Як заробити гроші за 5 хвилин: прибуткові варіанти

Як заробити гроші за 5 хвилин

Швидкі гроші любить кожен, але чи дійсно їх так легко заробити? В інтернеті знайшов кілька способів як заробити гроші за 5 хвилин. Коротко їх опишу та озвучу власну думку щодо того чи іншого способу.

Як заробити гроші за 5 хвилин

Звучить досить таки цікаво, але водночас підозріло. Гроші за 5 хвилин? Чи дійсно реально заробити за такий короткий проміжок часу? Якщо оптимізувати роботу, вкласти час та знання, то згодом можна отримувати кошти за кілька хвилин. Але потрібно виконати чимало роботи, щоб до цього дійти.

Опитування за гроші

Перший спосіб це опитування за гроші. Вам необхідно зареєструватися на сайті та очікувати, коли прийде сповіщення з запрошенням пройти опитування та отримати виплату. Я перевірив такий спосіб на сайті OPINION. Дійсно вдалося заробити певну суму. Зокрема, на одне опитування витратив орієнтовно 5-7 хвилин. Після проходження на рахунок надійшло 16 гривень. Виводити можна від 50 гривень. Якщо про цей спосіб цікаво детальніше, то наприкінці новини залишу корисні посилання, переглядайте.

Багато сайтів, які дійсно платять за опитування, а не скамлять, я знайти не зумів. Протестував Opinion, тому його можу без вагань рекомендувати. Серед недоліків – в місяць вам може надійти небагато опитувань. 5-10, а деколи і менше. Але як додатковий дохід суто на морозиво чи поповнення інтернету цілком ок.

Продаж сайтів та доменів

В інтернеті стверджують, що на продажі сайтів та доменів можна добре заробити. Це дійсно так, але не погоджуся, що це заробіток за 5 хвилин. Часу потрібно приділити набагато більше.

Яка суть? Ви можете купувати готові сайти за дешевшою ціною, займатися їх розкруткою та оптимізацією та згодом продавати за набагато вищою ціною. До прикладу, можна навіть самому створити сайт на платформі WordPress. Якщо не вмієте, то є повно інтернет-уроків, які дозволяють швидко отримати потрібні знання. Отож, сайт можна створити орієнтовно за 3-4 тисячі гривень (якщо робити все самостійно). Далі наповнюєте його кількома десятками новин, підключаєте монетизацію від Google AdSense та виставляєте на продаж. Монетизовані сайти вартують мінімум 10-15 тисяч гривень. Як варіант, також можна придбати вже готовий монетизований сайт, власник якого втратив інтерес до справи. При правильному підході можна заробляти з ресурсу немалі гроші.

З доменами все набагато простіше. Домен – це www, назва сайту і закінчення. Є люди, які спеціально моніторять наявність вільних доменів та купують їх, пропонуючи потім бізнесу чи іншим інтернет-ресурсам їх викупити. Домени з класними назвами та закінченнями користуються попитом. Одним словом, купуєте цікавий домен та продаєте за вищою ціною. До прикладу, продаж айфонів. Якщо обрати вдалу назву та придбати її, то згодом можна звертатися до бізнесменів, які продають IPhone. Впевнений, що їх точно зацікавить домен з крутою назвою для того, щоб створити сайт. Коли я шукав домен для нового ресурсу (до речі, про риболовлю та гриби, посилання тут), то натрапив на класну назву. Вона вартувала 450 гривень на рік, але була зайнята. Перейшовши по ній я побачив, що власник домена готовий продати його за 6 тис. на рік. Нічогенький такий швидкий дохід.

Станьте кур’єром

Є багато варіантів роботи кур’єром, на яких можна заробити гроші за 15-30 хвилин. До прикладу, ви їдете на роботу автомобілем, а по дорозі можете взяти замовлення з якогось закладу та доставити його замовнику, якщо це буде по вашому маршруту. Так отримаєте додатково 50-100 гривень за короткий проміжок часу. Аналогічно можна доставляти на велосипеді чи пішки, якщо йдете кудись по справах. Їжа в такому випадку не підійде, оскільки потрібна термосумка. Однак є пропозиції стати кур’єром та доставляти ліки чи інші непродовольчі товари. І до свого місця призначення дійдете, і кілька десятків гривень отримаєте. Єдиний мінус – не завжди будуть замовлення по вашому маршруту, потрібно постійно моніторити додатки. Але як спосіб додаткового заробітку цілком нормально. Та і як основна робота непогано підходить на теплу пору року. Взимку так працювати не надто комфортно.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Як заробити гроші за 5 хвилин
Як заробити гроші за 5 хвилин

Консультації та навчання

Якщо ви маєте хороші знання в певній галузі чи сфері (журналіст, монтажер, репетитор і так далі), то можете ділитися своїми навичками за гроші. Організуйте платні консультації та навчання. Перший урок можете надавати безкоштовно, а всі наступні – за гроші. Є деякі уроки на 15-30 хвилин.

По вартості консультацій не зорієнтую. У кожній сфері вона різна. На початковому етапі отримуватимете не багато, однак якщо “наб’єте руку”, то заробіток вийде цілком непоганий.

Продаж товарів

Це ще один швидкий спосіб, який дозволяє отримати гроші. До прикладу, займіться дропшипінгом. Що це таке посилання також вкінці матеріалу. Достатньо завантажити товар на сторінку в соцмережах або на сайт та почати заробляти. Якщо це грамотно налаштувати (і рекламу), то дійсно вдасться отримувати замовлення і заробляти гроші за 15 хв. Робите свої справи, надійшло замовлення, оформили за кілька хвилин і займаєтесь собою далі. Робота по системі дропшипінг не передбачає, що товар відправляєте ви. Все робить ваш постачальник, а ви лише шукаєте клієнтів, отримуєте оплату (або накладний платіж) та передаєте дані для відправки постачальнику. Надсилають від вашого імені. Крута ідея для тих, хто хоче почати власний бізнес без вкладень.

Віртуальний помічник

Такі вакансії пропонують власники онлайн-бізнесу та популярні блогери. Їм необхідна адміністративна допомога, адже самостійно виконувати всі справи заклопотаним людям надзвичайно складно. Тоді у нагоді стають віртуальні помічники. Ваші обов’язки – публікація дописів у соцмережах, виконання функцій адміністратора або ж відповідати клієнтам.

Таку роботу без проблем можна знайти на дошках оголошень. Щодо заробітку за 5-15 хвилин, то тут не погоджусь. Багато часу на виконання завдань не треба, однак це явно не буде 15 хвилин на день, а мінімум 1-2 години.

Інші матеріали про заробіток:

 

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як забезпечити безпеку у грі
Наступний запис
Способи заробітку на Тік Ток: як отримати гроші
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

  1. Катя

    Ок