Як відкрити зоомагазин швидко та дешево: корисні поради

Як відкрити зоомагазин швидко та дешево

Корми, одяг та аксесуари для тварин користуються дедалі більшою популярністю. Чимало людей мають тваринок та купують для них часто не дешеві речі. Розглянемо, як відкрити зоомагазин швидко та дешево.

Як відкрити зоомагазин швидко та дешево

Якщо ви чітко визначили, що хочете продавати зоотовари, однак достатньо грошей для старту у вас немає, то не біда. Бюджетний варіант – це орендувати точку в торговому центрі.

Для початку вам слід отримати статус підприємця та укласти з власником приміщення договір оренди нерухомості. Наступний пункт – закупівля обладнання, договір на постачання товарів та найм продавця у свій магазин. Достатньо однієї особи.

Якщо купувати нове торгове обладнання, реєструвати підприємство та торгівельне місце, то знадобиться в районі 100 тисяч гривень. Якщо ж купувати б/у вітрини та обладнання, вкладетеся у 50-60 тисяч.

Постачальники зоотоварів

На ринку є досить багато популярних брендів, які пропонують доступний за ціною та якісний товар. Аналізуйте ціни в різних виробників, домовляйтеся про співпрацю та знижки. Обирайте лише найкращі варіанти, адже умови співробітництва повинні вас влаштовувати.

Хороші постачальники здатні забезпечити підприємця усіма необхідними для відкриття магазину товарами. Йдеться про рекламні матеріали, вітрини, товари і так далі. Звертайте увагу на те, що деякі постачальники, які пропонують рекламний супровід та вигідні умови співпраці, можуть заборонити вам продавати товари інших брендів. Цю тему варто уточнювати заздалегідь, щоб потім не мати проблем та зайвих нервів і клопот.

Читайте більше цікавих матеріалів у нашому телеграмі.

Як відкрити зоомагазин швидко та дешево
Як відкрити зоомагазин швидко та дешево

Як відкрити зоомагазин: обираємо місце

Не варто облаштовувати магазин у місцях з невеликою кількістю відвідувачів. Краще обирати точки поблизу міського центру, у ТРЦ, біля зупинок громадського транспорту, у житлових кварталах. Тобто, місце повинне бути «прохідним». Не забувайте, що чим краще місце для торгівлі, тим вищою буде вартість оренди. Часто орендодавці вимагають оплачувати не місяць наперед, а на кілька місяців заздалегідь. На авансовий платіж ви повинні мати хоча б 30 тисяч гривень.

Окупність бізнесу та заробіток на зоотоварах

Відштовхуємося від суми 100 тисяч гривень. Такі кошти необхідні для відкриття бізнесу із закупівлею нового обладнання. При вдало обраній локації вкладення вдасться окупити орієнтовно за 6 місяців. Як пишуть фахівці, середня націнка на зоотовари складає 25 %. Щомісяця на невеликій точці цілком реально заробляти 125 тисяч гривень «брудного» доходу. Від цієї суми необхідно відняти податки, вартість оренди приміщення, зарплату працівнику чи працівникам, комунальні платежі.

От ви і дізналися, як відкрити зоомагазин швидко та дешево. До речі, просувати свій бізнес можна за допомогою соціальних мереж. Організуйте доставку товарів покупцям прямо додому. Рекламуйтеся в інтернет-виданнях, встановлюйте рекламні щитки з вказівниками. А найголовніше – оберіть вигідне торгове місце і тоді покупці самі до вас приходитимуть без жодної реклами.

Також можна співпрацювати з ветеринарними клініками. Співпраця повинна бути взаємовигідною, тому про умови подумайте самостійно. Чи це буде % залучених вам клієнтів, чи фіксована щомісячна сума.

Актуальні бізнес-ідеї:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Заробіток на опитуваннях: скільки я заробив за місяць
Наступний запис
Прибуткові ідеї для екобізнесу: обираємо круту нішу
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *