Домашня кулінарія як бізнес: простий стартап

Домашня кулінарія як бізнес

Кожен з нас полюбляє ласувати смачною їжею. Часто у багатьох не вистачає часу на приготування через надмірну заклопотаність. Доставка їжі вже набридла, а магазинні готові продукти не приносять насолоди. Тоді багато хто задумується про те, щоб замовляти домашню їжу. Тема матеріалу – домашня кулінарія як бізнес.

Домашня кулінарія як бізнес

Якщо ви не маєте достатньо грошей, щоб відкрити власне кафе чи торгову точку, то варто задуматися над домашнім бізнесом.

Продукти харчування завжди будуть затребувані. Особливо якщо це натуральна їжа, приготована без хімії. Магазинна готова їжа ніколи не замінить домашню. Крім того, на домашній кулінарії можна непогано заробити.

Що потрібно для старту

Насамперед, простора кухня. Вам має бути комфортно готувати їжу. Також знадобиться кілька холодильників, морозильна камера, щоб все мати під рукою. Визначтеся з тим, які страви будете готувати. Краще обирати ті, які вам подобаються найбільше, але можна відштовхуватися від побажань клієнтів.

Не забувайте, що всі продукти завжди повинні бути свіжі. Якість – на першому місці. Вам потрібно не лише нагодувати клієнта, а змусити його смакові рецептори закохатися у страву та ще неодноразово робити нові замовлення.

Оптимальний варіант – це працювати на замовлення та швидко готувати їжу. Продукти здатні дуже скоро псуватися, тому хороший варіант приймати замовлення і лише тоді починати готувати.

Кулінарний ринок продовжує зростати та набирати популярності. Домашню їжу найчастіше купують неодружені чоловіки, бізнес-леді та і звичайні родини, котрі не завжди мають час на приготування смаколиків вдома.

Варіанти страв

Тут можна розгулятися огого. Як варіант, можна готувати сніданки, обіди, вечері, пекти різноманітну оригінальну та цікаву випічку, домашній хліб, солодощі, десерти, торти на замовлення.

Варіантів надзвичайно багато, однак не беріть на себе заскладні страви, які буде важко і довго готувати.

Формування ціни

Для встановлення оптимальної вартості на свою продукцію необхідно прорахувати собівартість приготування. Складіть рецептури кожної страви та розпишіть вартість інгредієнтів. Також враховуйте час на приготування, витрати на газ чи світло.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Нормальною вважається націнка у 150-200 %. Все у залежності від страви. Не забудьте ознайомитися з цінами в конкурентів та встановити середню вартість. Не потрібно продавати дешевше ніж в конкурентів, але і захмарні ціні кількість клієнтів не збільшать. Середня вартість найоптимальніша. Якщо потік покупців зросте, тоді можна переглянути ціни та підвищити їх.

Організуйте доставку

Якщо є змога, то можна організувати доставку, до прикладу, бізнес-ланчів в офіси. Або звичайну доставку на дім. Але доведеться тоді наймати пішого кур’єра або ж людину з власним авто. Якщо плануєте сімейний бізнес, то всі ці обов’язки можна розділити між членами сім’ї. Доставка здатна принести додаткові кошти, адже дуже часто люди не хочуть самостійно забирати страву, а віддають перевагу доставці.

Де шукати клієнтів

Непоганий варіант розробити рекламні листівки, найняти промоутера у вашому районі та роздавати їх. Якщо ви готуватимете в багатоквартирному будинку, то можна розклеїти по під’їздах оголошення з пропозицією замовити у вас страви. Також підійде розсилка по телеграм чи вайбер-групах житлових комплексів. Про недогору рекламу можна домовитися з адміністраторами цих чатів або ж головами ОСББ. Дуже ефективний та дешевий спосіб швидко отримати перших клієнтів, які живуть поруч із вами.

Непоганий спосіб реклами – розміщувати оголошення в різних соціальних мережах. Підійдуть дошки оголошень, групи вашого міста, різноманітні інші спільноти. Непогано також створити власний сайт з актуальними цінами та меню. Люди люблять вибирати очима, а сайт із фото ваших страв точно приверне увагу. Якщо прописати грамотно СЕО, то можна за допомогою пошуку залучити клієнтів. Люди писатимуть в пошуку домашня їжа, до прикладу, Львів, і їм висвічуватиме ваш сайт. Хороше джерело трафіку та потенційних клієнтів.

Інші матеріали про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Способи заробітку на Тік Ток: як отримати гроші
Наступний запис
Де взяти гроші на бізнес: ідеї, про які ви не здогадувалися
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *