Доставка піци – бізнес для малого міста. Як відкрити піцерію

Доставка піци – бізнес для малого міста

Рано чи пізно багато людей задумуються над тим, щоб розпочати власну справу. Але часто накопичених грошей недостатньо, щоб відкрити високодохідний бізнес. То як бути, коли ваш бюджет складає 50-100 тисяч гривень? Вихід є! Поговоримо про таку цікаву ідею як доставка піци – бізнес для малого міста.

Доставка піци – бізнес для малого міста

Піцерії обожнюють усі. Це смачна, хоча і не корисна їжа, яка користується просто шаленою популярністю. У матеріалі ви дізнаєте, як готувати і доставляти піцу та заробляти на цьому гроші. Бізнес-ідея підходить для населених пунктів, у яких мешкає невелика кількість осіб. Якщо більше, то для доставки необхідно створити цілий виробничий комплекс.

Наша сьогоднішня тема – невелика піцерія з кухарем та кур’єром. На старті – те що треба для “молодих” підприємців. Якщо ви маєте окреме приміщення для приготування піци, то це чудово. Якщо ж ні, то доведеться орендувати. Також для доставки потрібне легкове авто з невеликою витратою пального. Як варіант, можна використовувати скутер. Але взимку та в негоду на двоколісному доставляти піцу буде зовсім некомфортно.

До речі, співробітників можна не наймати. Залучіть до процесів членів своєї сім’ї. Навчитися готувати круту та смачну піцу зовсім не складно. Кілька тренувань і ви профі. Якщо заморочуватись не бажаєте, то просто найміть на роботу двох кухарів і починайте працювати.

Читайте більше цікавих матеріалів у нашому телеграмі.

Доставка піци – бізнес для малого міста
Доставка піци – бізнес для малого міста

Витрати на відкриття піцерії (доставки)

Зарплату працівникам сюди не вношу. Це індивідуально та залежить від області, досвідченості, попиту і так далі. Оренду приміщення враховуйте 5-10 тисяч гривень. Далі ще 5000 гривень коштує професійний тістоміс, ще 15к – електропіч на дві піци. Хоча якщо є можливість, то я б радив зробити піч на дровах. Так піца буде набагато смачнішою та дорожчою. Допоміжне кухонне обладнання – 5 тисяч. Також вам потрібно десь пропонувати свої послуги. Реклама та вивіски це добре, однак також необхідно створити сайт. Це ще десь 15 тисяч гривень. Авто необхідно мати своє або ж купити недорогий скутер з термосумкою.

Для старту знадобиться до 50 тисяч гривень (без урахування транспорту). Для бізнесу це зовсім невелика сума, точніше мізерна. Ви нічим не ризикуватимете, адже і вкладення фактично відсутні.

Доставка піци: щомісячні витрати

Отож, ви відкрили доставку. Основні витрати щомісяця – це зарплата працівникам, пальне для авто / скутера та продукти для приготування смаколика. Щодо продуктів, то на приготування 10 піц необхідно орієнтовно 500 гривень на день.

Зазвичай доставка замовлення у невеликому місті по відстані не перевищує 3-5 кілометри. Якщо на день доставляти 20 замовлень, то витрати на пальне складуть 200-300 гривень. На скутері цю суму можна поділити на три.

Також не забувайте про витратний матеріал – коробки для піц, серветки, вологі серветки. Краще закупляти оптом, щоб знизити ціну. Щоб клієнти запам’ятовували вас можна брендувати коробки власним логотипом.

Просування доставки піци

На початковому етапі не потрібно налаштовувати рекламу на велику кількість людей, адже ви можете не впоратися з десятками замовлень одразу ж. Просувайте свою піцу через сайт (грамотна сео-оптимізація і будете у топі в пошуку). Краще називати сайт “Доставка піца і ваш населений пункт”. До прикладу, “Доставка піца Жмеринка”. Суть вловили, продовжуємо.

Безкоштовний варіант – знайти групи свого міста / селища та закидати туди оголошення з пропозицією придбати у вас піцу. На старті також можна організовувати розіграші, робити знижки першим покупцям. Вмикайте фантазію, одним словом. Ще один крутий спосіб безкоштовно себе прорекламувати – це забрендувати автомобіль, який розвозитиме піцу. Обклейте авто своєю рекламою, вона повинна у прямому сенсі “кидатися в очі”.

Доставка піци – бізнес для малого міста
Доставка піци – бізнес для малого міста

Окупність та заробіток на піцерії

Отож, вам необхідно продавати щодня хоча б 20 піц. Середня вартість однієї – 250 гривень. Денна виручка складе 5000 гривень. Із цієї суми віднімаємо 2 тисячі на бензин, продукти та упакування. Залишається 3 тисячі. + Оплата кур’єру та піцейоло. Можете доставляти власноруч, так зекономите кошти.

Рахуємо зміну двох працівників по 800 грн – це 1600 грн доба. Чистими у вас залишається 1400 гривень. За 30 днів вийде заробити 42 тисячі гривень. Від суми віднімаємо вартість оренди приміщення. Поступово можна накопичити кошти та відкрити повноцінну піцерію з посадковими місцями.

Як бачимо, доставка піци – бізнес для малого міста досить прибутковий на старті. Найважливіше – вміти залучити клієнтів, адже якщо не буде замовлень, то ви довго так не пропрацюєте. Не варто забувати найважливіше – піца повинна бути смачною. Не економте на продуктах та не готуйте смаколик з неякісних інгредієнтів, адже будете втрачати клієнтів. Усім успіху!

Актуальні бізнес-ідеї:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
5 доступних способів заробітку в інтернеті
Наступний запис
Оригінальні ідеї для бізнесу в Україні: не банальні варіанти
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *