Пункт прийому металу: скільки коштує відкрити бізнес

Пункт прийому металу

Проїжджаючи чи проходячи вуличками міст та сіл багато хто з вас точно бачив вивіски “пункт прийому металобрухту”. Дехто навіть сам здавав туди метал, картон чи склобій. А ви знали, що можете відкрити власний пункт прийому металу та заробляти на цьому гроші? Про це і тема нового матеріалу сайту “Як заробити гроші”.

Пункт прийому металу

Це, мабуть, вічна тема для бізнесу. Прийом металу завжди буде вигідною справою, адже пляшки, різни види металу та картон здають постійно. І не завжди це повинні бути неохайні люди, які намагаються заробити на алкоголь. Часто на точки прийому металу приїжджають з різних підприємств, заводів і так далі. Вони мають відходи, яких потрібно позбутися. І підприємці гроші зароблять, і ви також.

Точка прийому металу працює наступним чином. Ви приймаєте товар за роздрібною (нижчою) ціною та здаєте його великими партіями заводам напряму або ж оптовим покупцям за суттєво більшою вартістю. Поговоримо про велику точку прийому. Якщо відкривати малу, то витрати будуть у 2-4 рази менші, врахуйте це.

Що потрібно для бізнесу з прийому металу

На старті знадобляться автомобільні ваги, електромагніт, опорний кран, орендований склад, різаки, прес та вантажівки для доставки і збирання брухту. Якщо вирішите купувати нове обладнання, то доведеться викласти орієнтовно 2 млн гривень. Можна зекономити та удвічі дешевше придбати вживане обладнання.

Як пишуть ЗМІ, ваги коштують +- 150 тисяч; прес – 1 млн; опорний кран – 100 тисяч; електромагніт – 50 тис.; вантажівки (вартість індивідуальна, орієнтуйтеся на 300-500 тисяч). На початковому етапі достатньо однієї вантажівки, тому витрати будуть менші.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.  

Пункт прийому металу
Пункт прийому металу.

Оренда майданчика

Якщо збираєтеся працювати “по серйозному”, то орендуйте майданчик площею 300 кв. метрів. Якщо бізнес почне приносити серйозний та стабільний дохід, то можна викупити територію.

Місце шукайте в передмістях населених пунктів, адже в самому місті вартість оренди буде дуже високою. Не забувайте про рекламу. Клієнти повинні з легкістю вас знаходити. Розміщуйте оголошення про те, що приймаєте метал, пропонуйте послуги з виїзду на місце. Люди не завжди мають змогу самостійно привезти метал на точку, тому з радістю погодяться, щоб ви приїхали до них та самостійно все забрали. Але обсяги тоді повинні бути не маленькі, або ж прийматимете за нижчою ціною, щоб заробити більше.

Кому продавати металобрухт

Отож, ви відкрили точку з прийому металу та зібрали певну кількість товару. Куди ж його здавати далі? Як варіант, можна надсилати пропозиції про прийом на найближчі заводи або ж їздити туди самостійно та домовлятися особисто. Другий варіант – здавати матеріал перекупникам, які мають точки збуту. Так ціна буде дещо нижчою, але і великих партій металу швидко позбудетеся.

Найкраще і здавати перекупникам, і в той же час самостійно шукати вигідні місця для збуту. Існують і франшизи на збирання металобрухту. Можна її придбати і швидко вийти на самоокупність, адже ви отримаєте фактично “бізнес під ключ”, за вас навіть знайдуть точки збуту.

Який дохід приносить пункт прийому металу

Маржа в цьому бізнесі орієнтовно 20 %. Отож, якщо ви заробите 200 тисяч гривень, то чистий прибуток складе 40 000 грн.

Розглянемо середні показники виручки пункту площею 300 квадратних метрів. За місяць точка приймає орієнтовно 5 тонн кольорового металу (виторг 3 000 доларів за 1т) та 10 тонн чорного металу (200 доларів з 1 тонну). Виторг за 30 днів складе 17 тис. доларів. Чистий прибуток з цієї суми 3500 вічнозелених. Окупність точки – пів року.

Це досить непростий вид бізнесу. Вам необхідно добре розбиратися у різних видах металу. Вміти грамотно організувати роботу та швидко збувати метал та картон, які будете приймати. Але в житті немає нічого складного. Головне наполегливість і тоді все обов’язково вийде. 

Актуальні бізнес-ідеї:

 

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Робота без досвіду: як заробити гроші без навичок
Наступний запис
Як забезпечити безпеку у грі
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *