Як забезпечити безпеку у грі

На підставі нового законодавчого акта щодо легалізації азартних ігор, який діє на території України із серпня 2020 року, тепер абсолютно легально можуть працювати азартні заклади та клуби будь-якої спрямованості. Поговоримо про те, як забезпечити безпеку у грі.

Як і в будь-якій справі, у грі існують певні ризики. На думку експерта від Casino Zeus, Олексія Іванова, достатньо лише дотримуватися простих, але дієвих правил, які допоможуть користувачам уникнути потрапляння на виверти шахраїв.

Як забезпечити безпеку у грі

Першими кроками в напрямку створення зони безпеки для себе має стати наступне:

  • абсолютна безпека комп’ютера;
  • складний пароль;
  • контроль власних дій на період гри;
  • регламентований час для гри.

Як захистити комп’ютер

Брандмауер має бути завжди оновлений за можливості. Це гарантія від несанкціонованого проникнення або отримання персональних даних через впровадження вірусних продуктів.

Важливо відстежувати надходження свіжих оновлень для операційної системи. Це гарантує можливість виправлення помилок і захист від сторонніх вірусних файлів.

Активно використовуйте VPN, якщо передбачається підключення до загальнодоступної мережі Wi-Fi. Це вбереже від витоку персональних даних.

Захист особистості

Нікнейм не повинен містити в собі навіть натяку на персональні дані. Категорично не рекомендується використання власного імені, а також будь-яких дійсних паспортних даних. Якщо умови гри передбачають обов’язкову наявність фото, то в жодному разі не варто використовувати для цього селфі.

Складний пароль як кодовий замок

Під час створення пароля важливо використовувати комбінацію із великих і малих літер, а також цифр і спецсимволів. Тільки дотримуючись цих умов можна створити надійний код для запобігання раптового злому. У деяких випадках можна вдатися до допомоги генератора паролів.

Використовуйте тільки своє ім’я користувача

Коли відвідувач грає з малознайомими користувачами, варто дотримуватися інкогніто і не повідомляти своє реальне ім’я та інші конфіденційні дані. Коли гра йде в змішаному колективі, де є знайомі люди, але й абсолютно сторонні, слід подумати про укладення договірних зобов’язань, де буде обговорено те, що за умови публічної гри можуть бути використані виключно імена користувачів-учасників гри.

Небезпека прихованих платежів

У більшість ігор можна увійти безплатно, однак у низці з них передбачено наявність прихованих платежів із метою розблокування нових рівнів і розширення лінійки функцій гри. Досвідчені гравці завжди налаштовують акаунт таким чином, що перед будь-якою новою фінансовою операцією завжди є дозвіл на її проведення у вигляді пароля.

Сьогодні камери супроводжують нас повсюдно. А камера в поєднанні з голосовим супроводом – хороший момент для контакту з друзями. Однак у грі це не завжди корисно, особливо, якщо це абсолютно незнайомі люди. Якщо без використання голосової функції не обійтися, то доцільним буде застосування звукового фільтра.

Розмежування віртуального від реального

Важливо усвідомлювати, що гра – це всього лише якісний симулятор того, що відбувається, який не має нічого спільного з реальністю і не є показником того, що відбувається навколо насправді. Важливо уникати проб і спроб імітації поведінки або ж дії, яка хоч якось може бути пов’язана зі зброєю, водінням або якоюсь соціальною взаємодією. Основне завдання будь-якої гри – створення гарного настрою для відвідувачів ігрового порталу.

Важливо навіть програш вміти сприймати адекватно і гідно. Ігри варто сприймати не більше ніж веселе хобі. Якщо явно відчувається відчуття дратівливості в процесі гри, то слід перерватися і відпочити

Фахівці рекомендують робити перерви по п’ятнадцять хвилин щогодини. Довготривала гра може стати причиною проблем зі здоров’ям. Свіже повітря та прогулянки можуть заспокоїти очі, зняти роздратування та покращити ігровий процес, який принесе задоволення, а не гіркоту розчарування.

Ігри можуть викликати звикання

Фахівцями в галузі медицини давно доведено, що ігри здатні викликати звикання і формувати затяжну залежність. Тому варто встановити обмеження, які регламентуватимуть ігровий процес.

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Пункт прийому металу: скільки коштує відкрити бізнес
Наступний запис
Як заробити гроші за 5 хвилин: прибуткові варіанти
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *