Способи додаткового заробітку: як просто отримати гроші

способи додаткового заробітку

Основна робота не завжди приносить бажаний дохід. Якщо грошей не вистачає, а часу на ще одну роботу немає, то можна розглянути способи додаткового заробітку.

Способи додаткового заробітку

Варіанти, які розгляну в цьому матеріалі, хороші тим, що їх можна легко поєднати з роботою та у вільний час отримувати додаткові кошти. Пам’ятайте, що результати залежать виключно від вашого бажання реалізовувати себе та наполегливості.

Опитування за гроші

Можу відокремити один український сайт, який платить гроші за проходження опитувань. Це Opinion (тисніть на посилання, щоб переглянути). Вам доведеться зареєструватися, заповнити анкету про себе та очікувати на опитування. Тут як повезе – за місяць на пошту може надійти як 10 опитувань, так і жодного. Оплата за одне опитування не велика – 5-20 гривень. Але як додатковий дохід цілком підходить. За місяць можна заробити на поповнення інтернету чи інші дрібниці. Також є реферальна програма. Остерігайтесь шахраїв, адже псевдосайтів, які нібито платять гроші є дуже багато.

Копірайтинг

Станьте копірайтером. Пишіть тексти на замовлення. Можна використовувати штучний інтелект, а потім дещо змінювати отриманий матеріал. Якщо працюватимете наполегливо, то копірайтинг буде вже не як додатковий дохід, а як основний. Клієнтів можна шукати на різних біржах фрілансу, дошках оголошень. Найкраще – створити портфоліо з прикладами робіт, щоб клієнти бачили, як ви пишете та які матеріали здатні написати. Головне – якість, грамотність та швидкість виконання.

Найчастіше попитом користуються інформаційні матеріали на популярні теми, огляди послуг чи товарів, тексти, які «продають». Замовники – власники інтернет-сайтів. Як варіант, можна писати різним сайтам на пошту та пропонувати свої послуги. Впевнений, що багато-хто погодиться, адже створення матеріалів займає дуже багато часу. А хороші фахівці ніколи не сидять без роботи.

Дропшипінг

Інтернет-магазини здатні приносити хороший дохід. Чудовий спосіб додаткового доходу, який може також перерости в основну роботу, – це дропшипінг. Підходить для тих, хто не хоче закуповувати товар. Вам доведеться продавати товари інших людей. Простими словами, ви шукаєте від свого імені клієнтів, а постачальник відправлятиме їм товар.

До прикладу, ви знайшли постачальника. Для вас оптова ціна кросівок буде 1000 гривень. Далі ви знаходите клієнта та продаєте їх за 1500 грн. Ваш чистий дохід пів тисячі. Товар відправлятиме постачальник, основне завдання – лише знаходити покупців. Краще налаштовувати рекламу та швидко продавати і заробляти. Дропшипінг здатний принести великі гроші при правильному підході.

Якщо зумієте розкрутити свою сторінку, то в місяць зможете спокійно заробляти від 20-30 тисяч гривень. Далі можна задуматися про відкриття офлайн магазину.

Читайте більше цікавих матеріалів у нашому телеграмі.

способи додаткового заробітку
Способи додаткового заробітку.

Біржі фрілансу

Виконуйте на біржах фрілансу (віддалена робота) різноманітні оплачувані завдання. Для цього потрібно зареєструватися на одній із популярних бірж. Напишіть цей запит у Гугл та отримаєте чимало результатів.

Розпочинати доведеться з низькооплачуваних завдань, щоб заробити собі рейтинг та знайти постійних клієнтів. Далі зможете заробляти набагато більше. Мабуть, вам цікаво, які ж завдання можна виконувати.

Серед завдань – переклад текстів, переклад аудіо та відео файлів у текстовий формат (транскрибація), пошук інформації в інтернеті, розміщення відгуків чи оголошень на сайтах, створення логотипів і банерів, монтаж відео, анімація. І так далі, суть ви вловили.

Заробіток на криптовалюті

Продовжуємо розглядати способи додаткового заробітку. Наступний – це криптовалюта. Віртуальні гроші з кожним роком стають дедалі популярніші. Чимало ресторанів, магазинів, готелів вже приймають оплату криптою. Ви можете заробляти на віртуальній валюті. Колись і біткоін коштував кілька доларів, а тепер десятки тисяч.

Один із варіантів – це придбання перспективної крипти. Ви купуєте віртуальні монети за низькою ціною та очікуєте, що за якийсь проміжок часу їхня ціна різко зросте. Тут потрібно аналізувати ринок, фінансові новини та прогнози, щоб обрати перспективну монету. Не все так просто, але вивчивши цю тему можна почати добре заробляти.

Простіший спосіб – заробіток на різниці курсів. Знову ж таки, без аналізу фінансового ринку не обійтися. Вам необхідно обрати вдалий момент, коли ціна певної криптовалюти почне знижуватися. Купуєте монет на таку-то суму, а коли крипта різко почне дорожчати, то продаєте та отримаєте прибуток.

Гроші на YouTube

Заробіток на популярному сайті з відео це чудовий спосіб монетизувати своє хобі та «скосити бабла». Якщо наполегливо працювати та регулярно випускати відео, то можна розкрутити свій канал та почати заробляти гарні гроші. Це не швидкий спосіб. Хтось починає заробляти вже за кілька тижнів, а хтось – за рік. Головне стежити за «хайповими» нішами та знімати відео на трендові теми, які завжди популярні.

Коли наберете 1 тисячу підписників та 4000 годин переглядів, то підключаєте партнерську програму від Google AdSense. Чим більше переглядів відео, тим більшим буде заробіток від реклами. Також можна продавати рекламу під час відео. Сума, як правило, набагато більша, ніж від простої партнерки.

Промоутер

Якщо ви маєте вільний час після основної роботи, то можна підпрацьовувати промоутером. Ваше завдання полягатиме в роздачі рекламних листівок, розклеєнні оголошень, консультація людей щодо певного товару, проведення різних дегустацій. Оплата за таку роботу погодинна. Найголовніше – не боятися розмовляти з людьми, адже контактувати з ними доведеться чимало.

Корисні матеріали:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Вирощування помідорів як бізнес: що потрібно знати
Наступний запис
Кава на виніс: як відкрити бізнес та скільки можна заробити
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *