Як студенту заробити гроші: перевірені способи

як студенту заробити гроші

Університетське життя асоціюється у всіх з приємними спогадами молодості. Це час, коли ми починаємо задумуватися не лише про навчання, але й про заробіток коштів. Розглянемо способи, як студенту заробити гроші, поєднуючи роботу з навчанням.

Як студенту заробити гроші

Поміж парами у всіх студентів є вільний час. Хтось витрачає його на відпочинок, а хтось – на заробіток. Далі про цікаві ідеї отримання грошей.

Робота в університеті / коледжі

Чимало навчальних закладів залучають студентів до праці в університетських містечках, столових, спортцентрах, бібліотеці й так далі. Робота, зрозуміло, часткова. У вільний від навчання час. Це один із найкращих варіантів, однак охочих працювати буде дуже багато.

Фріланс

Студенти у вільний час можуть працювати, виконуючи завдання на біржах фрілансу. Ви можете перекладати тексти, розробляти логотипи, писати статті, вести сторінки у соцмережах або виконувати інші не складні види роботи онлайн.

Підробіток у магазині чи ресторані

Після навчання студенти можуть працювати у кафе, магазинах, ресторанах чи інших місцях. Головне шукати вакансії, які передбачають не повну, а часткову зайнятість. Шукайте роботу біля місця проживання, щоб не витрачати багато часу на добирання до місця праці.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.

як студенту заробити гроші
як студенту заробити гроші

Розпочніть свій бізнес

Якщо є змога, то розпочніть власну справу. Можете працювати по системі дропшипінг. Детальніше про цей вид заробітку ми вже писали, посилання наприкінці матеріалу. Дропшипінг передбачає, що ви продаватимете товари постачальників, встановлюючи власну націнку. Пакуванням та відправкою займатиметься постачальник, вам необхідно лише шукати клієнтів. Вигідно і найголовніше – без вкладень. Також можна замовляти та перепродувати товари з Китаю. Гарний прибуток гарантований, лише трохи довго чекати на доставку товарів з піднебесної.

Онлайн-робота

Як студенту заробити гроші – далі спосіб для додаткового доходу. Проходьте опитування, тестуйте сайти за гроші, виконуйте дрібні завдання. Якщо цікаві українські ресурси, які платять гроші за проходження опитувань, то посилання на них також наприкінці новини. Там кілька цікавих посилань для заробітку.

Станьте репетитором

Якщо ви досконало знаєте певний вид діяльності, то можете підпрацьовувати репетитором. Підійде викладання гри на гітарі онлайн, вивчення англійської мови, математика і так далі.

Продаж речей

Продавайте власні речі, які вже не носите або вони вам не потрібні. Йдеться про прочитані книги, електроніку, одяг у хорошому стані, музичні інструменти. Суть зрозуміла – позбуваєтеся непотрібних речей та отримуєте гроші.

Станьте кур’єром

Якщо ви досягнули 18-річного віку та маєте водійське посвідчення, то можете працювати у кур’єрській доставці. Це при умові, якщо ви будете доставляти товари чи їжу на автомобілі або ж мопеді. Оптимальний варіант – працювати пішим кур’єром чи здійснювати доставку на велосипеді. Заробіток непоганий, студент точно буде задоволений, однак необхідно намотати по місту не один кілометр.

Грамотно плануйте свій час, щоб робота не перешкоджала навчанню. Тоді ви зможете і здати сесію без «хвостів», і нормально заробити.

Корисні посилання для заробітку:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Який бізнес можна відкрити в Україні: прибуткові ідеї
Наступний запис
Робота тестування сайтів: що це і як заробити
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *