Способи заробітку на криптовалюті: теми, які приносять дохід

способи заробітку на криптовалюті

Слово «криптовалюта» чув практично кожен. Так само багато людей замислювались над тим, як на цьому заробити. У багатьох є знайомі, які нібито «заробляють мільйони» на крипті. У матеріалі розглянемо, які є способи заробітку на криптовалюті.

Способи заробітку на криптовалюті

Простими словами (якщо можна так сказати), це віртуальний актив, гроші, якими можна користуватися лише у мережі. Жодні державні установи чи органи управління не впливають на криптовалюту. Курс крипти регулюють користувачі. Чим більше осіб вкладають гроші у крипту, тим дорожчою вона стає. Відповідно, коли люди продають її, то курс знижується. На формування курсу не впливають дії однієї людини, потрібні одночасні дії тисяч або мільйонів осіб по усьому світу.

Криптовалюта, точніше її ціна, змінюється щосекунди. Криптовалютні операції (продаж, обмін монет, купівля, операції) відбуваються безперервно. Видів заробітку на криптовалюті є досить багато. Далі виокремимо серед усіх можливих кілька найцікавіших та найпопулярніших.

Інвестиції у криптовалюту

Як варіант, можна купувати Біткоїни на довгострокову перспективу. Або ще краще – інші монети, які коштують дешево, а в майбутньому можуть «вистрелити» і принести вам шалені гроші. Біткоїн колись також коштував кілька доларів, а тепер скільки?).

Довготривалі інвестиції це досить складно, адже вам потрібно використовувати кошти, які не боїтеся втратити. Це ризиковано, оскільки потрібно грамотно прорахувати усі ризики, вкластися у правильну криптовалюту, проаналізувати чимало новин, стежити за курсом, щоб здійснити покупку у вигідний час та згодом отримати хороший заробіток.

Читайте більше цікавих матеріалів у нашому телеграмі.

способи заробітку на криптовалюті
способи заробітку на криптовалюті

Заробіток на обміні валюти

Без перебільшень, це один із найпопулярніших способів заробітку. Є онлайн та офлайн обмінники криптовалют. Можна створити власний такий обмінник та заробляти на обміні криптовалюти. Тут теж без знань не обійтися, тому краще консультуватися з програмістами та людьми, які добре «шарять» на крипті та можуть дати вам цінні поради. Досвід – це важливо, адже бізнес не простий. Але головне бажання, навчитися можна будь-чому.

Купи/продай

Або заробіток на різниці курсів. Він не є складним та не несе фактично жодних ризиків. Дохід отримаєте не космічний, але стабільний.

Як це працює? Знову ж таки доведеться стежити за новинами у світі крипти. Обираєте найбільш вдалий момент для покупки різних монет (коли їхня ціна просідає). Купуєте певну кількість, а коли ця криптовалюта починає дорожчати, то продаєте на піку (його теж потрібно вміти визначити). Це не складно, кілька тренувань і ви в ділі. Заробіток не буде суттєвим, але якщо проводити багато таких операцій, то профіт буде дуже приємним.

Покладіть крипту на депозит

Є чимало проєктів, які пропонують користувачам бонуси за те, що ви просто зберігатимете криптовалюту у них. Це своєрідний депозит крипти. Ви вкладаєте його у певний ресурс і отримуєте %. Ризиковано, але криптовалюта це постійні ризики, як би цього не хотілося. Обирати такий спосіб чи ні залежить від вас. Уважно аналізуйте біржу, на якій хочете зробити депозит, адже є багато аферистів. Читайте відгуки, просіть поради у “прошарених” людей. 

Реферальна програма

З вашого боку жодних вкладень. Обираєте криптовалютну платформу та реєструєтесь там. Далі шукаєте у своєму кабінеті реферальне посилання та розміщуєте його у соціальних мережах, на сайтах. Коли хтось зареєструється по вашому лінку та придбає крипту, або здійснить іншу валютну операцію, то ви отримаєте певний відсоток. Сума на кожному ресурсі різна, тому точно назвати нереально. Такий заробіток на комісіях від проведених транзакцій безпечний та простий.

Стейкінг-план

Це такий спосіб заробітку, який схожий на депозити у банку. Серед новачків у криптовалюті стейкінг дуже популярний. Для початку необхідно обрати криптовалютну платформу та зареєструватися на ній. Далі поповнюєте баланс та обираєте монету та план на сторінці реферальної програми. Від останнього пункту буде залежати, скільки відсотків ви отримаєте після закінчення плану. Довгострокові плани приносять більший дохід. Паралельно можна відкривати як короткі, так і тривалі плани. Експериментуйте. Якщо уклали угоду, то потрібно дочекатися до повного закінчення плану. Швидше забрати крипту не вийде, адже у такому випадку угода анулюється і ви нічого не заробите.

Висновки про способи заробітку на криптовалюті. Заробити на цьому гроші не так складно, як може здаватися на перший погляд. Перш ніж стартувати раджу переглянути в інтернеті та на YouTube якнайбільше інформації. Так ви матимете уявлення про те, як розпоряджатися власними фінансами та отримаєте поради від фахівців. Остерігайтеся шахраїв та постійно вивчайте щось нове. Тоді все обов’язково вийде. Дякую за прочитання, стежте за нашим телеграмом та оновленням сайту. Буде багато цікавого.

Корисні матеріали:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Заробіток на наданні послуг: чим займатися, щоб отримати гроші
Наступний запис
Вирощування помідорів як бізнес: що потрібно знати
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *