Робота тестування сайтів: що це і як заробити

робота тестування сайтів

В інтернеті дедалі частіше користується попитом робота тестування сайтів. Розглянемо цю тему дещо детальніше та розберемося, чи реально на цьому заробити в Україні.

Робота тестування сайтів

Такий вид діяльності передбачає перевірку функціональності та роботи веб-сайту. Цей спосіб заробітку підходить активним користувачам інтернету. Можна отримувати гроші за виконання нескладних дій.

Замовник надішле вам завдання, які потрібно буде виконати. Серед них це перевірка функціональності ресурсу, відповідності дизайну, контенту. Доведеться шукати різні баги та недоліки, виписувати їх та повідомляти замовнику. Приклад формату звіту вам також нададуть. Все просто та ясно.

Пошук роботи тестувальника сайтів

Тут найскладніше, адже в Україні такі завдання знайти дуже складно. Зазвичай, шукати цю роботу можна на дошках оголошень чи біржах фрілансу. Однак, така сфера діяльності у нас не сильно поширена. Якщо пощастить, то зможете знайти кілька таких завдань.

Моя рекомендація – шукати англомовні сайти. Там і оплата солідна, і завдань точно буде набагато більше. Найголовніше – знати англійську мову. Або ж вміти перекладати сторінки в гугл, це не складно.

Якщо шукати роботу англійською мовою, то можна знайти багато сайтів чи компаній, на яких доступна реєстрація як тестувальника.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.

робота тестування сайтів
робота тестування сайтів

Яка оплата

Вартість виконання одного завдання буде залежати від його складності та популярності компанії. Зазвичай за одну перевірку сайту платять від 5 до 20 доларів. На формування ціни впливає авторитетність ресурсу й кількість перевірок, які вам необхідно виконати.

Як почати заробляти гроші на тестуванні веб-сайтів

Насамперед, необхідно знайти платформу, яка пропонує таку роботу. Реєструйтеся там, заповнюйте власну анкету, додавайте дані про свої знання.

Після реєстрації вам надсилатимуть тестові завдання. Якщо пройдете їх успішно, то отримуватимете реальні доручення. Далі потрібно переглянути певний ресурс та зробити звіт із вказаними недоліками. На виконання роботи дають певний термін.

Після успішного виконання завдання вам на банківський рахунок або акаунт на платформі нарахують оплату. Не обирайте перший ресурс, який знайдете. Уважно перегляньте усі варіанти та оберіть найкращий для себе.

Робота тестування сайтів: які переваги

Основна перевага – це те, що працювати можна онлайн з будь-якої точки світу. Головне мати доступ до інтернету. Щоб добре заробляти необхідно мати технічні знання. Хороші фахівці на вагу золота. І гроші отримують за це не малі.

На жаль, в Україні на тестуванні сайтів поки заробити нереально. Можна сподіватися виключно на додатковий дохід, якщо вдасться знайти завдання. Але англійською мовою можна отримати непоганий заробіток.

Корисні посилання для заробітку:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як студенту заробити гроші: перевірені способи
Наступний запис
Як заробити гроші на копірайтингу
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

  1. Анна

    Я хочу заробити гроші

    1. Rostyslav Keverskiy

      обирайте якийсь із описаних способів та пробуйте