Корисні додатки та сайти для заробітку

додатки та сайти для заробітку

В інтернеті можна знайти чимало додатків та веб-сайтів для заробітку. Не завжди вони чесні, буває багато шахрайських програм. У матеріалі розповімо про корисні додатки та сайти для заробітку.

Додатки та сайти для заробітку

Зазвичай, ці ресурси шукають люди, яких цікавить додатковий дохід. Наперед зазначу, що українських таких додатків чи сайтів не існує, тому будьте обережні. Розглянемо англомовні сервіси, які дійсно платять гроші або допомагають їх заробити.

Swagbucks

Це англомовний перевірений сервіс, який функціонує ще з 2008 року. Ви можете виконувати там найрізноманітніші завдання – від проходження опитувань до перегляду відео чи покупок на сайтах партнерів. У залежності від складності виконаного завдання ви отримуватимете певну винагороду (бали). Платять за опитування та завдання не багато, тому це може бути максимум додатковим доходом. Далі бали можна обміняти на долари та вивести через PayPal або ж обміняти на подарункові карти на Amazon та інші популярні сайти для здійснення покупок.

TaskRabbit

Тут пропонують виконання різноманітної роботи за гроші. Підходить лише для українців, які живуть у США. Є одноразові завдання з прибирання, здійснення ремонту в будинку, купівлі продуктів та багато іншого. Якщо ви перебуваєте у Сполучених Штатах Америки, то цей сайт точно буде корисним для вас.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.

додатки та сайти для заробітку
додатки та сайти для заробітку

Робота в таксі

Додатки Uber, Uklon та інші дозволяють власникам авто працювати таксистами. Достатньо завантажити їх на свій телефон, зареєструватися та почати виконувати замовлення. Робота надзвичайно складна, оскільки доведеться проводити за кермом 10-12 годин на день. Це щоб заробити більш-менш пристойну суму. Через високу вартість пального та не надто високі тарифи таксувати не завжди вигідно.

Esty

Це додаток, який дозволяє створити власний інтернет-магазин та продавати свої товари. Український бізнес таким чином може шукати клієнтів з-за кордону та відправляти їм власні товари. До речі, на зарубіжному ринку ціни набагато вищі, ніж у нас. Це дозволить вам заробити більше, ніж в Україні. Тестуйте та пробуйте.

Foap

Додаток / сайт для продажу фотографій та відео. Завантажуєте якісні фото на цей ресурс та отримуєте гроші, коли хтось придбає ваше творіння. Продавайте зображення чи відео та заробляйте. Foap популярний за кордоном.

Mistplay

Додаток для любителів ігор. Вам доведеться грати в різноманітні ігри та отримувати за це грошову винагороду. Є список ігор, з яких можна обрати ту, яка сподобалася найбільше.

Як обрати додаток для заробітку

Перед тим, як спробувати той чи інший додаток, обов’язково переглядайте про них відгуки на форумах та пошуку. Будьте обережні, коли вказуєте банківські дані у таких додатках. У жодному випадку не надавайте стороннім ресурсам CVV-код своєї картки.

Не забувайте про те, що додатки можуть принести лише додатковий дохід. Із заробітком на роботі вони не зрівняються.

Додатки та сайти для заробітку: висновок

Отож, ми розглянули кілька найпопулярніших ресурсів. Ви ознайомилися з темою «додатки та сайти для заробітку». Тепер можете обрати той, який сподобався найбільше та спробувати там заробити гроші.

Наші корисні матеріали про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Бізнес мило ручної роботи: як відкрити та заробити
Наступний запис
На чому можна заробити гроші навесні та влітку
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *