Як заробити на штучному інтелекті

Як заробити на штучному інтелекті

Останнім часом про штучний інтелект, мабуть, не говорить тільки лінивий. Багато людей вже дослідили як працює цей витвір людства і залишилися задоволені. Тепер найголовніше питання звучить так: як заробити на штучному інтелекті? Це і розглянемо у матеріалі.

Як заробити на штучному інтелекті

Хто не знає, штучний інтелект призначений для імітації поведінки людини. Він здатний відповідати фактично на усі правильно поставлені запитання, використовуючи та аналізуючи інформацію з інтернету.

Використання інтелекту дозволяє суттєво спростити роботу багатьох людей. А також вирішити чимало важливих завдань, на виконання яких раніше потрібно було б витратити кілька годин, а то і днів. Далі розповім про кілька способів, як заробити на штучному інтелекті.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.

Створення сервісів та додатків

Перший спосіб для заробітку на штучному інтелекті підійде програмістам та розробникам. Ви можете створювати власні сервіси чи продукти на основі штучного інтелекту. До прикладу, зробіть додаток, який здатний розпізнавати голоси чи обличчя, веб-сайт для аналізу тексту чи даних, гру на основі штучного інтелекту. Вмикайте фантазію та знайдете щось оригінальне, що приноситиме космічний заробіток. Створені додатки чи сервіси можна монетизувати за допомогою партнерок, реклами, платних функцій чи підписок.

Як заробити на штучному інтелекті

Контент-маркетинг і копірайтинг

Штучний інтелект дозволяє покращувати роботу копірайтерів та контент-мейкерів. Робот здатний написати текст чи переписати його своїми словами замість вас. Головне чітко і розширно поставити йому завдання, тоді штучний інтелект напише крутий текст.  Вам буде потрібно лише редагувати матеріал під власні потреби. Раджу дещо змінювати текст, переписувати кілька фраз своїми словами, щоб гугл не розпізнав у цьому роботу робота. Отож, штучний інтелект можна використовувати для створення постів для соцмереж, відео, статей, подкастів і так далі. Він здатний генерувати теги для відео, перекладати іншими мовами, перевіряти статті на помилки, створювати графіки, зображення й анімації. Використання штучного інтелекту дозволяє виконати набагато більше роботи, ніж здатна зробити людина за день. Скористайтеся цим для заробітку.

Якщо ви маєте великий досвід у використанні штучного інтелекту, то можна ділитися знаннями з іншими людьми. Створіть вебінари чи онлайн-курси на цю тему. Напишіть книгу, розпочніть власний блог, проводьте консультації, тренінги та майстер-класи. Люди готові платити гроші за цінні знання. Консультаційні чи освітні проєкти приносять гроші. І то не малі, якщо цікаво та правильно подати інформацію клієнтові.

Продавайте дані компаніям

Штучний інтелект повинен постійно навчатися, щоб виконувати завдання різної складності. Для цього йому потрібні дані. Продавайте платформам або компаніям власні дані для навчання штучного інтелекту.

До прикладу, можна продавати голосові записи, які дозволять штучному інтелекту покращити синтез мови та алгоритми розпізнавання голосу. Необхідні й тексти, які дозволяють поліпшити алгоритми аналізу тексту та генерації контенту. Також попитом користуються відео або фотографії, які допомагають розпізнавати об’єкти чи обличчя.

Візьміть участь у конкурсах

Підходить виключно для любителів розв’язати складні задачі. Робити це доведеться з допомогою штучного інтелекту. Спробуйте платформи Hackathons або Kaggle. Ці ресурси аналізують дані та машинне навчання, проводять заходи для розробки інноваційних рішень на основі штучного інтелекту. Там проводять консурси на логіку та вирішення завдань. Серед призів гроші, контракти за досягнення та гранти. Якщо цікаво, то обов’язково перегляньте.

Висновок про штучний інтелект

От ми і розглянули як заробити на штучному інтелекті. Насправді варіантів є набагато більше. Про них буду писати у наступних матеріалах. Тому стежте за оновленням сайту та підписуйтесь на телеграм, там одразу отримаєте сповіщення про вихід нової цікавої статті.

На мою думку, за штучним інтелектом майбутнє. Як би цього не хотілося, але вже зовсім скоро штучний інтелект зможе замінити велику кількість працівників. Досліджуйте цю тему, адже на ній зараз можна заробити «файні» гроші.

Наші корисні матеріали про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
10 способів заробітку в Інтернеті, про які мало хто знає
Наступний запис
Як обрати нішу для інтернет-магазину
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *