Як відкрити рибальський магазин: прибутковий бізнес з нуля

Як відкрити рибальський магазин

Риболовля – надзвичайно захоплюючий та цікавий процес. Відпочинок на березі ставка чи річки дозволяє відволіктися від усіх проблем та поєднатися з природою. В Україні є дуже багато рибалок. Відповідно, всі вони купують снасті та наживки. Поговоримо про те, як відкрити рибальський магазин.

Як відкрити рибальський магазин

У нашій країні є мільйони рибалок, які роками не зраджують своєму хобі. Відповідно, якщо відкривати магазин, то клієнтів точно буде чимало. Упродовж року ви зможете отримувати прибуток, адже риболовля це не сезонний процес. Ловлять як навесні, так і влітку, восени та взимку.

Як розпочати бізнес на риболовлі

Зараз риболовля доступна кожній людині, адже є чимало дешевих вудочок, приманок, прикормок. А є і дорогий інвентар за сотні, а то і тисячі доларів. Попит завжди високий, адже вудочки мають здатність ламатися за певний час, прикормка закінчується, а витратні матеріали типу годівничок, гачків, волосіні, воблерів ( і так далі) часто обриваються чи ламаються під вагою риби.

Реєструємо бізнес

До початку відкриття магазину потрібно звернутися до податкової інспекції та зареєструвати його. Обирайте вид діяльності “Роздрібна торгівля спортивними товарами, риболовними приналежностями та туристичним знаряддям”. Намагайтеся отримати спрощену форму оподаткування.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Як відкрити рибальський магазин
Як відкрити рибальський магазин

Рибальський магазин: обираємо приміщення

Обирайте локації у людних місцях. Чим більше потік людей, тим краще. Так вам буде легше знаходити клієнтів. Краще відкривати магазин біля зупинок громадського транспорту, в житлових будинках чи торгових центрах. Також не забувайте створити сайт, щоб продавати товари онлайн та охопити ще більшу кількість рибалок.

Рекомендована мінімальна площа для магазину має складати мінімум 70 квадратних метрів. Обов’язково повинен бути зручний доїзд або парковка поруч з магазином. Клієнти не повинні далеко носити придбаний товар, до прикладу, човен чи крісла / намети для риболовлі.

Товари для риболовлі

Побажання у клієнтів бувають надзвичайно різні. Саме тому до асортименту в першу чергу варто додати всі “базові” товари. Йдеться про різні снасті, вудочки, волосінь, гачки, прикорм, товари для ловлі хищої риби, оснастки, спорядження для відпочинку (намети, крісла, казанки) і так далі. Не обирайте погані товари, які швидко зламаються. Асортимент низької якості лише відлякає ваших клієнтів, а якщо люди купуватимуть хороший товар, то обов’язково завітають у вашу крамничку ще не один раз.

Як працювати

Для роботи необхідно хоча б дві людини, які працюватимуть через день/два. Якщо коштів для цього немає, то можна працювати самостійно. Якщо справа буде розкручуватися, то тоді варто задуматися над наймом працівників. Якщо відкриєте більший магазин, то варто найняти також прибиральницю, яка у визначений час здійснюватиме прибирання. І про охоронну систему не забувайте, щоб ваш бізнес не пограбували.

Як розкрутити бізнес

Для старту необхідна вдала реклама. Поширюйте публікації про ваш магазин у безкоштовних тематичних групах про риболовлю. Налаштовуйте рекламу, замовляйте рекламу на інтернет-ресурсах, в групах, ЗМІ. Розробіть візитки та флаєри та роздавайте їх перехожим.

Витрати для відкриття рибальського магазину

Як відкрити рибальський магазин ми розглянули. Тепер перейдемо до найцікавішого. Основні витрати це оренда та ремонт приміщення (якщо потрібно), закупівля великої кількості товарів, касовий апарат, меблі для розміщення асортименту.

Якщо відкрити великий магазин, то на старті знадобиться орієнтовно 2-2,5 млн гривень. Щомісячна виручка у правильно обраному місці досягатиме 500-600 тисяч гривень. Це “брудні” гроші. Віднімайте витрати, варість оренди, податки. Чистими можна заробляти в районі 50-70 тисяч. Витрати окуповуються за 2-3 роки.

Якщо відкрити менший магазин, то окупити його вдасться набагато швидше. Відповідно, і витрати для старту будуть в рази меншими. Мільйони гривень потрібні для відкриття великих магазинів, а простий невеликий магазин потребує до 500 тисяч, якщо ще не вдвічі менше. Все індивідуально та залежить від асортименту, вартості оренди, комунальних послуг та багатьох інших чинників.

Актуальні бізнес-ідеї:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Заробіток на перекладі текстів: скільки платять в Україні
Наступний запис
Вендинговий бізнес на кавових автоматах: стартуємо дешево!
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *