Способи заробітку на Тік Ток: як отримати гроші

Способи заробітку на ТікТок

Соціальна мережа ТікТок продовжує стрімко набирати популярності. Чимало користувачів полюбляє переглядати там відео, проводячи у додатку по кілька годин на день. А чи знали ви, що на роликах можна заробляти гроші? Новий матеріал – способи заробітку на Тік Ток.

Способи заробітку на Тік Ток

Наразі додаток не має прямої монетизації, партнерської програми, як це є в YouTube. Але розробники активно працюють над цим. Доступні способи заробітку на ТікТок зараз – пряма реклама, вбудовані віртуальні подарунки, фонд творців.

Набрати популярності в соцмережі та почати заробляти не так важко. Достатньо завантажувати цікавий та унікальний контент і глядачі самі вас будуть знаходити та підписуватися. Чимало блогерів вже зараз заробляють на ТікТоці десятки тисяч доларів. Далі розглянемо доступні способи заробітку.

Реклама або спонсорство

Найпростіший спосіб заробітку. Щоб отримувати рекламні замовлення вам необхідно мати хоча б кілька десятків тисяч активних підписників. Заробіток на рекламі може досягати як кількох сотень, так і кількох тисяч доларів. На суму впливає ваша тематика, популярність, кількість фоловерів. Працюйте над власним брендом та впізаваністю, тоді заробите ще більше.

Бренди з радістю платять кілька сотень доларів за пости чи огляди різних їхніх продуктів.

Вбудовані віртуальні подарунки

Один з найефективніших способів заробітку на ТікТок це прямі трансляції. За одну трансляцію блогери можуть заробити від 1 до 300 доларів, а в деяких випадках і набагто більше.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

До прикладу, австралієць Джейкі Боем організував прямий ефір. На відео він просто спав. За кількагодинний сон йому задонатили 34 тисячі доларів. Неймовірний показник. Експериментуйте, ви нічим не гірші, ніж цей блогер. З вірою в себе та цікавими ідеями все обов’язково вийде.

Фонд творців

Ще один вбудований інструмент монетизації відео в ТікТок це Creator Fund (Фонд творців). Цей фонд платить блогерам, які мають аудиторію, що перевищує 10 тисяч підписників. Також обов’язкова умова – ви повинні мати мінімум 100 тисяч переглядів кожного місяця.

Наразі виплати дуже маленькі. За одну тисячу переглядів платять 2-3 центи. Щоб заробити хоча б 20 доларів вам доведеться чимало постаратися. Але мережа розвивається, на платформу заходять нові рекламодавці, тому в майбутньому сума винагороди за перегляд може різко зрости.

От я і розглянув основні способи заробітку на ТікТок. Сподіваюся, що цей матеріал вам сподобався та стане корисним. Займайтеся блогерством та досягайте нових вершин.

Інші матеріали про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як заробити гроші за 5 хвилин: прибуткові варіанти
Наступний запис
Заробіток на Alibaba: мій досвід замовлень
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *