Прибуткові ідеї для екобізнесу: обираємо круту нішу

Прибуткові ідеї для екобізнесу

Про екологічний бізнес задумується дедалі більше людей. Чимало підприємців хочуть не просто розпочати власну справу та заробляти мільйони, а покращувати екологічну ситуацію та приносити користь суспільству. Розглянемо прибуткові ідеї для екобізнесу.

Прибуткові ідеї для екобізнесу

Бізнес такого типу дозволяє не забруднювати землю та річки, не приносити шкоду рослинам, тваринам. Якщо у розвинених країнах екобізнес давно популярний, то в Україні ця ніша досить вільна. Ідей чимало, а конкуренція фактично відсутня. Зараз найкращий час, щоб обрати круту нішу та вдало розпочати власну справу з мінімальними вкладеннями. І аудиторія до вас буде лояльна.

Ідеї для екобізнесу

Одні з найпопулярніших ідей – це виробництво екопродуктів харчування, одягу, будівельних матеріалів, косметики. А також зведення об’єктів ландшафтного дизайну та будинків із застосуванням зелених технологій. Ну і про створення альтернативних джерел енергії не забуваємо.

Далі дещо детальніше ще про кілька варіантів для екологічного бізнесу.

Екотуризм

Організовуйте поїздки у куточки української природи, не забруднені людською діяльністю. Таких місць є чимало. Можна пропонувати клієнтам тури вихідного дня або ж більш тривалі поїздки мальовничими місцями з прекрасними краєвидами без промислових підприємств.

Найголовніша умова для таких турів – невтручання у довкілля та шанобливе ставлення до природи. Туристи повинні прибирати сміття за собою, не ловити риби, не полювати на тварин. Ночувати можна у наметах у лісі, поблизу озер чи річок.

Якщо намети підходять не всім, то можна організувати поселення у селі чи місті, які розташовані на вашому маршруті. Це ще один варіант для напрямку в екотуризмі, адже можна пропонувати жити в традиційних українських будиночках минулих століть, готувати їжу в печі, пасти худобу і так далі. Для багатьох українців зараз це, на жаль, екзотика. Саме тому такий тур однозначно буде популярний.

Автомати з екоїжею

У кожному великому магазині чи ТЦ є автомати зі шкідливою їжею – батончиками, бургерами, мівіною і так далі. А скільки ви бачили таких автоматів зі здоровою їжею? Отож… Ніша вільна і точно стане популярною, якщо ви відкриєте такий бізнес.

Встановіть вендінгові автомати з корисними та натуральними напоями чи снеками. Все більше людей стараються дотримуватися здорового способу життя. Відповідно, і ваші товари з радістю купуватимуть, адже вони не лише поживні, але й корисні. І витрати на обслуговування невеликі. Достатньо лише стежити за технічною справністю та поповнювати асортимент.

Товари без упакування

Звучить дещо дивно, але суть полягає в тому, що вам доведеться купувати певні товари великими партіями та реалізовувати на вагу в торгових точках. Особливість – товари не матимуть пакування. Щоб зменшити використання одноразових пакетів покупці мають приходити зі своєю тарою. Для Європи ідея цілком хороша, але чи знайде вона велику кількість прихильників у нашій країні сказати дуже важко. Мабуть, потрібно досить немало часу, щоб люди “зацінили” такий вид бізнесу.

Якщо ви саме той сміливець, який вирішить реалізувати цю круту ідею, то не забудьте про рекламу. Без реклами у такій затії ніяк. Покупці повинні заздалегідь знати про вашу точку, щоб мати зі собою тару. Реклама дозволить зацікавити прихильників екологічних товарів та розкрутити “незвичайні покупки”.

Товари у вас можуть коштувати дешевше, ніж в аналогічних магазинах, які реалізовують їх в упакуванні. Ви ж знаєте, що через витрати на тару фасовані крупи, цукор, макарони коштують дорожче, ніж такі самі товари без упакування. Так покупці зможуть зекономити кошти і ходитимуть до вас. Не даремно кажуть, що копійка гривню береже.

Читайте більше цікавих матеріалів у нашому телеграмі.

Прибуткові ідеї для екобізнесу
Прибуткові ідеї для екобізнесу

Виготовлення екосумок

Досить перспективний напрямок враховуючи те, що Україна поступово відмовляється від поліетилену та пластикових пакетів. Бізнес із виготовлення екосумок дозволить не лише добре заробити, але й зробити власний внесок у захист навколишнього середовища.

На старті жодних великих вкладень немає. Зареєструйте ФОП, закупіть тканину, фурнітуру та швейні машини. Шийте полотняні сумки, мішки, джутові пакети. Також можна відкрити невеличке виробництво пакувальних матеріалів, які зможуть замінити ПЕТ-упаковку. Такі товари користуватимуться попитом у в звичайних покупців, і в виробників.

Натуральна косметика

Косметика власного виробництва також популярна серед українців. Створюйте маски, мило, креми, шампуні та скраби без консервантів на натуральних компонентах. Природна косметика – це завжди круто.

Єдиний момент у цьому бізнесі – такі засоби довго не зберігаються. Необхідно вміти швидко продати товар, щоб не втрачати гроші. Також вказуйте докладний склад продукту, адже у деяких людей може бути алергія на ефірні олії.

Продаж екопродуктів

Постійно збільшується популярність екологічно чистих продуктів харчування. Так, вони набагато дорожчі за звичайні продукти, однак чимало людей “полює” саме за екологічними товарами.

Для старту бізнесу необхідно налагодити співпрацю з невеликими виробниками здорової їжі, а також з фермерами. Це нескладно, однак ретельно продумайте процес збуту та зберігання продукції. Товари без добавок та консервантів швидко псуються, тому тут така ж ситуація як і з натуральною косметикою. Було б круто, якби покупці заздалегідь робили замовлення певних товарів, а ви по списку все б доставляли у магазин або клієнтам додому.

Щоб не мати проблем з постачанням продуктів можна також відкрити невелику власну ферму. Вирощуйте фрукти, зернові культури, овочі. Виготовляйте молочні продукти та м’ясо.

Початок екобізнесу

От ми і розглянули прибуткові ідеї для екобізнесу. Як бачимо, їх є вдосталь. Головне – грамотно продумати бізнес-план, уважно опрацювати всі деталі та не боятися труднощів. Наполеглива праця конвертує ваші старання у повний гаманець. Якщо не маєте досвіду, то краще починати з невеликих ідеї, для втілення яких не потрібно багато грошей. Або ж можна купити вже готову франшизу та взагалі розпочати екобізнес без жодних клопот. Але не забувайте про “підводні камені” франшиз. Уважно вивчайте договір та всі деталі, краще з юристом.

Актуальні бізнес-ідеї:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як відкрити зоомагазин швидко та дешево: корисні поради
Наступний запис
5 доступних способів заробітку в інтернеті
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *