5 способів заробітку в інтернеті без вкладень

5 способів заробітку в інтернеті без вкладень

Інтернет з кожним роком прогресує все більше і більше. Відповідно, з’являється чимало нових способів для заробітку. Робота офлайн поступово втрачає свою актуальність. Багато професій перейшли на віддалену роботу. В матеріалі ми підготували для вас 5 способів заробітку в інтернеті без вкладень.

Також наприкінці статті є кілька корисних посилань для заробітку.

5 способів заробітку в інтернеті без вкладень

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.

Написання статей

Відмінно підходить для людей, які вміють просто та доступно писати тексти. Реєструйтеся на біржах фрілансу та пропонуйте свої послуги там або ж шукайте одноразові завдання та виконуйте їх. Якщо пощастить, то знайдете замовника, з яким зможете працювати тривалий час і матимете постійну роботу. Пропозиції щодо написання текстів розміщуйте і на блогах чи форумах. Оплата за декілька тисяч символів стартує від 100 і до кількох тисяч гривень. Все залежить від ваших навиків та відгуків. Над відгуками добре попрацюйте, адже чим краще люди відгукуватимуться про ваші роботи, тим більше замовлень буде. Ну і оплата за тисячу символів суттєво зросте. Профі заробляють набагато більше, ніж новачки.

Партнерські програми

Шукайте різноманітні партнерські програми, які пропонують винагороду за користувачів, які зареєструються по вашому посиланню. За кожну реєстрацію, дію чи продаж ви отримуватимете певний %. До прикладу, у цьому матеріалі я розповідав про заробіток на опитуваннях за гроші. Кілька людей зареєструвалися по моєму посиланню і мені заплатили за кожну реєстрацію по 15 гривень. Сума невелика, однак є партнерки, які платять набагато більше. Найвигідніше, на мою думку, працювати з Aliexpress та розміщувати посилання на різноманітні товари з цього ресурсу. До речі, якщо цікаво скільки я заробив на опитуваннях, то підписуйтеся на телеграм-канал мого сайту. Там розміщую актуальні та цікаві новини, про опитування теж туди закину. Посилання ТУТ.

5 способів заробітку в інтернеті без вкладень
5 способів заробітку в інтернеті без вкладень

Станьте блогером

Спосіб набагато важчий, ніж заробіток на партнерках або написанні текстів. Підходить людям, які вміють цікаво та якісно подавати інформацію чи створювати відео. Власники сайтів, блогів, ютуб-каналів з великою відвідуваністю здатні заробляти великі гроші на рекламі, продажу власних товарів, спонсорських публікаціях. Для розкрутки ресурсу чи каналу потрібен час. Дехто отримує монетизацію вже за місяць, а дехто за рік. Все індивідуально й залежить від напрямку діяльності, тематики новин чи відео. Але це перспективно, адже у вас не буде такого як на найманій роботі, що маєте 10 тисяч на місяць і все. Заробіток буде залежати від вас і може сягати огого яких цифр.

Продавайте власні знання

Якщо ви спеціалізуєтеся на певній тематиці, то можна створювати онлайн-курси, відеоуроки, писати електронні книги чи програми. Тільки не будьте інфоциганами, це шахрайський спосіб заробітку. Робіть все з користю для людей і цінною інформацією, а не намагайтеся скопіювати чуже і видати за своє. Отож, якщо ви, до прикладу, тямите у грі на гітарі, то створіть онлайн-курс навчання гри на музичних інструментах. Якщо є знання в сфері фінансів, то відмінним варіантом буде створення курсу з фінансової грамотності.

Опитування

Це швидше як додаткове джерело доходу до основної роботи. Виберіть ресурси для проходження опитувань за гроші. Шукайте відгуки про кожен, який зацікавив. Реєструйтеся на всіх можливих, тоді заробіток буде набагато більший. Рекомендую шукати англомовні сайти з опитуваннями. Зазвичай, там набагато більша ціна за проходження, ніж на наших українських аналогах. Нагадаю, що я вже писав про два сайти, які точно платять за опитування. Читайте ТУТ.

От ми і розглянули 5 способів заробітку в інтернеті без вкладень. Спробуйте і у вас все обов’язково вийде. Стежте за оновленнями сайту, далі публікуватиму багато цікавих матеріалів про заробіток та актуальні бізнес-ідеї.

Наші корисні матеріали про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як обрати нішу для інтернет-магазину
Наступний запис
Вирощування картоплі як бізнес: які вкладення та заробіток
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *