Який бізнес можна відкрити в Україні: прибуткові ідеї

Який бізнес можна відкрити в Україні

2023 рік – це рік можливостей для бізнесу. На жаль, через війну багато бізнесів закрилося, однак є ті, хто досягнув успіху в цей складний час. Економіку країни потрібно підіймати, а власні справи – не боятися розпочинати. Розглянемо, який бізнес можна відкрити в Україні зараз.

Який бізнес можна відкрити 

Далі ви дізнаєтеся кілька актуальних ідей для власної справи на поточний рік. Не забувайте, не виходить у того, хто здається. Впевнені люди завжди досягають мети.

Створення чат-ботів

Чат-боти призначені для спілкування з користувачами чи покупцями у соцмережах або ж на сайті. Вони суттєво спрощують ведення бізнесу, адже здатні автоматизувати рутину співробітників та самостійно надсилати повідомлення й залучати клієнтів. Створити чат-бот можна як за допомогою безкоштовних, так і платних конструкторів. Придумайте сценарії, за якими бот надаватиме відповіді, а також внесіть інформацію про компанію. Можна робити це на замовлення клієнтів. Для створення складніших ботів необхідно залучати розробників.

Дерев’яні вироби

Хороша ідея для любителів працювати руками. Майстерню для виготовлення можна обладнати у власному гаражі, вдома або ж орендувати приміщення. Якщо організувати доставку товарів за кордон, то можна заробити набагато більше. За межами України товари ручної роботи користуються набагато кращим попитом. І ціна, відповідно, суттєво вища.

Як варіант, можна виготовляти дерев’яні кухонні дошки, географічні карти, різноманітний декор. Для продажу використовуйте популярний у світі майданчик Etsy.

Натуральна косметика

Попит на екологічну та натуральну косметику стрімко зростає серед українців. Організуйте власне виробництво вдома. На початкових етапах вкладення невеликі – упаковка, закупівля сировини, реклама. Згодом залучайте технологів або ж підвищуйте власну кваліфікацію. Це необхідно для покращення рецептів. Чимало великих бізнесів свої перші шампуні, креми та мила створювали у власних домівках без жодних великих вкладень. Якщо весь прибуток вкладати у розвиток та виробництво, то скоро можна відкрити власну фірму та виробництво.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.

Який бізнес можна відкрити в Україні
Який бізнес можна відкрити в Україні

Вендінгові автомати

Який бізнес можна відкрити в Україні? – це вендінгові автомати. Простими словами це ті автомати, які ми бачимо на вулицях, у торгових центрах. До прикладу, автомати з кавою, напоями, батончиками, технікою і так далі. Машина здатна працювати без постійного персоналу 24/7. Її лише необхідно час від часу обслуговувати.

Вендінговий автомат можна придбати, взяти у лізинг чи орендувати. До речі, нещодавно бачив продаж автомату з кавою по франшизі. Ціна була 5 тисяч доларів. Ваші обов’язки – поповнення кави та сухого молока, контроль готівки в автоматі, інкасація грошей, технічне обслуговування.

Маркетингова агенція

Для осіб, які розуміються в маркетингу, відмінна ідея для бізнесу – це створення брендингового або рекламного агентства. Можна працювати і онлайн, однак необхідно технічно все грамотно організувати, знайти професіональних працівників. Із початкових вкладень – створення власного сайту та налаштування реклами. Якщо буде багато замовлень, то рекомендуємо використовувати так звані таск-менеджери. Вони дозволяють зберігати файли та переглядати їх будь-де в зручному форматі.

Постільна білизна

Наступні варіанти бізнесу для відкриття в Україні – це пошиття постільної білизни. Наперед оберіть цінову категорію, в якій працюватимете – середню, високу або ж низьку. Це впливатиме на вартість пошиття та якість тканини. Найкраще обирати середню категорію. У ній відмінне поєднання якості та ціни. Середня вартість комплекту (на продаж, не собівартість) – від 15 до 50 доларів. Можна розпочинати такий бізнес у  власному будинку. В такому випадку на обладнання, запуск реклами та закупівлю тканини доведеться викласти 1500 доларів. Коли справи підуть «вгору», то можна найняти швачок та орендувати приміщення для роботи та зберігання готових комплектів.

Ювелірна справа

Ще одна ніша, яка завжди буде користуватися попитом, це ювелірне виробництво. Підійде тим, хто розуміється на металах та має хороший смак. Для запуску такого бізнесу необхідні інструменти для обробки металів (бормашина, ножиці по металу, верстат). Також знадобиться приміщення з витяжкою для роботи, інструменти для дизайну.

Корисні посилання про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Заробіток в інтернеті в Польщі: онлайн-робота та фріланс
Наступний запис
Як студенту заробити гроші: перевірені способи
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *