Робота без досвіду: як заробити гроші без навичок

Робота без досвіду

Рано чи пізно у житті кожної людини настає момент, коли потрібний додатковий дохід, оскільки коштів з основної роботи для життя не вистачає. Або ж ви хочете змінити сферу діяльності, але знань в інших напрямках мінімум. Що робити, якщо у вас немає досвіду в певних сферах, однак гроші терміново необхідні? Тема мого нового матеріалу – робота без досвіду.

Робота без досвіду

Роздумуючи над темами майбутніх статей я вирішив детальніше розглянути, яку в Україні пропонують роботу без досвіду. Промоніторив кілька сайтів з пошуку роботи та знайшов вакансії, які не потребують жодного досвіду. Підійде не лише дорослим людям, але й підліткам. Головне – бути наполегливим та сумлінно виконувати поставлені завдання. Отож, переходимо до діла.

Таємний покупець

Одразу ж знайшов цікаву, на мою думку, вакансію. Це робота таємним покупцем у вільний час. Необхідно допомагати покращувати якість обслуговування в банках, на АЗС, в супермаркетах, магазинах та інших галузях. Ваше завдання – робити таємні покупки та залишати відгук про якість обслуговування. Вимоги для такої роботи надзвичайно прості: бути уважним, відповідальним, мати доступ до інтернету, телефон з диктофоном. І все. Як бачимо, з таким завдання впорається кожен, навіть школяр.

Виплачувати гроші обіцяють на банківську картку. Якщо працювати 2-3 години, то вдасться заробити 200-300 гривень. Повний робочий день (7-8 годин) принесе вам 500-700 гривень. Можна працювати через день, пів дня, щодня. Це великий плюс, адже після основної роботи ви можете йти на закупи або по власних справах та по дорозі попрацювати таємним покупцем. Таких вакансій на дошках оголошень багато. Обирайте що до вподоби.

Робота промоутер

Ще один вид заробітку, який не потребує навичок. Необхідно залучати клієнтів для бізнесу, роздавати листівки, розповідати про акції чи знижки. Для роботи необхідно бути дисциплінованим, не боятися розмовляти з людьми.
Є погодинна оплата (50-70 грн/год). Можна працювати в день по 2-3 години та додатково мати +- 200 гривень. Також є компанії, які пропонують працювати 5 днів на тиждень по 5-6 годин. Знайшов вакансію, в якій обіцяють платити 300-800 гривень за вказані години. Працівника забезпечують інтернетом та мобільним зв’язком. Якщо на повну зміну вам працювати не зручно, то підпрацьовуйте кілька годин після або перед основною роботою. В місяць вийде непоганий додатковий дохід.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Робота без досвіду
Робота без досвіду.

Робота вантажника

Якщо є фізична підготовка, то можете у вільний час підпрацьовувати вантажником. Або ж влаштуватися на повний робочий день. В одному з оголошень пропонують виконувати різні види робіт:
– виносити будівельні матеріали;
– спускати будівельне сміття;
– допомагати в офісних та квартирних переїздах;
– навантажувати або розвантажувати машини / вантажівки.

Оплата одразу ж після виконання роботи на картку або “на руки”. За одну годину праці обіцяють 125-200 гривень. Але зважаючи, що в оголошеннях часто обманюють, то прогнозую, що по-факту платять не більше 125-150 грн/год.

Фасувальник продуктів

Як додатковий заробіток не підійде, адже в одній з вакансій вимагають працювати 6 днів на тиждень з 8:30 до 14 години. Принципі, після роботи ще є досить багато вільного часу.

Обов’язки: завантаження або розвантаження продукції для фасування; збір замовлень згідно з накладних; впорядкування складу після завершення роботи. Нічого надзвичайного та фізично складного немає. Навички та досвід роботи не потрібні. За місяць платитимуть 10000-11000 гривень.

Кур’єр на електроскутері

Спочатку думав не включати цю роботу до списку, але все ж навички тут потрібні мінімальні. Необхідно вміти їздити двоколісним транспортним засобом, права на який не вимагаються законом.

Компанія, яка виготовляє крафтову продукцію, шукає водія електроскутера. Робота передбачає неповну зайнятість. Транспорт надає компанія. А також шолом, форму на різні пори року та засоби безпеки. Більше такий вид заробітку підходить для чоловіків, адже кур’єр це не така вже і проста робота. Оплата ставка плюс відсоток. В місяць пропонують 6-15 тисяч гривень.

Робота касиром

Ще один варіант неповної зайнятості це робота касиром. Досвід роботи не потрібний, всього навчають та допомагають. Гнучкий графік передбачає роботу від 4-5 годин на день. Офіційне працевлаштування та виплата зарплати двічі на місяць. Непогана вакансія. Також надають знижку 30 % на продукцію власного виробництва. Після вечірньої зміни є безкоштовна розвозка працівників. Вакансію сюди скидати не буду, адже невідомо коли ви читаєте цей матеріал і чи вакансія ще актуальна.

Висновки

Відштовхуйтеся від цієї інформації під час пошуку додаткового заробітку або нової роботи без досвіду. Як бачите, робота без досвіду цілком реальна. Пропозицій є досить багато, можна обрати щось класне для себе. У статті розглянув лише кілька варіантів. Якщо новини такого формату вам “заходять”, то напишіть в коментарі, продовжу розглядати різні варіанти заробітку.

Інші матеріали про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як заробити на грибах: білі гриби приносять гроші
Наступний запис
Пункт прийому металу: скільки коштує відкрити бізнес
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *