізнес: ідеї, про які ви не здогадувалися

Де взяти гроші на бізнес

Відкрити власний бізнес – мрія багатьох людей. На жаль, через відсутність грошей чимало українців відмовилися від початку своєї справи. Що ж робити, якщо у вас є надзвичайно крута ідея бізнесу, однак коштів на старт немає? Поговоримо про те, де взяти гроші на бізнес.

Де взяти гроші на бізнес

Ознайомився з великою кількістю інформації в інтернеті та знайшов можливі варіанти для того, щоб отримати кошти на старт бізнесу. Як з’ясувалося, способів є вдосталь. Найбанальніші це взяти кредит або ж шукати партнерів, але сьогодні не про це, а про дієвіші та адекватніші способи.

Пошук інвестора

А ви знали, що в Україні є чимало інвесторів, які з радістю виділяють гроші та вкладаються в крутезні проєкти з гарною ідеєю та потенціалом? Для отримання допомоги вам необхідно, насамперед, створити чіткий та грамотний бізнес-план. Далі можна навіть самостійно звертатися до інвесторів та розповідати їм про свою ідею. Інвестори вкладають кошти у початківців, адже очікують, що згодом компанія коштуватиме мільйони і вони отримують хороший %.

Інвестиційні платформи

Як варіант, шукайте не інвестора, а інвестиційні платформи. По таку допомогу звертаються не лише підприємці-початківці, які тільки шукають гроші для старту, але й власники масштабних бізнесів, проєкти яких потребують фінансування.

Краудфандингові платформи

Для багатьох це поєднання слів нічого не говорить. Тому розпочнемо з визначення. Краудфандингові платформи – це онлайн-сторінки, сайти, на яких розміщуються ідеї для бізнесу та організовується збір коштів серед користувачів інтернету. Простими словами, ви розповідаєте про свій стартап, а небайдужі люди спільно скидаються вам на старт бізнесу. За це їм передбачена нематеріальна винагорода у вигляді різних подурнків чи готових продуктів, які мають відношення до проєкту. Майданчики допомагають в юридичних та фінансових аспектах.

До речі, якщо вам цікаво дізнатися більше про те, які краудфандингові платформи існують в Україні, то напишіть в коментарі.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Під час розміщення збору коштів на таких платформах необхідно детально та максимально просто та захоплююче описати свій продукт. Поясність людям, чому цей бізнес важливий для вам та чому вони мають фінансово підтримати саме цю ідею.

Мікрогранти

Ще один спосіб, де взяти гроші на бізнес. Є чимало європейських інституцій, які з радістю надають фінансування невеликому бізнесу. Розмір допомоги складає 5-10 тисяч євро. Цього цілком достатньо для того, щоб розпочати невеликий бізнес.

Макрогранти

Такий спосіб підходить вже для діючого бізнесу, який прагне розширити власну мережу. Або ж бізнес відчуває, що для розвитку потрібні кошти в більших розмірах.

Макрогранти дозволяють об’єднатися з компаніями, які представляють інші держави світу. Ви можете створити великий спільний продукт, який відмінно продаватиметься не лише в Україні, але й поза її межами. Не забувайте, що макрогранти це дуже складно. Необхідно приділити чимало часу, а також не забувати про велику відповідальність, яка буде на вас покладена.

Інші матеріали про заробіток:

 

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Домашня кулінарія як бізнес: простий стартап
Наступний запис
Як знизити ціну на Аліекспрес: прості лайфхаки
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *