Як можна заробити гроші: варіанти роботи в інтернеті

як можна заробити гроші

Заробіток – це тема, яка хвилює практично усіх дорослих людей. Кожен хоче отримувати якнайбільше грошей, виконуючи не надто складну роботу. У матеріалі ви дізнаєтеся, як можна заробити гроші. Розглянемо кілька цікавих ідей на цей рік.

Як можна заробити гроші

Поступово робота переходить з режиму офлайн в онлайн. З’являється все більше вакансій роботи в інтернеті. Також люди отримали змогу працювати на себе, не виходячи з дому. Про такі способи далі й поговоримо.

Таргетинг

Таргетинг – це популярний напрямок заробітку в інтернеті. Він полягає у налаштуванні реклами, відштовхуючись від побажань замовника. Вам доведеться налаштовувати рекламу для блогерів, інтернет-магазинів, компанії.

Рекламу запускають у залежності від цільової аудиторії, тому її потрібно визначити насамперед. Йдеться про вік, інтереси, стать, місце проживання. Все це налаштовується у рекламному кабінеті.

Налаштувати рекламу не складно. На запуск однієї кампанії потрібно до години часу. Згодом коригуєте налаштування та контролюєте результат. За місяць на одному проєкті можна заробити від 5 тисяч гривень, пише InVenture. Якщо мати кількох клієнтів, то заробіток буде високий. Не бійтеся таргетингу, навчитися можна навіть за допомогою безкоштовних уроків на YouTube. Очі бояться, а руки роблять. Не здавайтеся і все обов’язково вийде.

Заробіток на відео чи фото

На монтажі відео та редагуванні фотоматеріалів теж можна заробляти. Для старту вам не потрібна додаткова техніка – вистачить звичайного комп’ютера чи ноутбука з доступом до інтернету. Якщо мова йде про складний монтаж, то доведеться придбати потужніший комп. На старті редагувати можна навіть з телефона.

Такі послуги затребувані серед блогерів та інтернет-магазинів. Створіть невелике резюме, щоб потенційні клієнти могли бачити приклади ваших робіт. Навчитися монтажу чи редагуванню фото також можна через ютюб. За обробку однієї світлини просять орієнтовно 10-25 гривень. Нескладний монтаж дорожчий – 100-120 гривень за кілька хвилин. Чим більше у вас буде відгуків, тим більшу ціну просіть за свою роботу. Знайти такі завдання можна на біржах фрілансу.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.

як можна заробити гроші
як можна заробити гроші

Написання текстів за гроші

Вище ми говорили про налаштування реклами. Отож, щоб запустити рекламу потрібно мати спеціалізований текст. Ви можете писати рекламні тексти на замовлення. Така професія називається копірайтер. Також писатимете інформаційні, SEO-оптимізовані та інші тексти на замовлення.

До ваших обов’язків входитиме написання матеріалу на задану тематику, постів у соцмережах, складання контент-плану, створення текстів по ключових запитах.

Найбільше завдань є для соціальних мереж. Блогерам, особистим сторінкам, магазинам потрібні хороші копірайтери для написання нескладних текстів. До прикладу, за невеликий матеріал для Інстаграму (кілька сотень символів, це дуже мало) платять від 100 гривень.

Складніші варіанти, як можна заробити гроші

Складніші, оскільки потребують проходження навчання, є і безкоштовні уроки. Самостійно навчитися можна, але скільки на це піде часу невідомо. Йдеться про ширшу сферу інтернет-спеціальностей, які здатні принести великі гроші.

Це програмування, верстка сайтів на конструкторах, SEO-реклама, фронтенд-розробка, РНР розробка, ведення соцмереж. Для того, щоб «шарити» у вказаних професіях потрібно пройти навчання. Є платні курси, безкоштовні уроки. Найголовніше – отримати хороші знання.

Посилання на корисні матеріали:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Виготовлення шкарпеток як бізнес: вартість старту та окупність
Наступний запис
Робота під час кризи: варіанти, як заробити на життя
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *